JBS Klinika

JBS Klinika

Wybierz numer

502-171-807
i...@jbsklinika.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/4 - JBS Klinika Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - JBS Klinika Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - JBS Klinika Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - JBS Klinika Gdańsk 1
 

O nas

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób żył we wszystkich stadiach przewlekłej niewydolności żylnej kończyn dolnych. Znajdą Państwo u nas pomoc z zakresu flebologii, a także innych specjalizacji.
Oferta:

Konsultacje:
z zakresu chirurgii naczyniowej, flebologiczne, angiologiczne, proktologiczne, reumatologiczne, ortopedyczne, endokrynologiczne, hematologiczne, a także z zakresu medycyny estetycznej, fizjoterapii i dietetyki. 

Badania/diagnostyka:
USG Doppler żył kończyn dolnych i górnych,
USG Doppler żył miednicy,
USG Doppler tętnic,
USG tarczycy,
Anoskopia, rektoskopia. 

Zabiegi:
Skleroterapia,
Echoskleroterapia,
Skleroterapia cewnikowa,
ScleroSafe,
EVLT (1940),
EVRF,
Flebogrif,
ClariVein,
Klejenie żylaków głównych pni i perforatorów,
Zabiegi chirurgiczne (w tym zabieg przepukliny pachwinowej),
Wycinki zmian skórnych,
Leczenie nieoperacyjne chorób z zakresu proktologii metodą skleroterapii i metodą Barrona,
Liposukcja Body Yet.

Kompresjoterapia:
Mają Państwo u Nas możliwość zakupu produktów uciskowych, które są dobierane indywidualnie przez wyszkolone do tego pielęgniarki. 

Oceny (7)

Zbigniew
Termin usługi: styczeń 2023

Najlepsza klinika, pozdrawiam Pan Zbyszek

Flebolodzy

6.0
Joa i Lidia
Termin usługi: grudzień 2021

Ogromne podziękowania dla Pani doktor Joanny Boreckiej-Sobczak za wyleczenie nóg mojej mamie,Lidii . Przez 8 lat lekarz chirurg z Przychodni Stogi nieumiejętnie leczył mamie dziury w nogach, z których sączyła się ropa, straszył amputacją. Dzięki zastosowanemu leczeniu przez Panią dr Borecką-Sobczak mama wyleczyła nogi w około 7 miesięcy. Wdzięczna córka i pacjentka.Dziękujemy

Flebolodzy

5.8
Katarzyna
Termin usługi: grudzień 2021

Przyszłam z problemem, z którym byłam odsyłana od lekarza do lekarza. Tutaj dostałam profesjonalną pomoc i w końcu postawiono mi diagnozę. Obsługa bardzo miła i pomocna, tak samo jak i lekarze. Naprawdę warto, polecam wszystkim :)

Flebolodzy

6.0
Wadim
Termin usługi: maj 2021

W październiku 2020 roku miałem zabieg na żylaki lewej nogi metodą Skleroterapii w Poradni, wykonany przez specjalistę Pani Joannę. Natychmiast po zabiegu samodzielnie dojechałem do domu. Zabieg był prowadzony bez znieczulenia!! Po trzech miesiącach przestał mi dokuczać ból w nodze. Również dodam, że po zabiegu żylaków nie widać, oczekiwany efekt się spełnił w całości! Z całego serca polecam Poradnię, szczególnie doktora Pani Joannę. Fachowe podejście do problemu oraz przyjemny personel. Pozdrawiam

Flebolodzy

6.0
Daria
Termin usługi: wrzesień 2014

Dokładne badanie i wyjaśnienie sytuacji. Przystępne ceny wizyty wraz z USG Doppler. Na miejscu można dobrać i zakupić pończochy / podkolanówki uciskowe.

Flebolodzy

5.5
Piotr Biszczanik
Termin usługi: styczeń/luty 2014

Jestem bardzo zadowolony z usług Poradni Flebologicznej Pani Joanny Boreckiej-Sobczak. Kompetentni lekarze, miła atmosfera, przystępne ceny (część zabiegu została zrefinansowana z ubezpieczenia grupowego w pracy), a telefon w sobotę po zabiegu od Pani Joanny z zapytaniem jak się czuję i czy wszystko dobrze był dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Polecam w 100%

Flebolodzy

6.0
Kasia
Termin usługi: 08.11.2012

byłam u Pani doktor na usg i skleroterapii, żylaki z którymi walczyłam od kilku lat znikneły bez śladu. POLECAM

Flebolodzy

5.2