INHOM - Domy Pasywne i Energooszczędne

INHOM

Wybierz numer

733-387-393
b...@inhom.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/5 - INHOM Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - INHOM Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - INHOM Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - INHOM Gdańsk +2 1
 

O nas

Proste, ciepłe, a nawet zero-energetyczne domy. Kompleksowe wykonawstwo łącznie z projektem i doradztwem w przy zakupie działki. Miła i kulturalna obsługa.
Autorskie rozwiązania w zakresie budownictwa jednorodzinnego oparte na dużym doświadczeniu oraz unikatowe podejście do tematyki ogrzewania domu dają wymierne korzyści Klientowi końcowemu. W skrócie naszą filozofię przedstawić można następująco:
 
Bardzo Ciepły Dom - budowa domu w technologii pasywnej gwarantuje uzyskanie bardzo ciepłego domu o bardzo niskich kosztach utrzymania 
Bardzo Prosty i Bezawaryjny System - wykorzystanie energii elektrycznej do ogrzewania w przypadku budownictwa pasywnego jest nie tylko tanie (około 13 zł/m2 czyli 1 300 zł na rok za dom o pow. 100 m2) ale także proste i bezawaryjne. Za dodatkową i niedużą opłatą oferujemy także wykonanie ogrzewania podłogowego tzw. fundament grzewczy oraz klimatyzację z pompą ciepła.  
Brak Kosztów w Ogóle - w przypadku zainstalowania na dachu paneli fotowoltaicznych (koszt od 20 000 zł) koszty utrzymania całego domu (nie tylko ogrzewania) spadają istotnie, a w niektórych przypadkach prawie do zera i to nie tylko teraz ale także przez kolejne minimum 20 lat.

 
Zapraszamy do rozmowy !  
 
P.S. Wprawdzie idealni nie jesteśmy, cudów nie tworzymy ale każdego dnia staramy się dobrze wykonywać powierzone nam prace i tym samym zmieniać otoczenie na lepsze.