Investor Nieruchomości

Investor Nieruchomości

Wybierz numer

58 691-52-10 571-303-750
g...@investor.net.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/2 - Investor Nieruchomości Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/2 - Investor Nieruchomości Gdańsk 3
 

TV Filmy

5

Investor

Artykuły o nas

O nas

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się sieci biur nieruchomości w Polsce. Od 20 lat świadczymy najwyższej jakości usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zapraszamy do współpracy w zakresie sprzedaży, zakupu oraz wynajmu nieruchomości.

Oceny (5)

Marek
Termin usługi: lipiec 2024

Pan Mariusz Piskorz ,pelny profesjonalizm, zawsze dostepny ,zawsze na biezaca z informacjami , polecam w 100%

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Michał D
Termin usługi: czerwiec 2024

Pan Mariusz Piskorz to wysokiej klasy profesjonalista. Jako strona kupująca czułem się zaopiekowany od początku do końca transakcji. Oprócz ogromnej wiedzy merytorycznej, Pan Mariusz ma bardzo dobre podejście do ludzi. Zdecydowanie polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Iwona
Termin usługi: kwiecień 2024

Współpraca z Panem Mariuszem jest na wysokim poziomie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, zrozumienie jego oczekiwań co do wyboru nieruchomości, punktualność i poświęcenie jakim się wykazuje jest godne polecenia. Gdybym jeszcze kiedyś potrzebowała pomocy w kupnie lub sprzedaży nieruchomości nie wybiorę nikogo innego. Polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6
Michał
Termin usługi: luty 2024

Sprzedaż mieszkania przeprowadzona przez P. Mariusza w sposób wzorowy, wiedza, profesjonalizm, informacja zwrotna na każdym etapie, współpraca z takim ludźmi to przyjemność. Polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ola
Termin usługi: sierpień 2023

Dzień dobry, mam na imię Ola, chcę podziękować Panu Mariusz Piskorz i Pani Wioletcie za pomoc w zakupie mieszkania, chcę powiedzieć, że Pan Mariusz jest osobą odpowiedzialną, punktualną i dobrze zna się na nieruchomościach, jest osobą, która naprawdę chce jak najlepiej poprowadzić klienta na każdym etapie. Miałam przyjemność współpracować z Panem Mariuszem i Panią Wioletą, byłam spokojna, że spotkałam takich ludzi! teraz jestem właścicielem mieszkania) specjalne podziękowania dla Pani Wiolety za jej ogromną cierpliwość)) Bardzo dziękuję Panu mariusz.piskorz@investor.net.pl! Życzę wielu zadowolonych klientów! Polecam!!!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0