INNA Projekt

INNA Projekt

Wybierz numer

601-610-517 601-150-155
i...@innaprojekt.com pokaż
 • Zdjęcie 1/30 - INNA Projekt Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/30 - INNA Projekt Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/30 - INNA Projekt Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/30 - INNA Projekt Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

Inna Manufaktura
996

Inna Manufaktura

Artykuły o nas

 • Ewolucja w aranżacji. Nasze domy w święta zdają ważny test
  Projektowanie tzw. strefy dziennej zmieniało się na przestrzeni ostatnich dekad, ale główne jej funkcje są niezmienne. Jest to miejsce spotkań, wspólnego spożywania posiłków oraz relaksu. Święta to czas, kiedy w szczególny sposób testujemy kompozycję tej części naszego mieszkania albo domu.
  25 grudnia 2023 (45 opinii)
 • Wyspa kuchenna. Co warto o niej wiedzieć?
  Wyspa kuchenna może przybierać różne formy i funkcje. Możemy umieścić tam strefę do gotowania lub zmywania, przestrzeń do przechowywania, winiarkę czy małą jadalnię. O czym warto pamiętać, jeśli chcemy zdecydować się na umieszczenie jej we wnętrzu?
  22 marca 2021 (34 opinie)
 • Jak optycznie powiększyć wnętrze?
  Mieszkania w dużych miastach pełne są małych, często niedoświetlonych pomieszczeń, a kuchnie i łazienki często nie mają okna. Na szczęście dzięki odpowiedniej kompozycji kolorów, tapet, luster i oświetlenia można stworzyć przyjazne wnętrze. Warto znać tricki, które pomagają powiększać wnętrza.
  5 października 2020 (29 opinii)

O nas

Projektujemy wnętrza i kuchnie oraz meble na wymiar
Organizujemy i nadzorujemy proces realizacji projektu:
- remontu
- lub prac wykończeniowych
- i realizacji mebli.

Zrównoważone projektowanie i serwis
Bardzo ważna jest dla nas dbałość o środowisko. Dlatego projektujemy w sposób zrównoważony. To oznacza między innymi stosowanie naturalnych materiałów oraz dokładanie starań by nasze propozycje i produkty były trwałe i ponadczasowe.
Zwracamy uwagę na to, by nasze meble łatwo poddawały się odświeżaniu lub modyfikacjom.
Przez lata utrzymujemy kontakt z właścicielami domów, mieszkań i mebli, które stworzyłyśmy i w razie potrzeby wykonujemy renowację czy wprowadzamy zmiany. 
Nasze wnętrza doskonale służą przez lata.

Inkluzywność i biofilia
Zwracamy uwagę na to, by każdy człowiek dobrze się czuł w naszych wnętrzach. Często projektujemy wnętrza dla dzieci. Uwzględniamy neuroróżnorodność. Mamy doświadczenie w projektowaniu dla osób o ograniczonej ruchomości, starszych.
Rośliny i potrzeby zwierząt są ważnym elementem naszych realizacji.

Profesjonalizm: 5 lat studiów (Architektura Wnętrz)
20 lat doświadczenia

Organizujemy cały proces wykańczania lub remontu domu, mieszkania. Wyszukujemy materiały, elementy wyposażenia i wykończenia. Z nami związane są najlepsze ekipy wykończeniowe i parkieciarskie oraz pracownie stolarskie. Współpracują z nami znakomici  rzemieślnicy: stolarze, tapicerzy, kamieniarze i wielu innych.
Ważna jest dla nas dbałość o środowisko i społeczność, dlatego niemal wszyscy rzemieślnicy, z którymi współpracujemy są z okolic Trójmiasta. Są to doskonali fachowcy, więc wspólnie realizujemy zlecenia w całej Polsce i poza granicami.
 
Projektujemy i wykonujemy kuchnie oraz zabudowy i meble z litego drewna.
Staramy się w jak największym zakresie stosować lite drewno, bo oprócz swojej urody, przytulności i ponadczasowości ma ujemy ślad węglowy. W dodatku nadaje się ono tak do tworzenia mebli w stylistykach ekologicznych, jak i wszelkich klasycznych, jak choćby angielskiej czy prowansalskiej.

Dobieramy lampy, dodatki, elementy wyposażenia łazienki i sprzęty AGD. Rekomendujemy produkty ekologiczne.

