JJL Poradnia Dietetyczna Aleksandra Spychalska

JJL Poradnia Dietetyczna

Wybierz numer

501-267-576
p...@jedzeniejakleczenie.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/16 - JJL Poradnia Dietetyczna Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/16 - JJL Poradnia Dietetyczna Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/16 - JJL Poradnia Dietetyczna Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/16 - JJL Poradnia Dietetyczna Gdańsk +13 1
 

Artykuły o nas

O nas

Psychodietetyka, Poradnictwo dietetyczne, Psychoterapeutka Gestalt w trakcie szkolenia. skuteczne odchudzanie z motywacją, psychodietetyka, analiza składu ciała, wykłady szkolenia i warsztaty, pokazy, eventy dla firm szkół przedszkoli. Insulinooporność (cert Specjalistka SOIT), Ocena i układanie jadłospisów.
Kompleksowa skuteczna opieka nad pacjentem w czasie odchudzania czy postępowania dietetycznego w chorobie. Bieżąca motywacja na bazie psychodietetyki i cochingu,( ukończony I stopień TSR, studia psychodietetyczne, Specjalistka SOIT II stopień, Wielkopolska Szkoła Psychoterapi Gestalt w trakcie 4 letniego szkolenia,) opieka indywidualna. Szkolenia teoretyczne + część praktyczna z odżywiania dla zdrowia. Warsztaty gotowania dla małych grup. Diety eliminacyjne bezglutenowe i w wypadku nietolerancji pokarmowych oraz innych schorzeń. Warsztaty, eventy  dla firm i organizacji. Wykłady dla zdrowia. Ciekawie i profesjonalnie.Doświadczenie w organizacji zajęć dydaktycznych.

Oceny (29)

Joanna
Termin usługi: styczeń 2024 

Super kompetentna

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję Pani Joanno za docenienie.

Kursy i szkolenia

6.0
Nina
Termin usługi: wrzesień 2023

Pani Aleksandra jest bardzo dobrą specjalistką, polecam!

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Agata
Termin usługi: lipiec 2023

Bardzo uważne i - co naprawdę istotne - holistyczne podejście do sprawy. Pani Aleksandra posiada ogrom wiedzy, dzięki czemu można zweryfikować różne informacje, które w dobie dostępu do internetu często są ze sobą sprzeczne, i mam nieodparte wrażenie, że na zdaniu Pani Aleksandry można polegać. Zleca sensowne, szczegółowe badania, które dokładnie omawia podczas wizyty, przez co człowiek czuje się wysłuchany i zrozumiany. Bardzo polecam!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję pięknie za opinię. Cieszę się bardzo, że wyniosła Pani dużo ze spotkania. Pozdrawiam

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Patrycja
Termin usługi: maj 2023

Pani Ola jest specjalistką z ogromną wiedzą w zakresie odżywiania. Pomogła mi zrozumieć dlaczego mam problemy i jak sobie radzić aby wprowadzić zmiany na stałe. Pani Ola wspierała mnie przez cały trudny okres dla mnie. Jestem ogromnie wdzięczna. Polecam

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Paweł Żukiewicz - Przedszkole Marchewka
Termin usługi: maj 2023

Przedszkole Marchewka współpracuje od wielu lat z Poradnią JJL. Jesteśmy mega zadowoleni. Pani Ola trzyma pieczę nad naszymi jadłospisami, nad spójnością z przepisami dotyczącymi żywienia dzieci oraz doradza nam w przypadku alergii pokarmowych dzieci - jakimi produktami zastąpić alergeny. Osobiście - Ola to osoba pełna energii, empatii i chodzący przykład zdrowego trybu życia. Polecamy!

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Daniel B
Termin usługi: lipiec 2022

współpracuję z Panią Aleksandrą od początku czerwca i jestem bardzo zadowolony. Dzięki jej pomocy zrzuciłem nadmiar tkanki tłuszczowej i cieszę się lepszymi wynikami w crossficie, który uprawiam.

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Oleg
Termin usługi: maj 2022

Moja mama miała konsultację z Panią Aleksandrą na temat cukrycy. Mama została się bardzo zadowolona z powodu wykonanej przez Pani analizy sytuacji, wyników badań, oraz z otrzymanej wiedzy i poleceń.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję Panie Olegu. Pozdrowienia i dużo zdrowia dla Mamy!

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Adam C.
Termin usługi: luty 2022

Gorąco polecam poradnię JJL wszystkim poszukującym pomocy w leczeniu nadwagi i udanego procesu prozdrowotnej przemiany. Pani Aleksandra Spychalska potrafi czynić cuda, znajdzie sposób oraz wesprze i jeśli podejdziesz sumiennie do Jej propozycji, to sukces masz niemal pewny. Ja daję full gwiazdek.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję! Ta praca by się nie udała, gdyby nie niezwykłe samozaparcie Adama w osiąganiu celu. Działamy dalej

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Dorota
Termin usługi: maj 2022

Bardzo profesjonalne wsparcie nie tylko w zakresie diety, która spełnia moje oczekiwania dot. spadku wagi, ale przede wszystkim, w kwestii zmiany nawyków żywieniowych skrojonych indywidualnie do moich potrzeb. To wszystko w bardzo przyjaznej, miłej atmosferze, z zapewnieniem mi poczucia bezpieczeństwa i komfortu.

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Małgorzata A.
Termin usługi: maj 2022

Fantastyczna p. Aleksandra, duża wiedza i empatia w stosunku do pocjenta. Wrażliwa osoba, która słucha i szybko znajduje rozwiązanie problemu, jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję Pani Małgorzato za opinię od serca. Pozdrawiam i mocno kibicuję! Działamy dalej!

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Agata
Termin usługi: luty 2022

Pani Aleksandra to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat odżywiania! Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, uwzględniając choroby i wszelkie dolegliwości, ma też świetną intuicję w sprawach zaburzeń metabolicznych. Po każdej wizycie wychodzę z nową dawką wiedzy i pomysłów na odżywianie. Sama komponuję sobie dietę według wskazówek Pani Oli, ona swoją wiedzą i doświadczeniem pomaga wyrobić mi prawidłowe nawyki żywieniowe. Serdecznie polecam każdemu, kto chce pozbyć się złych nawyków i nadprogramowych kilogramów w sposób zdrowy, syty i smaczny :)

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Krzysiek
Termin usługi: styczeń 2022

Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim .

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję Panie Krzysztofie i bardzo się cieszę z Pana sukcesów!

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Jola
Termin usługi: grudzień 2021

Serdecznie polecam. Od maja do sierpnia 11 kg. Waga nadal się utrzymuje a mamy grudzień. Zmiana spojrzenia na jedzenie, zmiana nawyków a najważniejsze, że jem co lubię. Same plusy. Dziękuję Pani Olu :)

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Katarzyna
Termin usługi: wrzesień 2021

Bardzo polecam. Świetna obsługa i życiowe rady z dopasowaniem do danej osoby.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję i trzymam kciuki za powodzenie!

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Kinga
Termin usługi: sierpień 2021

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i przeogromna wrażliwość. To co najważniejsze - indywidualne podejście do każdego przypadku. W czasie wizyt mogę liczyć nie tylko na wachowe porady z zakresu jedzenia, ale też wsparcie coachingowe. Polecam w 100%.

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
R
Termin usługi: marzec 2021

Bardzo wnikliwe podejście do problemu. Zanim doszło do wizyty wykonałam na zlecenie Oli szereg badań dziecka aby sprawdzić w czym problem, jednak wywiad oparł się także o spisywane starannie nawyki żywieniowe Wiele pytań oprócz stylu życia dotyczyło kondycji psychicznej młodej pacjentki a także pytania o jej dobrostan psychiczny. Holistyczne podejście w połączeniu z szeroką wiedzą i doświadczeniem pozwoliło na szersze widzenie problemu z jedzeniem. Drobne zmiany już po kilku tygodniach zaowocowały pozytywnymi efektami. Polecam Olę z całego serca.

Dietetycy, leczenie otyłości

5.8
Bartek Lewak
Termin usługi: luty 2021

Pani Ola to uosobienie zaangażowania i profesjonalizmu. Miła, pogodna, skoncentrowana na pacjencie. Wysłuchała, porozmawiała, ułożona dieta jest łatwa, zróżnicowana i co najważniejsze dla mnie, przygotowanie posiłków jest szybkie. Samopoczucie już po tygodniu zdecydowanie się poprawiło, mam więcej energii i siły. Jedzenia jest naprawdę dużo, głodny nie chodzę a zdarzały mi się napady wściekłego głodu. Naprawdę gorąco polecam

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Małgorzata
Termin usługi: luty 2021

Jestem bardzo zadowolona,regularnie spadam z wagi,a do tego w ciągu 2 miesięcy bardzo ładnie spadł mi cholesterol.Pani Ola jest przesympatyczna,jadłospis układa pod osobę i jest bardzo smaczny i urozmaicony.Polecam!!!

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Marek
Termin usługi: styczeń 2021

Lekarz mi kazał zmienić dietę więc poszukałem dietetyka. Nie wierzyłem, że to jest wogóle możliwe, ale po kilku miesiącach nie potrzebuję już leków na cholesterol ani na nadciśnienie. Lekarz też jest zdumiony. Wcale nie głodowałem, wręcz przeciwnie jedzenia jest sporo i proste do zrobienia. Polecam współpracę bo Pani Ola uczy jak jeść i co wymieniać na co jak coś nie smakuje.

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Kasia
Termin usługi: październik 2020

Bardzo profesjonalne podejście i ogromna wiedza, a do tego pani Ola to przemiła osoba. Wszystko jasno i prosto przedstawia, a co najważniejsze dopytuje o upodobania kulinarne i tak układa dietę, żeby była przyjemnością, a nie katorgą. Przeszłam już przez wiele diet, ale wszystkie niestety porzucałam prędzej czy później, a dzięki pani Oli już 3 miesiące jem mniej i zdrowiej, i nigdy nie czuję się głodna. I co najważniejsze wreszcie schudłam! Naprawdę polecam!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję Pani Kasiu, Bardzo mi miło. Wspieram dalej

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0