WLODGAZ - Ryszard Włodarczyk - Instalatorstwo Sanitarne C.O. i Gaz

WLODGAZ - Ryszard Włodarczyk -

Wybierz numer

501-183-496
f...@wlodgaz.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/7 - WLODGAZ - Ryszard Włodarczyk - Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - WLODGAZ - Ryszard Włodarczyk - Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - WLODGAZ - Ryszard Włodarczyk - Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - WLODGAZ - Ryszard Włodarczyk - Gdańsk +4 1
 

O nas

Firma istnieje od roku 1989, obejmuje swoimi usługami trójmiasto i okolice. Specjalizujemy się w usługach gazowych (montaż, remonty instalacji gazowych, usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i prób szczelności), hydraulicznych i sanitarnych.
Instalatorstwo Sanitarne C.O. i GAZ „WLODGAZ” Ryszarda Włodarczyka istnieje od 1989 roku i obejmuje swoimi usługami Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia) i okolice (Rumia, Reda, Wejherowo, Żukowo, Kartuzy).
Specjalizujemy się w usługach gazowych (montaż, remonty instalacji gazowych, przyłącza gazowe, usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i prób szczelności, podłączanie urządzeń gazowych), centralnego ogrzewania (montaż i wymiana kotłów – jesteśmy autoryzowanym instalatorem kotłów gazowych firmy Beretta, przepływowych podgrzewaczy wody, bojlerów, instalacji centralnego ogrzewania, grzejników, ogrzewania podłogowego) i sanitarnych (instalacje zimnej i ciepłej wody użytkowej, wymiana wodomierzy, kanalizacja). Pełne doradztwo prowadzonej inwestycji w zakresie formalności oraz wykonawstwa.
Posiadamy profesjonalny sprzęt i wszelkie potrzebne uprawnienia do wykonywania wyżej wymienionych usług (energetyczne, dozorowe, spawalnicze). Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i dopasowujemy się do Jego potrzeb, a doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza sprosta każdej inwestycji. Dodatkowo nasza firma współpracuje z projektantami i kominiarzami. Zachęcamy do zapoznania się z referencjami i opiniami wystawianymi przez naszych klientów.

Oceny (73)

wspólnota ul. Kaszubska
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: wrzesień 2019

Wymiana instalacji gazowej w budynku wielorodzinnym odbyła się szybko i sprawnie - zarówno pod kątem gotowości do robót jak, samych prac jak i formalności związanych z odbiorami przez gazownię. Prace w mieszkaniach (wymagające uczestnictwa lokatorów) były dobrze zaplanowane, dzięki czemu cały remont odbył się bardzo szybko. Do tego bardzo kulturalni i sympatyczni pracownicy, którzy każdego dnia zostawiali po sobie idealny porządek.

Usługi gazowo-instalacyjne

5.6
Ewa
Termin usługi: marzec 2024

Cała ekipa z Panem Włodarczykiem profesjonalna,szybka i sprawna.Kontakt z szefem na najwyższym poziomie.Szczerze polecam!!!

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Gdańsk
Termin usługi: grudzień 2023

Wymiana instalacji gazowej w budynku naszej Wspólnoty (9 piętrowy budynek) przeprowadzona została szybko i sprawnie. Pracownicy firmy bardzo profesjonalni, kulturalni i sympatyczni. Po wykonanych pracach pozostawiali po sobie porządek (klatka schodowa była zmywana codziennie po zakończeniu prac). Właściciel firmy przesympatyczny i bardzo pomocny. Dzięki niemu sprawnie zostały załatwione formalności z gazownią. Firma z całą pewnością godna polecenia.

Usługi gazowo-instalacyjne

5.8
zarząd wspólnoty
Termin usługi: listopad 2023

Usługi na najwyższym poziomie jak również podejście do klienta. Rzetelność, kultura i pełen profesjonalizm. Wymiana instalacji w 2 piętrowej kamienicy szybko, sprawnie i czyściutko. Ekipa wzorowa. Podejście do klienta perfekcyjne. Polecamy w 100%

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Adam koniecko
Termin usługi: wrzesień 2023

Bardzo szybko,solidnie wykonane zlecenie ,polecam każdemu kto ma problem z instalacją gazowa i nie tylko

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Anna
Termin usługi: październik 2022

Szybko,sprawnie ! Mega podejście do klienta pięknie wykonane zlecenie wymiana pieca gazowego dwufunkcyjnego w starej kamienicy wyzwanie ale nie dla firmy WlodGaz poszło idealnie wręcz ! Polecam z całego serca fachowcy na wysokim poziomie !

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Mirek
Termin usługi: marzec 2022

Fachowiec za 10 minut pracy czyszczenia palnikow gazowych igłą do szycia/ktorej nawet nie mial/skasowal 150 zl.Nie polecam tego fachowca

Usługi gazowo-instalacyjne

1.0
Eliza
Termin usługi: wrzesień 2021

Profesjonalna i rzetelna ekipa, polecam.

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej
Termin usługi: lipiec 2021

Firma reprezentuje kompleksowe podejście do klienta z dopilnowaniem wszystkich wymaganych formalności. Doskonały kontakt z Szefem odpowiadającym na wszelkie pytania i wątpliwości. Prace przeprowadzone bardzo rzetelnie i niezwykle sprawnie z dbałością o estetykę wykonania. Pracownicy przywiązują dużą wagę do zachowania zasad bezpieczeństwa. Bardzo dobry kontakt pracowników z mieszkańcami. Mieszkańcy budynku byli pod ogromnym wrażeniem kultury osobistej pracowników i dbałości o czystość w miejscu pracy (cała klatka schodowa myta codziennie po zakończeniu prac) a także sprawności przeprowadzonych prac. Z uwagi na zastosowane przez firmę zabezpieczenia i uważność na mienie mieszkańców brak najmniejszych zniszczeń spowodowanych prowadzeniem prac. Zdecydowanie polecamy korzystanie z usług tej firmy.

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Marcin
Termin usługi: luty 2021

Jestem bardzo zadowolony. Terminowość i Rzetelność wykonanej usługi, na najwyższym poziomie.

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Paweł
Termin usługi: luty 2021

Miła i zgrana ekipa , dobry kontakt z szefem. Polecam!

Instalacje sanitarne i co

6.0
P.
Termin usługi: listopad 2020

Pełen profesjonalizm. Wymiana instalacji gazowej wykonana szybko sprawnie i bardzo czysto. Firma godna Polecenia. Pozdrawiam serdecznie

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Ania
Termin usługi: październik 2020

Niezwykle zgrana ekipa panów wykonujących instalację gazową. Dbają o czystość w miejscu pracy, zostawiają po sobie porządek. Szef kompleksowo zajmuje się klientem, instruując go, jakie kolejne kroki ma podejmować w wieloetapowym procesie podpisywania umów ze spółką gazownictwa i uzyskiwania pozwoleń od Urzędu Miejskiego. Szef bardzo elastyczny w stosunku do terminu wyznaczonego przez klienta, daje namiary do projektanta i kominiarza, którzy też sprawnie działają. Zdecydowanie polecam

Małgorzata
Termin usługi: czerwiec 2020

Fachowa i szybka wymiana nieszczelnej instalacji gazowej w ponad 100-letnim budynku. Na miejscu pracowały dwie ekipy spawaczy, pracownicy bardzo kulturalni, zostawiali po sobie idealny porządek. Szef firmy niezwykle pomocny, doradził również w problemach z instalacją wodociągową. Firma załatwia sama sprawnie wszystkie formalności z gazownią. Godna polecenia.

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Krzysztof Kraśniewski
Termin usługi: styczeń 2020

Firma godna polecenia. Wymiana całej instalacji grzewczej w domku jednorodzinnym, w tym przepłukanie starych kaloryferów, wymiana pieca gazowego na nowy, wykonanie nowej instalacji gazowej. Wszystko według mnie w przystępnej cenie. Po wykonanej usłudze firma dba dalej o to, aby klient był zadowolony!

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
TMK
Termin usługi: grudzień 2019

Rzetelne wykonanie z uwzględnieniem życzeń klientów indywidualnych oraz możliwości technicznych budynku

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Paulina
Termin usługi: maj 2019

Szybka, sprawna, fachowa i bardzo czysta naprawa nieszczelności gazowej. Polecam!

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0
Sławomir
Termin usługi: maj 2019

Całość prac wykonano szybko, dokładnie i profesjonalnie. Pracownicy wyjątkowo uprzejmi i mili, wykazujący się wysoką fachowością. Jesteśmy bardzo zadowoleni . Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że Firma jest godna polecenia.

Ogrzewanie i techniki grzewcze

6.0
Marek
Termin usługi: listopad 2018

Gdy już się szczegółowo ustali warunki realizacji zadania i zapisze je w umowie, realizacja jest bardzo szybka, kompetentna i bezstresowa. Pracownicy uprzejmi, chętnie udzielają wszelkich wyjaśnień, co w przypadku zakładania nowego węzła grzewczego w domku jednorodzinnym jest niezwykle cenne. Firma warta zdecydowanego polecenia.

Ogrzewanie i techniki grzewcze

5.2
Janusz
Termin usługi: październik 2018

W drugiej połowie października Pogotowie Gazowe odcięło nam dopływ gazu w kamienicy ze względu na nieszczelność instalacji. Ponieważ istniejąca instalacja liczyła ponad sześćdziesiąt lat konieczne było wykonanie całkowicie nowej, z wyprowadzeniem liczników na klatkę schodową, liczył się też czas ponieważ wszyscy mamy ogrzewanie gazowe. Zadanie to powierzyliśmy właśnie firmie wlodgaz i z tego zadania firma wywiązała się celująco. W środę telefon do Pana Włodarczyka a już następnego dnia rano rozpoczęły się prace instalacyjne. Podłączenie nowej instalacji nastąpiło już we wtorek przed południem. Świetna ekipa fachowców z wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami, każdy wie co ma robić, prace wykonane ekspresowo i na wysokim poziomie. Dodatkowo Pan Włodarczyk sam zajął się stroną formalną całego przedsięwzięcia. Z pełnym przekonaniem możemy polecać usługi tej firmy. Mówiąc krótko: Na kłopoty...wlodgaz! Wspólnota Mieszkaniowa De Gaulle'a 4.

Usługi gazowo-instalacyjne

6.0