Jak pracujemy?
Projekt u nas oznacza zaplanowanie wyglądu całego pomieszczenia, od instalacje po meble. Najpierw sporządzamy inwentaryzację, a następnie projekt funkcji. Wskazujemy miejsca na punkty elektryczne i hydrauliczne. Potem projektujemy meble, płytki, oświetlenie, elementy osłon okiennych.
Projekt konsultujemy z naszymi wykonawcami. Dzięki temu realizacja przebiega w sposób, który w największym stopniu odciąża Inwestora.
Do realizacji angażujemy nasze ekipy wykończeniowe i współpracujących z nami rzemieślników. Dlatego jakość mamy solidną, a terminy dobre.

Design thinking
W projektowaniu stosujemy metodykę "design thinking" - nasz Klient ściśle współuczestniczy w procesie powstawania projektu.
Dzięki temu wnętrza projektowane i realizowane przez INNA Projekt idealnie dopasowane do potrzeb konkretnego Inwestora. A przy tym tak różnorodne, jak odmienni są ludzie, dla których pracujemy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy polecacie wykonawców?
Tak, mamy klika pracowni stolarskich specjalizujących się w różnych stylistykach - kto inny realizuje kuchnię nowoczesną, kto inny jest najlepszy w budowaniu kuchni angielskiej.
Mamy firmy kamieniarskie, które realizują piękne kamienne blaty do naszych mebli.
Również prace wykończeniowe, które trzeba wykonać PRZED montażem kuchni wykonują specjaliści, których my rekomendujemy.
Mamy płytkarzy, malarzy, a wcześniej elektryków czy hydraulików. Także dekoracje okienne wykonują polecane przez nas firmy.
A wszystko jest pod naszą kuratelą.
Jakie macie terminy?
Średnio są to dwa miesiące od chwili wykonania inwentaryzacji gdy ułożone są podłogi i płytki na ścianach.
Czy robicie kuchnie z drewna?
Tak, kuchnie z drewna to jedne z naszych ulubionych.
Polecamy fronty z litego dębu, buku, olchy, orzecha czy czereśni. Wykonujemy meble wykańczane pięknymi fornirami, barwimy w dowolny sposób.
Wykonujecie meble stylowe?
Tak, mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji kuchni i mebli wolno stojących w stylu angielskim, francuskim.
Zwykle dodatkowo oprócz kuchni robimy też drzwi, szafy, zabudowy, schody.
Dzięki temu wszystko jest lepiej spasowane i dopilnowane.
Kuchnie w stylu nowoczesnym - czy takie robicie?
Tak, z frontami gładkimi, albo frezowanymi, w dowolnym kolorze, w połysku lub w macie.
Z elementami LOFT (mamy swoje pracownie ślusarskie, które realizują nasze projektu metalowych regałów, stołów czy półek) czy szkła.

Oceny (16)

Beata
Termin usługi: luty 2024

Inna Projekt to bardzo solidna firma. Współpraca z projektantka z tej firmy była bardzo profesjonalna, terminowa i bardzo sympatyczna. Wykonałyśmy razem kilka projektów. Projektantka zawsze otwarta na sugestie klienta. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z ta firma.

Odpowiedź obiektu:

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z kolejnej współpracy z INNA Projekt :-)

Meble kuchenne

6.0
Marta
Termin usługi: luty 2024

Serdecznie polecam usługi firmy Inna Projekt, jako firmy rzetelnej, kreatywnej i zorientowanej na indywidualne potrzeby klienta. Bardzo miła i kompetentna Pani architekt wspierała nas od planowania, poprzez dokonywanie pomiarów aż do ostatecznego wykonania i doboru akcesoriów i dekoracji. W ramach projektu Pani architekt doradzała nam w temacie funkcjonalności pomieszczeń, oświetlenia, doboru materiałów, kolorystyki oraz utrzymania wszystkiego w zaplanowanym budżecie. Inna Projekt współpracuje z firmami wykończeniowymi oraz zakładami stolarskimi, które wykonały usługi remontowe oraz meblarskie (łącznie z montażem) pod ścisłym nadzorem architekta. Byliśmy bardzo zadowoleni z realizacji naszego projektu na osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku.

