Inwesting Sp. z o.o.

Inwesting

Wybierz numer

58 342-70-70 58 326-34-71 506-139-360
i...@inwesting.com.pl pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
  • Zdjęcie 1/20 - Inwesting Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/20 - Inwesting Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/20 - Inwesting Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/20 - Inwesting Gdańsk +17 1
 

Inwestycje

O nas

Rzetelnie budujemy od 1994 r. Obecnie realizowane inwestycje to: APARTAMENTY PARKOWA w Gdyni Małym Kacku oraz MONDO, osiedle domów jednorodzinnych w okolicy ul. Myśliwskiej w Gdańsku.

Na rynku wyróżnia nas ponad 25-letnie doświadczenie, a także doskonale współpracujący ze sobą zespół, który dba o każdy szczegół oddawanych do użytku domów i mieszkań.

Wiemy, że aby utrzymać się na topie, musimy się rozwijać i proponować rozwiązania, których nie mają inni. Dzięki temu nasze realizacje cieszą się powodzeniem i uznaniem. 
 

Oceny (5)

Piotr
Termin usługi: listopad 2023

bardzo dobry kontakt, spotkanie na czas. Szczera i otwarta rozmowa na temat kupowanego lokalu. Caly proces sprzedazy przeszedl bardzo sprawnie z wzorowa komunikacja. oddanie mieszkania na czas, odbior bez zastrzezen. Goraco polecam !

Deweloperzy

6.0
Monika
Termin usługi: luty 2024

Deweloper godny zaufania. Po początkowych problemach z ogłoszeniem, Pan Jerzy był responsywny, mocno zaangażował się w temat, dokładnie przedstawił ofertę apartamentu z możliwością obejrzenia samej inwestycji (co u innych deweloperów zdarza się rzadko). Ponadto sama Inwestycja Parkowa charakteryzuje się wysoki. standardem wykonania.

Deweloperzy

6.0
Karolina
Termin usługi: listopad 2023

Polecam Inwesting z całego serca. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Możliwość dokonania zmian w mieszkaniu w miarę możliwości technicznych. Wykonanie mieszkania oraz całego budynku jest na bardzo wysokim poziomie. Osoba wspierająca nas przy odbiorze mieszkanie nie miała prawie żadnych zarzutów co do jego wykonania.

Deweloperzy

6.0
Marzena
Termin usługi: luty 2024

Mieszkam sobie w budynku zbudowanym przez Inwesting już dobre kilka miesięcy (na Oruni Górnej) i nie mam absolutnie żadnych uwag! Mieszkanie wygodne, zaplanowane z głową i przyjazne dla mieszkańców. Ściany równe, co teraz pewnie jest standardem, ale pamiętam poprzednie na Morenie, odpowiednio wygłuszone -nie słychać sąsiadów. Malutki mankament to taki, że czasem wiem co ci sąsiedzi gotują na obiad:) Co może być też inspirujące:)

Deweloperzy

5.7
Kasia i Marek
Termin usługi: marzec 2023

Od początku świetna współpraca i pomoc w realizacji kilku nietypowych marzeń :) Mieszkanie odebrane na czas, zgodnie z ustaleniami i bez usterek. polecamy!!!

Deweloperzy

6.0