InviMed Gdynia - Klinika Leczenia Niepłodności i Ginekologii

znajduje się w Centrum Kwiatkowskiego

InviMed Gdynia

Wybierz numer

500-900-888
i...@invimed.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:30 więcej
 • Zdjęcie 1/7 - InviMed Gdynia Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/7 - InviMed Gdynia Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/7 - InviMed Gdynia Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/7 - InviMed Gdynia Gdynia +4 1
 

TV Filmy

InviMed Gdynia. Klinika leczenia niepłodności
107

InviMed Gdynia. Klinika leczenia niepłodności

Artykuły o nas

 • Gdzie w Trójmieście można badać i leczyć niepłodność?
  Kiedy rozpocząć diagnostykę pod kątem niepłodności? Jakie możliwości leczenia mają pacjenci? Ile razy można korzystać z metody in vitro i kto powinien rozważyć skorzystanie z techniki zapłodnienia pozaustrojowego? Zapytaliśmy o to trójmiejskich specjalistów na trzy miesiące przed wejściem rządowego programu dofinansowania in vitro. Zobacz, jakie kliniki leczenia niepłodności są dostępne w Trójmieście.
  7 marca 2024 (36 opinii)
 • Problem z zajściem w ciążę. Kiedy do specjalisty?
  Jak długo starać się o zajście w ciążę? Co zrobić, aby zwiększyć szanse na zostanie rodzicami? Jeśli starania o upragnioną ciążę nie przynoszą efektu, warto zbadać stan płodności oraz sprawdzić kilka podstawowych czynników, które mają na nią wpływ. Organizowany przez klinki InviMed "Weekend dla płodności" - 8 i 9 marca w Gdyni - to doskonała okazja do rozmów i konsultacji z ekspertami wspierającymi parę w ich drodze do rodzicielstwa.
  5 marca 2024 (103 opinie)
 • Jakie badania wykonać w ciąży? "Istnieją wady, które możemy leczyć jeszcze w okresie ciąży"
  Jakie badania wykonać w ciąży? Badania prenatalne wykonuje się, aby wykluczyć bądź rozpoznać wady rozwojowe płodu jeszcze przed porodem. Co powinna wiedzieć o nich ciężarna i kiedy je zrobić? - Zdarzają się wady łagodne, które nie niosą zagrożenia, jednak wymagają nadzoru. Są też wady, które możemy leczyć jeszcze w okresie ciąży i polscy lekarze mają spore sukcesy w przypadku terapii płodu - mówi dr Kajetan Piątkowski z Invimed Gdynia. Rozmawialiśmy o dostępności badań prenatalnych oraz możliwościach diagnostycznych na różnych etapach ciąży.
  24 października 2023 (19 opinii)

O nas

Kompleksowa diagnostyka i leczenie niepłodności partnerskiej.
Inseminacja, In vitro (IVF,ICSI,IVM,IMSI,PICSI), MSOME, In vitro z komórkami jajowymi od dawczyni, Oncofertility
Klinika w Gdyni działa od 2010 r. Klinika proponuje szeroki zakres badań diagnostycznych oraz procedur medycznych związanych z leczeniem niepłodności obojga partnerów. Zespół medyczny InviMed Gdynia to wybitni i doświadczeni lekarze i embriolodzy. W drodze do macierzyństwa pacjentom pomagają dr n. med. Beata Makowska, zdobywczyni Lauru Pacjenta i wyróżnienia od marszałka woj. pomorskiego za dbałość o sferę emocjonalną kobiety w trakcie leczenia niepłodności oraz uznany androlog Andrzej Rogoza, członek wielu organizacji, m.in. ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embriology), Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, Europejskiej Akademii Andrologii EAA. W klinice pracuje również najwyższej klasy zespół embriologów, z którego jeden posiada tytuł ESHRE Senior Embryologist. Przez cały proces leczenia nad pacjentami czuwają koordynator opieki medycznej, psycholog i specjalista ds. żywienia. 

W klinikach InviMed oferujemy szeroki zakres usług:

Badania płodności: 
kompleksowe badania hormonalne,
badania immunologiczne,
badania genetyczne,
badania USG ginekologiczne,
badanie USG piersi,
badanie USG tarczycy,
badanie USG jąder,
monitorowanie owulacji,
sono-HSG,
histeroskopia diagnostyczna,
histeroskopia zabiegowa,
badania nasienia (w tym test SCD/SCSA, badanie systemem CASA, MSOME-6600 - wysokospecjalistyczne badanie budowy plemnika pod mikroskopem powiększającym 6600 razy)

Procedury wspomaganego rozrodu:
hormonalne wspomaganie owulacji,
leczenie niepłodności męskiej,
inseminację wewnątrzmaciczną,
IVF - zapłodnienie pozaustrojowe in vitro (z opcją ICSI, PICSI i AZH),
IMSI / hbIMSI - wysokospecjalistyczny zabieg, który pozwala na wykorzystanie plemników o prawidłowej budowie. Metoda ta ma ogromne znaczenie dla par, u których przyczynę niepłodności stanowi czynnik męski.

Adopcję komórek jajowych.

W Klinice oferujemy również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonywane przez najlepszych specjalistów z zakresu ginekologii:
- Laseroterapia MonaLisa Touch: nieinwazyjny lifting krocza po porodzie lub nietrzymanie moczu lub leczenie objawów menopauzy, rewitalizacja zewnętrznych stref intymnych. 
- Zabieg labioplastyki (zmniejszenie warg sromowych).
- Powiększanie punktu G. Desirial Plus - kwas hialuronowy. 
- Hymenoplastyka - odtworzenie błony dziewiczej.
- Hymenotomia - usunięcie błony dziewiczej. 
https://www.invimed.pl/ginekologia-estetyczna-w-invimed-gdynia