InvestProtect

80-465 Gdańsk, Franciszka Hynka 6 Mapka

znajduje się w Budynek biurowy HYNKA

58 354-11-37, 730-868-895
b...@investprotect.pl pokaż
www.investprotect.pl
Godziny otwarcia
Doradztwo
pn-pt9:00 - 17:00
Windykacja
pn-pt9:00 - 17:00
Agencja detektywistyczna
pn-pt9:00 - 17:00

Napisali o nas

O nas

Głównym kierunkiem działań biura doradczo-audytowego InvestProtect jest bezpieczeństwo inwestycji, a w szczególności przewidywanie i reagowanie na zdarzenia oraz niekorzystne procesy, które mogą narazić Państwa Firmę na straty.

Wspieramy nie tylko małe firmy, ale także duże przedsiębiorstwa oraz korporacje stawiając na dynamiczny rozwój, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów. Jesteśmy obecni zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju, czyli wszędzie tam, gdzie możemy reprezentować Naszego Klienta.

InvestProtect to zespół profesjonalistów różnych dziedzin, połączonych w mobilne grupy terenowe realizujące swe zadania 24h na dobę. Nasze działania mają na celu pomóc Klientom w osiąganiu oczekiwanych celów biznesowych i aby to osiągnąć, stosujemy zaawansowane i dopasowane narzędzia. Dysponujemy nowoczesną bazą transportową, rozwiniętym zapleczem technicznym oraz własnym centrum IT. Zależy nam na budowaniu długotrwałych, opartych na zaufaniu relacji z Klientem, dlatego świadczone usługi wykonujemy z pełnym zaangażowaniem.

Dążymy do tego, by być wiodącym w Polsce biurem detektywistycznym, specjalizującym się w usługach śledczych dla biznesu, a zarazem świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wierzymy, że sukces naszych klientów to tym samym i nasz sukces. Z tego względu nasi detektywi oprócz niezbędnego sprzętu, posiadają doświadczenie i wzajemnie uzupełniają się wiedzą z dziedziny prawa, psychologii, fizyki, elektroniki, optoelektroniki czy teleinformatyki.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »