Informatyczna Obsługa

Informatyczna Obsługa

Wybierz numer

58 585-81-55
b...@io.gda.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty 
 

O nas

Serwery, sieci komputerowe, komputery, oprogramowanie. Stała opieka informatyczna, doraźna pomoc, wdrażanie nowych rozwiązań i technologii. Sprzedaż i montaż sprzętu komputerowego. Kompleksowa obsługa firm, szkół i instytucji z regionu pomorskiego.
Jesteśmy zespołem profesjonalistów zajmujących się obsługą informatyczną firm. W ramach stałej opieki nadzorujemy istniejącą infrastrukturę informatyczną oraz wdrażamy nowe rozwiązania. Oferujemy zwiększenie wydajności funkcjonującego w firmie systemu informatycznego oraz wzrost bezpieczeństwa przetwarzanych i gromadzonych tam danych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą outsourcingu IT.

Oceny (20)

Krzysztof
Termin usługi: kwiecień 2023

Pomagają w każdej sytuacja a przy tym mili i rzeczowi. Współpracuje z IO od lat i mogę szczerze ją polecić.

Obsługa informatyczna firm

6.0
BeHaPe Dawid Peterlejtner
Termin usługi: sierpień 2022

Wieloletnia współpraca układa się znakomicie. Profesjonalne podejście do klienta i super kontakt . Obsługują moją firmę od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.Polecam w 100%.

Obsługa informatyczna firm

5.8
J.M. Pawłowski
Termin usługi: czerwiec 2022

Firma Informatyczna Obsługa kompleksowo doradziła mi w projekcie instalacji internetowych i multimedialnych podczas przebudowy starego domu. Dzięki fachowemu doradztwu uniknąłem wielu błędów, które miałem we wstępnych założeniach oraz przygotowałem instalacje pod późniejsze rozbudowanie sieci. Bardzo polecam.

Instalacja sieci komp.

6.0
Aleksandra
Termin usługi: czerwiec 2022

Obsługa i jakość świadczonych usług na bardzo wysokim poziomie. Panowie zawsze uprzejmi i pomocni. Współpraca godna polecenia :)

Obsługa informatyczna firm

6.0
Mariusz Grzywacz
Termin usługi: czerwiec 2022

Współpracujemy z firmą IO od Lipca 2019 roku. Do tej pory bezproblemowo rozwiązują problemy, zespól helpdesk świetnie sobie radzi pełen profesjonalizm - szybko ,fachowo, skutecznie i miło - gorąco polecamy!

Obsługa informatyczna firm

6.0
Dominik
Termin usługi: czerwiec 2022

Z firmą Informatyczna Obsługa współpracuję już od kilku lat. Jest to niezwykle profesjonalna i kompetentna firma, szybko reagująca na zmieniające się potrzeby klienta i służąca radą

Obsługa informatyczna firm

6.0
Damian
Termin usługi: kwiecień 2022

Najlepsi w swojej branży !!! Super kontakt z właścicielem i pracownikami. Chętni do pomocy. Stworzyłem u nich stronę internetową oraz korzystam z ich obsług. Polecam !!!

Obsługa informatyczna firm

6.0
Kamil
Termin usługi: czerwiec 2022

Informatyczna Obsługa pomaga mojej firmie od kilku miesięcy. Przez ten czas powoli poprawiają to co poprzedni "informatyk" narobił.

Obsługa informatyczna firm

6.0
Merrox
Termin usługi: kwiecień 2020

Rewelacyjna obsługa. Rozwiążą każdy problem. Obsługa m.in. zdalnie przez telefon a przy większych problemach przyjeżdża serwisant. Doskonałe doradztwo w przypadku zakupu stacji roboczych czy serwerów. Cały czas interesują się i dbają o IT firmy.

Obsługa informatyczna firm

6.0
właścicielka firmy
Termin usługi: październik 2018

Od kilkunastu lat korzystamy z oferty IB. Na każdy e-mail odpowiadają w ciągu maksymalnie godziny. Nasza firma działa na terenie Trójmiasta od wielu lat i ja jako właściciel czuję się pewnie jeżeli chodzi o wszelkie zagadnienia w sferze IT. Polecam z całego serca. Naprawdę jeszcze nigdy mnie nie zawiedli, co doceniam bardzo, gdyż o to chodzi w rzeczywistości, którą przyszło nam doświadczać. Firmy, która potrafi zapewnić nam spokój - profesjonalnie i szybko - w sferze, na której się nie znamy!

Obsługa informatyczna firm

6.0
Grzegorz właściciel firmy
Termin usługi: wrzesień 2018

Pracownicy firmy przejeli koordynacje dostaw i serwisu sprzętu it i biurowego co zaowocowało zwiększniem wydolności i komfortu pracy w naszym biurze. Od tamtej pory nie mieliśmy żadnych przestojów w pracy co kiedyś było naszą słabą stroną. Co ważne są dostępni niemalże o każdej porze w razie potrzeby. Tak trzymać!

Obsługa informatyczna firm

5.6
Karina
 

Po kilku latach bardzo dobrej współpracy wystawiam IO szóstkę :) Dobrze zorganizowany zespół, profesjonalna obsługa.

Obsługa informatyczna firm

6.0
Karol
 

Panowie z IO bardzo sprawnie zorganizowali część IT dotycząca nowo utworzonej firmy. Zajęli się dostawą sprzętu, budową sieci komputerowej oraz stroną i hostingiem. Do dyspozycji jest kilku specjalistów. Na szczególną uwagę zasługuje dostępny helpdesk. Polecam

Obsługa informatyczna firm

5.0
Mirek
Termin usługi: 14 kwietnia 2015

Miałem problem z komputerem. Zadzwoniłem do firmy tuż po 9:00. Okazało się, że informatycy są już w pracy - gotowi przyjąć klientów. W innych firmach, telefon milczał. Wsiadłem na rower i przyjechałem do ich siedziby. Przyjął mnie sympatyczny i jak się później okazało profesjonalny informatyk. Sporządził ankietę. Zbadał problem. Poinformował ile czasu potrzebuje na naprawienie usterki i ile pieniędzy będzie kosztowała mnie ich usługa. Szybko i bezboleśnie... a mogło zaboleć, bo naprawa maca wiążę się z amerykańskimi, zawrotnymi cenami. Informatycy poradzili sobie z problemem w ciągu kilkunastu minut. Odebrałem sprzęt. Zapłaciłem. Uścisnąłem im dłoń i zapowiedziałem... że jeszcze wrócę.

Serwis komputerów

6.0
Oliwa Do Ognia
Termin usługi: Styczeń 2015

Wszystkim, którzy szukają nowoczesnej firmy, która profesjonalnie podchodzi do powierzonych zadań, polecam firmę IO. Wszelkie moje oczekiwania zostały spełnione, a kreatywność pracowników jeszcze bardziej ułatwiły mi pracę. Polecam wszystkim, którzy oczekują szybkiej i rzetelnej obsługi.

Obsługa informatyczna firm

6.0
Jakub
Termin usługi: 02-02-2015

Gdybym mógł zamienić całe życie na współpracę z Obslugą informatyczna, to właśnie by był mój strzał. Zamiast Play na telefony, UPC na kablówkę, a nawet zamiast ksiedza na ambonie, powinni pojawiać się tak wykfalifikowani ludzie jak pracownicy firmy Informatyczna Obsługa. Wszystko załatwią, naprawią do tego jeszcze dobry kontakt i na koniec dostajesz prezent od życia w postaci najlepszej, najniższej ceny w całym układzie słonecznym. Polecam, do rany przyłóż !

Serwis komputerów

5.2
Ania
Termin usługi: 28.02.2015

Z pomocy Informatycznej Obsługi korzystałam już nie raz. I przy problemach z platformą internetową i przy utracie danych z dysku i przy zwykłym resecie. Nic a nic się nie znam na komputerach - to dość ważna informacja, bo znalezienie informatyka, który to uszanuje to skarb. Chłopaki wszystko pokazują i tłumaczą językiem codzienności, dają wskazówki na przyszłość, żeby proste rzeczy umieć zrobić samemu. Ogromne podziękowania dla Krzysia, który ostatnio mnie ratował. IO to złote rączki IT - nic dodać, nic ująć. Bardzo polecam.

Serwis komputerów

5.8
Gosia K
Termin usługi: 2014-...

Firma Pana Michała obsługuje moją domenę i serwer. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego i indywidualnego podejścia do klienta. Polecam

Obsługa informatyczna firm

6.0
Właściciel hostelu
Termin usługi: 2014

zdecydowałem się na przeniesienie hostingu na IO. Strona działa szybciej, nie ma limitów co do skrzynek e-mail. Poczta działa bardzo stabilnie i ma dobre filtry antyspamowie. Samo przeniesienie odbyło się szybko i sprawnie i w godzinach, w których nie kolidowało to z pracą naszej firmy. Oprócz tego płacę teraz mniej. Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Szczególnie z Pana Krzysztofa Polecam.

Obsługa informatyczna firm

6.0
Artur
Termin usługi: marzec 11

oddałem firmowy laptop, który po upadku nie chciał się uruchamiać. Wszystko solidnie było roztrzaskane, ale serwis dał sobie radę. Mimo trudności skopiowali wszystkie ważne dane i wymienili uszkodzone podzespoły. Jako że był to najważniejszy dla firmy komputer i szybko chciałem znów na nim pracować, to jestem bardzo zadowolony.

Serwis komputerów

5.0