Meble kuchenne

6.0
Sebastian
Termin usługi: styczeń 2024

Designerska i funkcjonalna kuchnia Odebrałem właśnie kuchnię od INNA Projekt. W niewielkim pomieszczeniu udało się zbudować bardzo funkcjonalną przestrzeń ze ścianą zabudowy, dużą ilością blatów, szafą górną i półwyspem. Wybraliśmy wykonanie klasyczne z frontami delikatnie frezowanymi. Współpraca była bardzo dobra od momentu projektowania (Projektant - Pani Magda), przez wykonanie stolarskie (Stolarz - Pan Piotr) i okładzinę z kamienia (Pan Mariusz). Terminowość nie czekaliśmy długo, brak jakichkolwiek poślizgów czasowych. Kuchnia jest przemyślana i w użytkowaniu intuicyjna. System zabudowy - w większości Peka, w tym systemy narożne Le Mans świetnie się sprawdzają, sprzęt AGD firmy Asko również bardzo polecam. Fronty drewniane, malowane ręcznie na wybrany przez nas odcień bieli i szary odcień granatu, wnętrza całej zabudowy z płyty wodoodpornej co ponoć nie jest standardem. Po odbiorze mieliśmy prośbę o przerobienie jednego frontu (ukrycie kratki wentylacyjnej) stolarz przerobił front bardzo szybko, dokładnie wg sugestii i bez opłat. Serdecznie polecam wykonawcę.

Meble kuchenne

6.0
Renata
Termin usługi: listopad 2023

INNA Projekt, a dokładnie właścicielka, architekt Pani Magda, to firma o najwyższych kompetencjach w branży, z niezawodnymi fachowcami z współpracujących firm wykonawczych, z najwyższymi standardami uczciwości i solidności. Wszystko na czas, każdy szczegół pod czujnym okiem Pani architekt. Praca nad projektem to dzieło Pani architekt, ale indywidualnie dopasowane do oczekiwań i osobowości inwestora. Tutaj przeplata się architektura z psychologią. Efekt zapiera dech w piersiach. Polecam firmę każdemu, kto poszukuje jakościowych, ale i praktycznych rozwiązań w swoich wnętrzach.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinię.
Pozwolę sobie uściślić, że efekt wynika z doskonałej współpracy Z PANIĄ. W trakcie projektowania i potem realizacji dajemy dużo propozycji rozwiązań i zadajemy wiele pytań. Zdajemy sobie sprawę, że ich ilość może być niekiedy frustrująca.
Pani reakcje, niemal natychmiastowe, umożliwiły nam rytmiczną, komfortową, twórczą pracę. Dziękujemy za to i za zaufanie.
Jesteśmy dumne z efektu, który osiągnęłyśmy wspólnie z Panią.

Aranżacja wnętrz

6.0
Barbara
Termin usługi: październik 2021

Cudowne, profesjonalne wszechstronne doświadczone

Meble kuchenne

6.0
Cecylia
Termin usługi: wrzesień 2021

Współpracowaliśmy z INNA Projekt przy okazji kompleksowego remontu domu. Korzystaliśmy z wsparcia m.in. przy kuchni, łazienkach, korytarzach, kominku, sypialni. Bardzo doceniamy jakość usługi. Dobra współpraca, bardzo dobre oddanie naszego gustu, ale przede wszystkim aktywny nadzór w trakcie realizacji. Dzięki temu udało się uniknąć ewentualnych błędów, zbędnych poprawek, niedomówień. Z czystym sercem możemy polecić każdemu, kto ceni sobie jakość, a nie chce spędzić tygodni na samodzielnym przyglądaniu katalogów, kontakcie z fachowcami czy późniejszym nadzorze ;)

Aranżacja wnętrz

6.0
Pawel
Termin usługi: styczeń 2020

Współpraca z pracownia bardzo dobra. Projekt kuchni funkcjonalny zrealizowany z dbałością o szczegóły. Gorąco polecam.

Meble kuchenne

6.0
Katarzyna
Termin usługi: październik 2019

Współpraca z panią Elą z INNA Projekt to sama przyjemność. W lot rozumiała nasze potrzeby i pierwsza propozycja przeistoczyła się w realizację. Po projekcie zostały odręczne rysunki uwiecznione do dziś na naszej ścianie. Natomiast wnętrze również cały czas nas cieszy. Polecam tę pracownię z całą pewnością.

Aranżacja wnętrz

6.0
Arkadiusz
Termin usługi: sierpień 2019

Pani Elżbieta przygotowuje dla mnie projekt designerski kolejnego lokalu usługowego. Pomimo wielu lat na rynku, to pomysły ma świeże i niesztampowe. Jestem trudnym i wymagającym klientem, ale i tak prawie zawsze na końcu przyznaję jej rację. Jestem pełen podziwu dla świeżości jej pomysłów. Wystarczy zaufać. I chociaż za pierwszym razem miałem wątpliwości, to efekt końcowy przerósł oczekiwania. Każde pomieszczenie nętrze jest przytulne, nietuzinkowe i chce się w nim przebywać. O bogu dzięki nie są to lofty! Dziękuję, Pani Elżbieto.

Aranżacja wnętrz

5.8
anna
Termin usługi: luty 2019

Inna - Manufaktura Wnętrz wyszukalam poprzez portal trojmiasto.pl. Moja uwage zwrocila roznorodnosc projektow kuchni. Pomyslalam, ze jesli ktos projektuje tak roznorodne wnetrza, to znaczy ze rzeczywiscie stara sie zrozumiec potrzeby klientow. To byl strzal w dziesiatke. Juz po pierwszej rozmowie telefonicznej wiedzialam, ze bedzie dobrze. Pani Magda jest osoba bardzo profesjonalna, z ogromna wiedza i wyczuciem. Dzieki Niej i ekipom fachowcow z ktorymi pani Magda wspolpracuje mam przepiekna kuchnie. Wszystko zostalo przemyslane i dopiete na ostatni guzik . Pani Magda zadala mi mnostwo pytan zwiazanych ze sposobem korzystania z kuchni i mysle ze moje potrzeby "wyczula" lepiej niz ja sama :-) Bardzo bardzo polecam. To wspaniale gdy ktos wklada w swoja prace tyle energii i serca, efekty sa dzieki temu przecudowne :-)

Odpowiedź obiektu:

Pani Anno, dziękuję ja i wspaniali ludzie, z którymi współpracuję: ekipa wykończeniowa z panem Jurusiem na czele, ekipa stolarska pod wodzą pana Piotra oraz pani Monika i pani Ewa :-)

Aranżacja wnętrz

6.0
Ilona
Termin usługi: wrzesień 2018

Erstes Projekt (2002) war die kunsthandwerkliche Vollrestaurierung einer Jugendstielwohnung mit Modernisierung. Das Projekt war anspruchsvoll durch seine besondere Komplexität in Bezug auf Planung und Baubetreuung. Die Beratung von uns als Bauherren war fundiert und ausführlich, die Kommunikation einwandfrei. Die Auswahl und Abstimmung der Handwerker zeugt von Sachverstand und von guten Verbindungen zu den erforderlichen Spezialisten für derartige An¬sprüche. Frau Kozieł-Krzyżanowska findet zudem immer bedürfnis¬gerechte Lösungen zu Fragen einer behutsamen und stielgerechten Modernisierung. Frau Kozieł-Krzyżanowska hat auch einen Teil der Möblierung und die Küche geplant und gestaltet. Als Bauherr kann ich ihr Stiel- und Ge¬schmackssicherheit bescheinigen. Bis heute ist sie für uns als Architektin und als Innengestalterin beratend tätig. Wir danken für die engagierte Begleitung und für die herzliche Verbundenheit über jetzt 16 Jahre.

Aranżacja wnętrz

6.0
Paulina
Termin usługi: marzec 2017

Mieliśmy z mężem ogromne wątpliwości, czy zatrudniać architekta do pomocy z naszym mieszkaniem. Często wydaje się, że jakoś da się radę, że jest tyle pomocy, z których można skorzystać samemu i za darmo (homebook, internetowe plannery, nawet kartka papieru), więc po co tracić czas na i nerwy na współpracę z kimś obcym. Znajomy polecił nam jednak usługi p. Magdy i - choć z początku nadal bardzo sceptyczni - zdecydowaliśmy się na spotkanie. Dziś wszystkim niezdecydowanym mogę powiedzieć, żeby spróbowali choć spotkać się z p. Magdą i dać jej, ale przede wszystkim sobie szansę. Projekt kuchni i łazienki to jedno, ale to właśnie p. Magda pomogła nam ułożyć proces wykańczania mieszkania tak, by wszystko odbywało się w odpowiednim czasie, by każda decyzja była podjęta na odpowiednim etapie i by wszystko do siebie pasowało. Pomogła nam zrewidować nasze własne niepewności i poleciła nam bardzo dobre materiały i świetnych fachowców. W swą pracę wkłada mnóstwo serca i dobrej energii. A w naszym nowym mieszkaniu mieszka się dzięki temu wspaniale.

