InviMed Gdynia - Klinika Leczenia Niepłodności i Ginekologii

adres
81-364 Gdynia, 10 Lutego 16
(II piętro PION B, wjazd do garażu od ul. Mściwoja) pokaż na mapie

znajduje się w Centrum Kwiatkowskiego

telefon
500-900-888, 500-900-888
e-mail
i...@invimed.pl pokaż
www
www.invimed.pl/kliniki/invimed-gdynia
Godziny otwarcia
pn-pt7:30 - 18:00
sob8:00 - 15:00

Napisali o nas

O nas

Kompleksowa diagnostyka i leczenie niepłodności partnerskiej.
Inseminacja, In vitro (IVF, ICSI, IVM, IMSI, PICSI), MSOME, In vitro z komórkami jajowymi od dawczyni, Oncofertility
Realizator programu dofinansowania do IVF Miasta Gdańsk i Miasta Słupsk

Spełniamy marzenia

Naszą misją jest pomoc w tworzeniu szczęśliwej rodziny. Wypełniamy ją z pełnym zaangażowaniem i radością. Służymy pacjentom rozwiązując ich problemy z płodnością. Korzystamy ze światowej wiedzy medycznej, najnowocześniejszych technologii oraz metod leczenia. Jesteśmy po to, aby spełniać marzenia o rodzicielstwie. Uśmiechy na twarzach szczęśliwych rodziców nadają sens naszej pracy.

Lider skuteczności

Skuteczność leczenia w InviMed jest wysoka. 54% wszystkich cykli in vitro, które w latach 2015-2017 zostały przeprowadzone w klinikach InviMed zakończyło się urodzeniem dzieci.  Powyższe dane statystyczne klinik InviMed można potwierdzić w raportach ESHRE (Europejskie Towarzystwo Rozrodu Człowieka i Embriologii). My nie zawyżamy wyników, bo nie musimy. Liczby mówią same za siebie.

Dlaczego wybrać klinikę InviMed?

54% ciąż
Już po pierwszej próbie in vitro średnio 6 na 10 par zostaje szczęśliwymi rodzicami.

Wiedza i doświadczenie
Diagnozowaniem i leczeniem niepłodności zajmujemy się już od 14 lat. Podstawą naszego sukcesu - zaufania naszych pacjentów i skuteczności leczenia jest wykwalifikowany zespół specjalistów z międzynarodowym doświadczeniem. Umiejętności doskonalili m.in. w światowej sławy klinikach w Izraelu. Nasi embriolodzy Anat Safran oraz Ricardo Faundez to jedni z pionierów w leczeniu niepłodności w Polsce

Indywidualny plan leczenia
Przyczyny niepłodności w przypadku każdego pacjenta są różne, dlatego program diagnostyki i plan leczenia układany jest zawsze indywidualnie.
Dbamy o to, by przychodzące do nas pary czuły się komfortowo, dlatego lekarz, który przygotowuje i kwalifikuje pacjentów do określonego programu towarzyszy im podczas całego procesu leczenia.

Transparentne koszty leczenia
Jasno określone koszty leczenia to duże ułatwienie dla pacjentów, którzy nie muszą martwić się, czy dobrze oszacowali budżet na terapię. Dlatego pacjenci InviMed znają ceny wszystkich badań i procedur medycznych jeszcze przed rozpoczęciem terapii

Laboratoria
Laboratorium embriologiczne InviMed jest największe w Polsce. Obecnie pracuje w nim wykwalifikowany zespół 26 embriologów, biologów i biotechnologów. Aż pięciu z nich posiada certyfikaty ESHRE (Europejskie Towarzystwo Rozrodu Człowieka i Embriologii), a większość embriologów posiada dyplom w stopniu naukowym doktora.
Wszystkie nasze laboratoria wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt, który jest zgodny ze standardami rekomendowanymi przez ESHRE (Europejskie Towarzystwo Rozrodu Człowieka i Embriologii). InviMed korzysta z najnowocześniejszych technologii, co wysuwa nas na pozycję lidera na polskim rynku

Gwarancja bezpieczeństwa
Działamy w oparciu o standardy i zalecenia Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE), Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR), American Society for Reproductive Medicine (ASRM) oraz zasady określone przez Ministerstwo Zdrowia. Wszystkie procedury medyczne przeprowadzane są z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Identyfikacja pacjentów i pobranego od nich materiału biologicznego do wszystkich zabiegów, m.in. in vitro i inseminacji odbywa się według bardzo rygorystycznych norm, które są gwarantem najwyższej jakości usług świadczonych przez wszystkie kliniki InviMed. Identyfikacja pacjentów dokonywana jest na każdym etapie leczenia. Podczas procedur medycznych dane pacjentów zostają zawsze sprawdzone przez dwóch specjalistów.

