Interium Investment

Interium Investment

Wybierz numer

782-353-435
s...@interiuminvestment.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/7 - Interium Investment Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - Interium Investment Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - Interium Investment Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - Interium Investment Gdańsk +4 1
 

Inwestycje

Artykuły o nas

O nas

Interium Investment działa na Trójmiejskim rynku od 2014 roku, odpowiadając tym samym za rozwój lokalnego rynku nieruchomości. Angażujemy się w inwestycje o przemyślanych i dogodnych lokalizacjach, z nowoczesną bryłą i wyposażeniem budynków.
Budujemy ponadczasową wartość
Nasze inwestycje są zawsze starannie przemyślane od strony funkcjonalności i estetyki. Na rynku, na którym najwięksi deweloperzy koncentrują się na optymalizacji kosztów budowy i unifikacji produktu jesteśmy deweloperem niszowym. Dostarczamy lokale i budynki o niebanalnej estetyce, starannie zaprojektowane z myślą o potrzebach przyszłych użytkowników. Nasze projekty to wciąż dobra szkoła budowania, oparta na doświadczeniu i sztuce budowania, a nie tylko na rachunku wyników.

Z pasji do projektowania
Jesteśmy zorientowani na potrzeby klientów. Interium Investment to firma zakorzeniona w tradycji budowania na rynku Trójmiasta. Wiemy, że sukces inwestycyjny to suma starannego działania na wszystkich etapach procesu deweloperskiego. Od właściwych założeń, atrakcyjnego projektu, starannego wykonawstwa, po bezpieczną sprzedaż i spersonalizowane relacje z klientami. Mamy świadomość, że zakup mieszkania czy domu to ważna decyzja rodzinna i biznesowa. Jesteśmy ekspertami w organizacji tego procesu i dostarczamy produkt wysokiej jakości dopasowany do potrzeb przyszłego użytkownika.

Wieloletnie doświadczenie
Sprawna realizacja procesu inwestycyjnego to fundament naszej działalności. Projekty deweloperskie stanowią dla nas naturalną kontynuację wcześniejszej aktywności wykonawczej. Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu generalnego wykonawstwa inwestycji, dzięki któremu posiada umiejętność zarządzania i organizacji złożonych procesów realizacyjnych zarówno w segmencie budownictwa mieszkaniowego jak i komercyjnego oraz projektów użyteczności publicznej.

Więcej niż 4 kąty
Znamy rynek. Wśród wielu dostępnych lokalizacji wybieramy te, które maja największy potencjał rozwojowy i potencjał wzrostu wartości. Nie boimy się projektów odważnych, w których trzeba zbudować coś więcej, niż tylko budynek mieszkalny. Wygodne miejsce do mieszkania, to miejsce, w którym jest przyjazne, zielone otoczenie, przestrzeń do wypoczynku, zabawy, aktywnego spędzania wolnego czasu. Dla nas mieszkanie to nie tylko 4 ściany, to całe spójne otoczenie i zadowoleni mieszkańcy.

Z duchem czasu, z duchem miejsca
Mieszkania, domy, apartamenty wakacyjne. Jesteśmy aktywni w 3 segmentach rynkowych. Oprócz funkcjonalnych i dopasowanych do rynkowych potrzeb mieszkań, jako jedni z nielicznych na rynku Trójmiasta oferujemy atrakcyjne, nowoczesne domy jednorodzinne w obszarze miasta. Nasza oferta to też odpowiedź na stale rosnący popyt nabywców inwestycyjnych w pasie nadmorskim oraz rosnący ruch turystyczny. Dostrzegamy potencjał rozwojowy licznych miejscowości wokół Zatoki Gdańskiej tworząc projekty dostosowane do specyficznych potrzeb wakacyjnego wypoczynku i rozrywki.

Człowiek przede wszystkim
 Zaufanie, jakość, dobro klienta, to fundamenty działania naszego doświadczonego zespołu. Nasze projekty tworzą ludzie, z myślą o innych ludziach, którzy spędzą w naszych mieszkaniach i domach być może najpiękniejsze chwile swojego życia. Wiemy, jak ważne jest dopasowanie projektu do zmieniających się w czasie potrzeb użytkowników i cyklu życia rodziny. Nasze mieszkania i budynki dają maksimum elastyczności przyszłym użytkownikom i sprzyjają wyzwalaniu kreatywności w aranżacji wnętrz.