Aranżacja wnętrz

6.0
Arkadiuszek
Termin usługi: kwiecień 2018

Zakupiłem mieszkanie w centrum Gdańska, w historycznym budynku odbudowanym w latach '60. Jako pasjonat historii miasta chciałem wnętrzem oddać ducha historii miejsca i miasta. Mieszkanie nadawało się do użytku, poza łazienką i na jej gruntowny remont się zdecydowałem. Obawiałem się decydując się na pomoc projektanta/-tki, że trafię na artystów zapatrzonych w swoją wizję i nowoczesne podejście. Jak się okazało, niesłusznie. Na kontakt z Panią Magdą skusiłem się dzięki portfolio na stronie. Zobaczyłem tam drewno i cegłę, które uwielbiam więc postanowiłem spróbować. Pani Magda stopniowo, etapami, wizualizowała to czego szukałem. Pomagała dobrać materiały, doradzała we wszystkich kwestiach odnoszących się od materiałów, przez pracę z nimi, aż po praktyczne aspekty danych zastosowań. Otrzymałem projekt łazienki, na podstawie którego pracował budowlaniec. Praca z nim to zupełnie odmienny temat, na szczęście wsparcie i porady Pani Magdy pomogły przebrnąć przez trudy remontu. Ostatecznie łazienka została ukończona zgodnie z wizją jakiej szukałem, a jakiej bez pomocy Pani Magdy nie udało by mi się zobrazować i zrealizować.

Aranżacja wnętrz

6.0
Ola
Termin usługi: lipiec 2018

Jesteśmy wraz z mężem w trakcie korzystania z usług p. Magdy. Kupiliśmy dom i potrzebowaliśmy pomocy w jego wystroju, żeby był wyjątkowy i przytulny. Myślałam, że wiem jak ustawie meble itp. Po spotkaniu z p. Magda zdecydowaliśmy się na jej pomoc przy "projekcie funkcjonalnym" jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Pani Magda wygospodarowala mi miejsce na szafę w przedpokoju a myślałam, że jest to nie możliwe. Udało się zmieścić moją kuchenkę o sporych wymiarach w kuchni a pomimo tego kuchnia dalej jest funkcjonalna i w miarę przestronna. Podczas pracy nad projektem funkcjonalnym domu p. Magda dużo z nami rozmawia i dzięki temu wiem w jakim stylu wyrządzić dom aby wszystkie dodatki do siebie pasowały a narożnik nie zajął całego salonu:) Na początku nie miałam przekonania i uważałam, że sama sobie poradzę a jednak projekt funkcjonalny jest niezbędny do dalszej aranżacji mieszkania czy domu i bardzo polecam wszystkim a zwlaszcza tym którzy się nie mogli zdecydować tak jak ja.

Aranżacja wnętrz

6.0
Aga
Termin usługi: 2016

mielismy przyjemnosc wspolpracowac z Pania Magda z INNA przy aranzacji naszego mieszkania, od poczatku Pani Magda wykazywala sie duzym zaangazowaniem, zawsze dobra rada, pomyslem, ale tez dokladnie sluchala co lubimy i czego potrzebujemy, w czym dobrze bysmy sie czuli, na kazdy "problem" umiala znalezc rozwiazanie - pelen profesjonalizm i duza wiedza nie tylko artystyczna ale i techniczna - mamy nadzieje na dalsza wspolprace z Pania Magda przy ew. dalszych inwestycjach - BARDZO POLECAMY

Aranżacja wnętrz

6.0
Kkd
Termin usługi: 2013

Mistrzostwo świata! Inwestor może czuć się dopieszczony w każdym względzie! Nietuzinkowa pani Magda jest osobą niesamowicie życzliwą i ciepłą. Z dużą cierpliwością wytłumaczy wszelkie za i przeciw przyjętych rozwiązań. Niezwykle zaangażowana. I co najważniejsze: wsłuchuje się uważnie w potrzeby klienta, poświęcając mnóstwo czasu na rozmowę. Dzięki temu otacza mnie dziś wnętrze nie tylko piękne ale i funkcjonalne. Dziękuję bardzo!

Meble kuchenne

6.0