International College Sp. z o.o.

adres
81-844 Sopot, Armii Krajowej 73
telefon
728-411-038
e-mail
i...@eukids.pl pokaż
www
icollege.com.pl
1 aktywne ogłoszenie zobacz wszystkie
pomoc do przedszkola
Pomoc do przedszkola International College
Sopot Dolny Sopot

O nas

Szkoła International College od ponad 20 lat specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy także indywidualne zajęcia z języka niemieckiego, hiszpańskiego i polskiego ( dla obcokrajowców).
Szkoła mieści się w willi w górnym Sopocie, gdzie oferujemy komfortowe warunki nauki.
Oprócz kursów językowych International College  prowadzi  także przedszkole anglojęzyczne EU Kids  w Sopocie, które oferuje całodzienny  program edukacyjny w języku angielskim. Absolwentom naszego przedszkola zapewniamy ciągłość nauki języka angielskiego w cotygodniowych ,sobotnich zajęciach English Club.
Lektorzy International College posiadają odpowiednie wykształcenie filologiczne i przygotowanie metodyczne. Prowadzą zajęcia w żywy, ciekawy sposób, poświęcając słuchaczom maksimum uwagi i uważnie sprawdzając postępy w nauce.
Głównym celem zajęć na kursach językowych jest ćwiczenie i rozwijanie umiejętności mówienia. Program nauczania zakłada aktywne używanie języka obcego już od pierwszej lekcji.
Różnorodne ćwiczenia konwersacyjne, ciekawe materiały oraz nauka w małych grupach (od 4-8 osób) pozwalają naszym słuchaczom na szybkie osiągnięcie sukcesu językowego. Jednocześnie, dbamy o uczenie wszystkich umiejętności językowych takich jak: rozumienie ze słuchu, nauka czytania i pisania.
Nasze programy dostosowujemy do potrzeb słuchaczy. Każdy słuchacz jest dla nas równie ważny i podczas nauki może liczyć na indywidualne podejście, wsparcie i wskazówki.
Zapraszamy do nauki w International College  , w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 73
info@eukids.pl  tel. 728 411 038

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »