InviMed Gdynia - Klinika Leczenia Niepłodności i Ginekologii

znajduje się w Centrum Kwiatkowskiego

InviMed Gdynia

Wybierz numer

500-900-888
i...@invimed.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/9 - InviMed Gdynia Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/9 - InviMed Gdynia Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/9 - InviMed Gdynia Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/9 - InviMed Gdynia Gdynia +6 1
 

TV Filmy

InviMed Gdynia. Klinika leczenia niepłodności 106

InviMed Gdynia. Klinika leczenia niepłodności

O nas

Kompleksowa diagnostyka i leczenie niepłodności partnerskiej.
Inseminacja, In vitro (IVF, ICSI, IVM, IMSI, PICSI), MSOME, In vitro z komórkami jajowymi od dawczyni, Oncofertility
Realizator programu dofinansowania do IVF Miasta Gdańsk i Miasta Słupsk
Spełniamy marzenia

Naszą misją jest pomoc w tworzeniu szczęśliwej rodziny. Wypełniamy ją z pełnym zaangażowaniem i radością. Służymy pacjentom rozwiązując ich problemy z płodnością. Korzystamy ze światowej wiedzy medycznej, najnowocześniejszych technologii oraz metod leczenia. Jesteśmy po to, aby spełniać marzenia o rodzicielstwie. Uśmiechy na twarzach szczęśliwych rodziców nadają sens naszej pracy.

Lider skuteczności

Skuteczność leczenia w InviMed jest wysoka. 54% wszystkich cykli in vitro, które w latach 2015-2017 zostały przeprowadzone w klinikach InviMed zakończyło się urodzeniem dzieci.  Powyższe dane statystyczne klinik InviMed można potwierdzić w raportach ESHRE (Europejskie Towarzystwo Rozrodu Człowieka i Embriologii). My nie zawyżamy wyników, bo nie musimy. Liczby mówią same za siebie.

Dlaczego wybrać klinikę InviMed?

54% ciąż
Już po pierwszej próbie in vitro średnio 6 na 10 par zostaje szczęśliwymi rodzicami.

Wiedza i doświadczenie
Diagnozowaniem i leczeniem niepłodności zajmujemy się już od 14 lat. Podstawą naszego sukcesu - zaufania naszych pacjentów i skuteczności leczenia jest wykwalifikowany zespół specjalistów z międzynarodowym doświadczeniem. Umiejętności doskonalili m.in. w światowej sławy klinikach w Izraelu. Nasi embriolodzy Anat Safran oraz Ricardo Faundez to jedni z pionierów w leczeniu niepłodności w Polsce

Indywidualny plan leczenia
Przyczyny niepłodności w przypadku każdego pacjenta są różne, dlatego program diagnostyki i plan leczenia układany jest zawsze indywidualnie.
Dbamy o to, by przychodzące do nas pary czuły się komfortowo, dlatego lekarz, który przygotowuje i kwalifikuje pacjentów do określonego programu towarzyszy im podczas całego procesu leczenia.

Transparentne koszty leczenia
Jasno określone koszty leczenia to duże ułatwienie dla pacjentów, którzy nie muszą martwić się, czy dobrze oszacowali budżet na terapię. Dlatego pacjenci InviMed znają ceny wszystkich badań i procedur medycznych jeszcze przed rozpoczęciem terapii

Laboratoria
Laboratorium embriologiczne InviMed jest największe w Polsce. Obecnie pracuje w nim wykwalifikowany zespół 26 embriologów, biologów i biotechnologów. Aż pięciu z nich posiada certyfikaty ESHRE (Europejskie Towarzystwo Rozrodu Człowieka i Embriologii), a większość embriologów posiada dyplom w stopniu naukowym doktora.
Wszystkie nasze laboratoria wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt, który jest zgodny ze standardami rekomendowanymi przez ESHRE (Europejskie Towarzystwo Rozrodu Człowieka i Embriologii). InviMed korzysta z najnowocześniejszych technologii, co wysuwa nas na pozycję lidera na polskim rynku

Gwarancja bezpieczeństwa
Działamy w oparciu o standardy i zalecenia Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE), Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR), American Society for Reproductive Medicine (ASRM) oraz zasady określone przez Ministerstwo Zdrowia. Wszystkie procedury medyczne przeprowadzane są z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Identyfikacja pacjentów i pobranego od nich materiału biologicznego do wszystkich zabiegów, m.in. in vitro i inseminacji odbywa się według bardzo rygorystycznych norm, które są gwarantem najwyższej jakości usług świadczonych przez wszystkie kliniki InviMed. Identyfikacja pacjentów dokonywana jest na każdym etapie leczenia. Podczas procedur medycznych dane pacjentów zostają zawsze sprawdzone przez dwóch specjalistów.

W klinikach InviMed oferujemy szeroki zakres usług:

Badania płodności: 
kompleksowe badania hormonalne,
badania immunologiczne,
badania genetyczne,
badania USG ginekologiczne,
badanie USG piersi,
badanie USG tarczycy,
badanie USG jąder,
monitorowanie owulacji,
sono-HSG,
histeroskopia diagnostyczna,
histeroskopia zabiegowa,
badania nasienia (w tym test SCD/SCSA, badanie systemem CASA, MSOME-6600 - wysokospecjalistyczne badanie budowy plemnika pod mikroskopem powiększającym 6600 razy)

Procedury wspomaganego rozrodu:
hormonalne wspomaganie owulacji,
leczenie niepłodności męskiej,
inseminację wewnątrzmaciczną,
IVF - zapłodnienie pozaustrojowe in vitro (z opcją ICSI, PICSI i AZH),
IVM - pozaustrojowe dojrzewanie komórek jajowych z zapłodnieniem pozaustrojowym,
IMSI / hbIMSI - wysokospecjalistyczny zabieg, który pozwala na wykorzystanie plemników o prawidłowej budowie. Metoda ta ma ogromne znaczenie dla par, u których przyczynę niepłodności stanowi czynnik męski.

Zapraszamy do skorzystania z dofinansowania Miasta Gdańsk do procedur in vitro w klinice InviMed.

Zapraszamy do skorzystania z dofinansowania Miasta Słupsk do procedur in vitro w klinice InviMed.

Adopcję komórek jajowych.

W Klinice oferujemy również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonywane przez najlepszych specjalistów z zakresu ginekologii:

- Laseroterapia MonaLisa Touch. Nieinwazyjny lifting krocza po porodzie lub nietrzymanie moczu lub leczenie objawów menopauzy. Cena promocyjna zabiegu wraz z konsultacją lekarza od 900 zł.
- Laseroterapia MonaLisa Touch ™. Rewitalizacja zewnętrznych stref intymnych. Cena promocyjna zabiegu wraz z konsultacją lekarza od 700 zł.
- Zabieg labioplastyki (zmniejszenie warg sromowych). Laseroterapia MonaLisa Touch ™. Cena zabiegu wraz z konsultacją lekarza od 3 000 zł.
- Powiększanie punktu G. Desirial Plus - kwas hialuronowy. Cena promocyjna zabiegu wraz z konsultacją lekarza 2 200 zł.
- Hymenoplastyka - odtworzenie błony dziewiczej. Cena zabiegu wraz z konsultacją lekarza 2 400 zł.
- Hymenotomia - usunięcie błony dziewiczej. Cena zabiegu wraz z konsultacją lekarza 1 400 zł.
https://www.invimed.pl/ginekologia-estetyczna-w-invimed-gdynia