W klinikach InviMed oferujemy szeroki zakres usług:

Badania płodności: 
kompleksowe badania hormonalne,
badania immunologiczne,
badania genetyczne,
badania USG ginekologiczne,
badanie USG piersi,
badanie USG tarczycy,
badanie USG jąder,
monitorowanie owulacji,
sono-HSG,
histeroskopia diagnostyczna,
histeroskopia zabiegowa,
badania nasienia (w tym test SCD/SCSA, badanie systemem CASA, MSOME-6600 - wysokospecjalistyczne badanie budowy plemnika pod mikroskopem powiększającym 6600 razy)

Procedury wspomaganego rozrodu:
hormonalne wspomaganie owulacji,
leczenie niepłodności męskiej,
inseminację wewnątrzmaciczną,
IVF - zapłodnienie pozaustrojowe in vitro (z opcją ICSI, PICSI i AZH),
IVM - pozaustrojowe dojrzewanie komórek jajowych z zapłodnieniem pozaustrojowym,
IMSI / hbIMSI - wysokospecjalistyczny zabieg, który pozwala na wykorzystanie plemników o prawidłowej budowie. Metoda ta ma ogromne znaczenie dla par, u których przyczynę niepłodności stanowi czynnik męski.

Zapraszamy do skorzystania z dofinansowania Miasta Gdańsk do procedur in vitro w klinice InviMed.

Zapraszamy do skorzystania z dofinansowania Miasta Słupsk do procedur in vitro w klinice InviMed.

Adopcję komórek jajowych.

W Klinice oferujemy również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonywane przez najlepszych specjalistów z zakresu ginekologii:

- Laseroterapia MonaLisa Touch. Nieinwazyjny lifting krocza po porodzie lub nietrzymanie moczu lub leczenie objawów menopauzy. Cena promocyjna zabiegu wraz z konsultacją lekarza od 900 zł.
- Laseroterapia MonaLisa Touch ™. Rewitalizacja zewnętrznych stref intymnych. Cena promocyjna zabiegu wraz z konsultacją lekarza od 700 zł.
- Zabieg labioplastyki (zmniejszenie warg sromowych). Laseroterapia MonaLisa Touch ™. Cena zabiegu wraz z konsultacją lekarza od 3 000 zł.
- Powiększanie punktu G. Desirial Plus - kwas hialuronowy. Cena promocyjna zabiegu wraz z konsultacją lekarza 2 200 zł.
- Hymenoplastyka - odtworzenie błony dziewiczej. Cena zabiegu wraz z konsultacją lekarza 2 400 zł.
- Hymenotomia - usunięcie błony dziewiczej. Cena zabiegu wraz z konsultacją lekarza 1 400 zł.
https://www.invimed.pl/ginekologia-estetyczna-w-invimed-gdynia

Zdjęcia

Opinie + dodaj ocenę


2.7

w kategorii

Prywatne kliniki i spółdzielnie

 • obsługa:
  3
   
 • oferta:
  3
   
 • jakość usług:
  1
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  2
   
 • ocena ogólna:
  1
   
średnia ocena (max 6)
2.7
 

NIE polecam! ( Rogoza)

Wybralismy InviMed/ drRogoza. Pierwsza wizyta byla OK, wywiad, zalecenie zrobienia rozszerzonych badan krwi. Dostalismy nawet opiekuna/ polozna do kontaktu. I to by bylo na tyle dobrego slowa... Wyniki krwi ( zarówno mojei meza) wyszly prawidlowe. Zalecono zatem obserwacje cyklu. Wiadomo ze musi to byc wykonane w konkretych dniach a z racji,iz doktor był na urlopie, wykonac miałam to u innego lekarza. Wizyte u DrMakowskiej wspominam bardzo slabo. Bardzo niemiła. Miala pretensje czemu wizyta u niej, skoro Dr Rogoza jest moim prowadzacym, mimo iz wyjasnilam jej powod mojej wizyty. Cykl prawidlowy zatem drRogoza polecil zrobic badanie nasienia. Uznal wynik za slaby. Zająl sie "podrasowaniem" nasienia męza, co trwalo okolo pol roku. W koncu uslyszelismy, ze nasienie jest OK zatem max.3 miesiace i bedzie ciaza. Jednak upragnionej ciazy wciaz nie bylo. Dr stwierdzil ze nalezy przyjrzec się ponownie mi i zalecił HSG. W tym momencie zdecydowalismy sie zmienic klinike. Podsumowujac -11 miesiecy leczenia i zadnych rezultatow nawet diagnozy. Czemu nie mozna bylo prowadzic badan/leczenia mnie i meza rownolegle? Stracony rok! Po zmianie kliniki - 3miesiace potrzeba było na diagnoze i ciaza!

 • Alicja (kobieta, 31-40 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2017

6.0

w kategorii

Endokrynolodzy

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Dr. Zapała

Doktor Zapała bardzo dobry lekarz jak i człowiek, wysłucha, doradzi. Rozległa wiedza

 • Patrycja (kobieta, pow. 40 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2018

6.0

w kategorii

Ginekolodzy

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Bardzo dobrzy specjaliści

Pani Doktor Makowska bardzo dobry specjalista, znający się na rzeczy , konkretny.

 • Patrycja (kobieta, pow. 40 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2018

2.8

w kategorii

Ginekolodzy

 • obsługa:
  1
   
 • jakość usług:
  1
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  5
   
 • przystępność cen:
  3
   
 • ocena ogólna:
  1
   
średnia ocena (max 6)
2.8
 

lekarze rutyniarze

Leczyłam się u dr Rogozy. Wizyty były zdawkowe, odpękane w 10 minut. Przygotowywałam się do inseminacji. Pierwsza wizyta ok, zrobione badania, wiedziała co mam robić, kiedy umawiać się na następną wizytę itd. Zaczęłam monitorowanie cyklu. Pęcherzyk rósł na lewym jajniku. Na kolejnej wizycie monitorującej lekarz powiedział, że nie wie o co chodzi, bo ma zapisane, że pęcherzyk jest na prawym jajniku. Stwierdziłam ok, każdemu może zdarzyć się pomyłka, chociaż wzbudziło to we mnie wątpliwości, czy aby na pewno jestem u dobrego lekarza. Pierwsza inseminacja się nie udała. Pojechałam na kolejną wizytę w następnym cyklu, a dr Rogoza pyta mnie czy cykl był stymulowany. Pomyślałam sobie "halo, to Ty nie wiesz?" nie był stymulowany, ponieważ sam on tego nie zalecił. Drugą inseminację przeprowadziła inna Pani doktor. Pomyślałam, że może w jej rękach poczuję się lepiej. Natomiast zabieg był bardzo bolesny, kobiety w okół mnie rozmawiały o swoich prywatnych sprawach,a Pani doktor pytała koleżankę o której ma pociąg i że się pospieszy. Zostałam potraktowana bardzo przedmiotowo. Nie tego się spodziewałam, płacąc takie pieniądze.

 • zawiedziona (kobieta, 31-40 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2018

6.0

w kategorii

Ginekolodzy

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Polecam

Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i wsparcie, które uzyskaliśmy borykając się z problemami niepłodnościowymi. Bardzo dobra placówka, świetni specjaliści. Polecam.

 • malwa33 (kobieta, 19-30 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2017

5.3

w kategorii

Ginekolodzy

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • wyposażenie:
  5
   
 • czas oczekiwania:
  5
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  5
   
średnia ocena (max 6)
5.3
 

Dr Rogoza

Polecam tego lekarza.Wydać, że zna się na rzeczy.Była to nasza pierwsza wizyta i lekarz wzbudził moje zaufanie.

 • m.pilarczyk (kobieta, 31-40 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2017

5.8

w kategorii

Ginekolodzy

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • wyposażenie:
  5
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Jestem zadowolona

Ja jestem bardzo zadowolona z opieki, zawierającej leczenie i życzliwą pomoc. Bardzo miły personel, obsługa na wysokim poziomie – kompleksowo, nie stresują człowieka, profesjonalnie człowiek o wszystkim doinformowany. Klinikę trzeba pochwalić za kontakt pacjent-pracownicy kliniki. Pozdrawiam.

 • miki89 (kobieta, 19-30 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2017
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »