INHOM - Domy Pasywne i Energooszczędne

80-260 Gdańsk, Leśny Stok 25 Mapka
733-387-393
b...@inhom.pl pokaż
www.inhom.pl
Godziny otwarcia
pn-czw9:00 - 16:00
pt9:00 - 14:00

O nas

Proste, ciepłe, a nawet zero-energetyczne domy. Kompleksowe wykonawstwo łącznie z projektem i doradztwem w przy zakupie działki. Miła i kulturalna obsługa.

Autorskie rozwiązania w zakresie budownictwa jednorodzinnego oparte na dużym doświadczeniu oraz unikatowe podejście do tematyki ogrzewania domu dają wymierne korzyści Klientowi końcowemu. W skrócie naszą filozofię przedstawić można następująco:
 
Bardzo Ciepły Dom - budowa domu w technologii pasywnej gwarantuje uzyskanie bardzo ciepłego domu o bardzo niskich kosztach utrzymania 
Bardzo Prosty i Bezawaryjny System - wykorzystanie energii elektrycznej do ogrzewania w przypadku budownictwa pasywnego jest nie tylko tanie (około 13 zł/m2 czyli 1 300 zł na rok za dom o pow. 100 m2) ale także proste i bezawaryjne. Za dodatkową i niedużą opłatą oferujemy także wykonanie ogrzewania podłogowego tzw. fundament grzewczy oraz klimatyzację z pompą ciepła.  
Brak Kosztów w Ogóle - w przypadku zainstalowania na dachu paneli fotowoltaicznych (koszt od 20 000 zł) koszty utrzymania całego domu (nie tylko ogrzewania) spadają istotnie, a w niektórych przypadkach prawie do zera i to nie tylko teraz ale także przez kolejne minimum 20 lat.

 
Zapraszamy do rozmowy !  
 
P.S. Wprawdzie idealni nie jesteśmy, cudów nie tworzymy ale każdego dnia staramy się dobrze wykonywać powierzone nam prace i tym samym zmieniać otoczenie na lepsze. 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Budowa domów pod klucz

 • oferta:
  6
   
 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • terminowość:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Paweł Kuźma - opinia

Budowa domu w cenie mieszkania. Swoje 70 m2 zamieniłem na 125 m2. Zdecydowałem się na firmę Inhom ponieważ od początku do końca koszty budowy domu były przejrzyście przedstawione. Wszelkie formalności związane z budową były od początku do końca wykonane przez Inhom. Zdecydowałem się na dom pasywny aby możliwie zminimalizować  koszty utrzymania. Ogrzewanie domu i ciepłej wody całkowicie odbywa się za pośrednictwem energii elektrycznej. I tak przy czteroosobowej rodzinie rachunki za prąd (ogrzewanie domu i wody, gotowanie i pozostała energia el.) wynosiły przez ostatnie 2 lata średnio 5250 zł rocznie. W przyszłości planowany jest montaż modułów fotowoltaicznych, które pozwolą aby dom stał się prawie całkowicie niezależny energetycznie. Okres budowy domu udało się zamknąć z minimalnym opóźnieniem. Powodem była zmiana dostawcy okien przez inwestora czyli przeze mnie. I tu pochwała dla organizacji pracy ekipy firmy budowlanej Inhom. Od razu po instalacji okien były realizowane kolejne prace budowlane. Państwo Kupść doradzali podczas całego procesu budowy, byli bardzo komunikatywni oraz pomocni w wyborze różnych technologii energooszczędnych tj. np. boilera czy rekuperatora.

 • Paweł Kuźma
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »