Oceny (3)

Michał
Termin usługi: maj 2023

Zostałem oszukany przez oszusta podszywającego się pod pracownika banku. Już myślałem, że nie odzyskam pieniędzy, ale znajomy polecił mi firmę detektywistyczną z Gdańska. I na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Agencje detektywistyczne

6.0
Miriam
Termin usługi: grudzień 2021

Padłam ofiara nieuczciwej konkurencji. Nie wiedziałam jeszcze o tym, ale fatum chodziło to za mną od jakiegoś czasu. Nagły niespodziewany spadek obrotów w okresie kiedy powinien być wysoki. Kilka miesięcy tłumaczyłam sobie, że to pandemia, zmiana rynku itd. W zeszłym roku trafiłam na Onecie na artykuł o właścicielu tej firmy jak kogoś pomógł ująć jako detektyw. W ogóle zapomniałam o tym, że w Polsce są detektywi. No ale spróbowałam. Uzbierałam, część pieniędzy nawet pożyczyłam. I było warto jak cholera. Żałuje, że nie dotarło to do mnie wcześniej - idź do detektywa. Jak się okazało - mój własny pracownik potajemnie, mimo umowy lojalnościowej mnie oszukiwał. Ja w tym czasie harowałam aby wiązać koniec z końcem i jeszcze mu płaciłam... a ten sobie dom zaczął budować po tym jak sklonował mój interes ze swoim szwagrem jako spółka z o.o. Mam dowody, złożyłam pozew. Pan Wojciech nawet polecił mi prawnika. Walczę teraz o swoje w sądzie!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy. Bardzo nam milo, że jest Pani zadowolona z naszych usług.

Agencje detektywistyczne

6.0
Mateusz R.
Termin usługi: październik 2021

Potrzebowaliśmy szybkiej i sprawnej pomocy. Nasz kontrahent - mimo posiadają niemałego majątku - nie kwapił się do uregulowania faktur. InvestProtect szybko i rzeczowo odnalazła składniki majątku i ekspresowo wywiązała się z umowy. Przy okazji ustalania majątku - wyciekło kilka bardzo ciekawych faktów na temat majątku dłużnika. Serdecznie Polecamy!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy i cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Windykacja

6.0