Gabinet Chirurgiczno- Proktologiczny Jarosław Małys specjalista chirurg

Gabinet Chirurgiczno- Proktologiczny

Wybierz numer

796-353-711
 

Oceny (8)

Jarosław Flisik
Termin usługi: maj 2024

Dr Jarosław Małys jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałem w swoim życiu. Pełen profesjonalizm, podejście do problemu pacjenta, proste i szybki wytłumaczenie problemu i jego rozwiązanie. Realne terminy wizyt jak i ceny swoich usług. Kilkukrotnie opłacało się przyjechać do Gdyni robiąc 300-400 km w jedną stronę i zaoszczędzić pieniądze w stosunku do cen w innych miastach (Piła, Warszawa). Jeżeli szukasz prawdziwego lekarza to dobrze trafiłeś.

Chirurdzy

6.0
Małgorzata Kaniowska
Termin usługi: marzec 2024

Jestem bardzo wdzięczna, pan doktor uwolnił mnie dzisiaj od hemoroidow które sprawiały mi ból już 25 lat. Bardzo rzeczowy, profesjonalny lekarz, może zbyt szybko mówi ale pomaga.

Chirurdzy

6.0
Anna S.
Termin usługi: 24.08.16r.

Badania przebiegały bardzo sprawnie, szybko, bez bólu, nie ma się czego bać :). Doktor miły, kompetentny, nie odczuwałam stresu ani dyskomfortu psychicznego podczas badania.

Chirurdzy

5.8
Sopociak
Termin usługi: 10.02.2016

Byłem u Pana doktora we wrześniu 2015 na usunięciu żylaków odbytu metodą " gumkowania ". bardzo miły lekarz , który całym zabiegiem szczegółowo wszystko wytłumaczył , z wizualizacją na laptopie włącznie. Badanie a także usunięcie dwóch żylaków przebiegło bardzo, bardzo sprawnie około 4 min. Cały czas Pan dr. objaśnia co będzie robił , nie ma żadnych niespodzianek. Niestety okazało się , że mam trzy żylaki a na jednym zabiegu wolno " gumkować " tylko dwa żylaki co wiązało się z drugim zabiegiem. Po pierwszym zabiegu bolało 2 dni ale leki przeciwbólowe zapisane na wizycie działają w 200% więc dwa dni , dwie tabletki i po krzyku. Komfort powrócił. Na usuniecie trzeciego żylaka zdecydowałem się w lutym 2016 bez żadnych dolegliwości. Po prostu chciałem zakończyć ten temat. Czas trwania zabiegu to chyba 30sekund jak nie mniej. Kolejne dwa dni dyskomfortu , dwie tabletki przeciwbólowe i problem rozwiązany. Polecam wszystkim , którzy się wstydzą , boją itd. Nie ma czego!!!!!!!!! Naprawdę warto bo zapomniałem co znaczą dolegliwości związane z żylakami.

Chirurdzy

6.0
gość
Termin usługi: kwiecień 2014

Wizyta u Pana Doktora Małysa mimo moich obaw okazała się komfortowa. Z moją intymną chorobą zwlekałem przez pół roku - wstydziłem sie zgłosić do lekarza. W tym przypadku to było zupełnie niepotrzebne. Po rozmowie i zbadaniu mnie Pan Doktor postawił diagnozę - żylaki odbytu. Po dwóch zabiegach wszelkie dolegliwości ustąpiły i tak jest już od pół roku. Zdecydowanie polecam

Chirurdzy

5.8
Efelinka
Termin usługi: grudzień - styczeń

Miałam zabieg gumkowania hemoroidów u Pan dr. Jest bardzo miłą osobą i przede wszystkim, a to ważne kompetentną. Przed i w trakcie zabiegu wszytko dokładnie wyjaśnia. Polecam :)

Chirurdzy

6.0
k567
Termin usługi: 20 wrzesień 2013

leczyłam długo się u innych lekarzy dopiero dr Małys wyleczył mnie z hemoroidów. Chodziłam do innych lekarzy i każdy tylko zapisywał mi maści ale one nic nie pomagały a hemoroidy się powiększały. Zwłaszcza po drugim porodzie strasznie mi dokuczały. Zdecydowałam się na zabieg gumkowania .Zabieg był bezbolesny,miałam założone gumki, które potem odpadły a najważniejsze, że moglam chodzić do pracy, Dr Małys to bardzo dobry specjalista a przy tym miły i wszystko wyjaśni pacjentowi, zdecydowanie polecam

Chirurdzy

6.0
Romma
Termin usługi: sierpień 2011

Fachowiec z poczuciem humoru.... polecam wszystkim cierpiącym naprawdę lekarz z powołania i do tego miły i konkretny.

Chirurdzy

6.0