Interium Investment jest Członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Oceny (17)

Ola
Termin usługi: listopad 2023

Odradzam zakupu jakiejkolwiek nieruchomości pod szyldem tej firmy. Osiedle na ulicy Wielkopolskiej w Gdańsku to na tą chwilę ruina. Zaczynając od tego, że podczas większego wiatru, powypadały szyby z balustrad, tworząc tym samym ogromne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. Od 3 lat nie można się doprosić wstawienia nowej szyby więc mam dziurę na balkonie :) Oświetlenie osiedla nie działa, pognite słupki oświetleniowe które leżą na trawie i pozostaje jedynie zamontowanie nowych, za które zapłacimy znów z własnej kieszeni bo nikt z Interium nie odpowiada a okres rękojmi jeszcze trwa. Wspomnę jeszcze o przeciekającym dachu, woda spływała do szaf z całą elektryką.. i wiele więcej także jak nie chcecie się denerwować to omijajcie szerokim łukiem.

Deweloperzy

1.0
Arask
Termin usługi: luty 2024

Kupiliśmy lokal od dewelopera. Na inwestycji Ogrody Neptuna. Świetna architektura i ciekawe rozwiązania. Z Deweloperem co ważne dobry kontakt na każdym etapie. DB

Deweloperzy

5.1
K.K
Termin usługi: lipiec 2023

Ogrody Neptuna - Świetna inwestycja - architektura nietuzinkowa. Obsługa , przedstawienie oferty i przekaz informacji jak należy. Wszystko po sprawdzane, budynki już stoją , wyglada bdb.

Deweloperzy

5.5
klient
Termin usługi: kwiecień 2022

Zdycydownia nie polecam z korzystania oferty tego dewelopera. Wpłacone pieniące zostały nam zwrócone po wielu miesiącach a do budowy nie doszło w obiecanym terminie. W kolejnym roku deweloper ponownie próbuje sprzedać rzekomo premierową inwestycje ogrody neptuna, podwyższając ceny o 35 %. Ne terenie gdzie planowana jest inwestycja nie został nawet wykarczowany teren, ale pieniądze z chęcią już zbierają. Obok będzie budować inny deweloper, który nie sprzedaje jeszcze mieszkań ale teren pod inwestycje jest przygotowany. Firma nie terminowa, niesłowna i myślę ,że nie wypłacalna. Naprawdę byłam zainteresowana ofertą, projekt architektoniczny, wizualizacje zachęcające , ale nigdy nie powierzyłabym swoich pieniędzy deweloperowi, którego kapitał zakladowy to 5 tysięcy złotych. szczególnie w tych niepewnych czasach. sposób funkcjonowania firmy i poziom zaufania do prezesa i pracujących w niech ludzi jest w tym momencie dla mnie zerowy (chodzciaż wcześniej byłam już przekonana o zakupie) w tym momecie ta firma to dla mnie jakiś żart. mieszkanie to zbyt poważa inwetstycja, wybiercie pewnego dewelopera, firma interium investment z pewnościa do nich nie należy

Odpowiedź obiektu:

Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Bardzo nam przykro, że w zeszłym roku nie doszło do realizacji inwestycji, jednak odbyło się to z powodów niezależnych od nas. Wpłacone pieniądze przez zainteresowanych Klientów zostały w całości zwrócone. Dzisiejsze ceny mieszkań spowodowane są ogromnymi podwyżkami materiałów budowlanych, które w porównaniu do zeszłego roku są wyższe nie o 35% tylko o 100%. Prace nad realizacją inwestycji rozpoczynamy tuż po weekendzie majowym.

Deweloperzy

1.8
Ma Rek
Termin usługi: kwiecień 2022

Mieszkam z rodziną już ponad 2 lata w mieszkaniu od Interium. Od momentu zapytania o mieszkanie do oddania gotowego lokalu kontakt przebiegał bez zarzutu. Jedynie było lekkie opóźnienie, o czym zostałem poinformowany. Pomogli mi tez w uzyskaniu kredytu.

Deweloperzy

4.7
Tadeusz Mróz
Termin usługi: marzec 2022

Mieszkanie kupione od Interium Investment, wszystko ok, cena ok

Deweloperzy

4.0
Małgorzata L-D.
Termin usługi: luty 2022

O decyzji kupna mieszkania skusiła mnie głównie cena, bo jak na trójmiasto tu była w miarę korzystna. Dodatkowo okolica wyglądała na przyjazną i spokojną. Mimo, iż dość długo czekałam na mieszkanie, to było warto. Mieszkanie według moich oczekiwań, jakościowo tez póki co w porządku.

Deweloperzy

4.5
Klient Interium Investment
Termin usługi: styczeń 2022

Co do obsługi to osobiście nie mam się do czego przyczepić. Skorzystałem z możliwości wykończenia pod klucz i nie żałuję decyzji, bo mieszkanie spełnia moje oczekiwania. Okolica spokojna, więc nic, tylko mieszkać.

Deweloperzy

4.5
Kasia - zainteresowana mieszkaniem
Termin usługi: listopad 2021

Jestem zainteresowana mieszkaniem w dzielnicy Gdańsk Brzeźno. Tu dodzwoniłam się za pierwszym razem, obsługa bardzo miła :) Dodatkowo plus za nieukrywanie cen

Odpowiedź obiektu:

Pani Kasiu, dziękujemy za miłą opinię. Pozdrawiamy serdecznie :)

Deweloperzy

5.7
Krzysztof Kucharski
Termin usługi: sierpień 2021

Jestem zadowolony z oferty, obsługi oraz możliwości skorzystania z wykończenia pod klucz i dedykowanego doradcy kredytowego.

Odpowiedź obiektu:

Panie Krzysztofie, dziękujemy za pozytywne słowa :)

Deweloperzy

4.7
Nabywca
Termin usługi: lipiec 2021

Ciekawa oferta mieszkań i bardzo atrakcyjnie zaprojektowane budynki. Dobry kontakt z doradcą, w razie pytań bez problemu można umawiać się na dodatkowe spotkania

Deweloperzy

5.7
Ola
Termin usługi: luty 2020

Obsługa miła, do póki trzeba sprzedać. Pani Kamila po pewnym czasie przestała odbierać telefony w ogóle, terminowość- nie wnikam czy z ich winy czy nie- były opóźnienia. Jakość... wielu z nas pierwszy raz kupowało mieszkanie, z jakiegoś powodu liczy się na uczciwość dewelopera, nic bardziej mylnego. Ściany są popękane do granic możliwości, domofon nie działa, klamka w drzwiach wejściowych na słowo honoru, pan który miał to poprawić kazał mi „trzasnąć drzwiami” żeby się zamykały i nie otwierały, kostka na tarasie się rozjeżdża, opis włączników prądu (korków) kompletnie niezgodny z rzeczywistością, jest dużo niedoróbek i bardzo trudno doprosić się jakiś poprawek. Bardzo nierzetelny deweloper

Deweloperzy

1.8
Aleksandra
Termin usługi: grudzień 2016

Totalna porażka. Nie liczenie się z ludźmi, brak kontaktu, prawie roczne opóźnienie w oddaniu lokalu mieszkalnego, nie naprawianie zgłoszonych usterek. Pani prokurent... szkoda gadać. Zaluje, ze kupiłam od nich lokal na wielkopolskiej.

Deweloperzy

1.8
Krystian
Termin usługi: listopad 2018

Wszystko dobrze załatwione i nienagannie. Terminy dochowane. Mieszkanko bez zażutu. Polecam.

Deweloperzy

6.0
Bezdomna
Termin usługi: listopad 2017

Przy zakupie mieszkania zapewnienia o wypłacalności i terminowości. Planowany odbiór- listopad/grudzień 2017 r. Mamy lipiec 2018 r. i nadal nie pojawiło się pozwolenie na zamieszkanie. Dla świętego spokoju pozwolono nam remontować mieszkania. Ale tu kolejna niespodzianka - w środku nie ma ani wody ani sprawnej windy, co przy 5-cio piętrowym budynku i pracach remontowych (kafle, panele) jest co najmniej uciążliwe. Takim o to sposobem mieszkanie które zakupiliśmy, za które płacimy i kredyt i czynsz nadal nie nadaje się do zamieszkania. Poczekajmy może do listopada i zróbmy huczne otwarcie z okazji rocznicy.

Monika
Termin usługi: wrzesień 2016

Odebrałam mieszkanie w 2016 na inwestycji na Malczewskiego. To nie było moje pierwsze mieszkanie z rynku pierwotnego i porównując do innych, to nie mam im czego zarzucić

Deweloperzy

5.0
Anka
Termin usługi: kwiecień 2018

Tragedia :/ mieszkanie kupione na wielkopolskiej z terminem oddania 4kwartal 2017 r. Mamy koniec kwietnia 2018 r. Mieszkania jak nie było tak nie ma... nierzetelny, nieterminowy i mający klienta głęboko w „d” deweloper... nie polecam!

Deweloperzy

1.5