Ranking III miejsce

JMJ Interiors

JMJ Interiors

Wybierz numer

693-272-087
b...@jmjinteriors.pl pokaż
Otwarte do 16:30 więcej
  • Zdjęcie 1/25 - JMJ Interiors Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/25 - JMJ Interiors Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/25 - JMJ Interiors Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/25 - JMJ Interiors Gdańsk +22 1
 

TV Filmy

14

Apartament letni w Redłowie

O nas

Chcesz mieszkać w funkcjonalnie i pięknie urządzonym domu? A może masz nieruchomość na wynajem i chcesz, aby jej standard sprostał najbardziej wymagającym klientom? W naszej pracowni projektujemy wnętrza ściśle dostosowane do potrzeb inwestora.
Świetny pomysł nie wyklucza funkcjonalnych rozwiązań. Realizując projekt wnętrza z JMJ Interiors mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo i sprawdzonych wykonawców, co gwarantuje sprawny przebieg realizacji projektu. Zapraszam na www.jmjinteriors.pl

Naszym klientom proponujemy:
1. funkcjonalne, koncepcyjne i kompleksowe projekty aranżacyjne wnętrz mieszkalnych, biurowych, usługowych, w ramach których oferujemy:
- spotkanie konsultacyjne w nieruchomości podczas, którego analizujemy potrzeby klienta i możliwe rozwiązania aranżacyjne
- projekt funkcjonalny rozplanowania przestrzeni w postaci rzutów poziomych,
- projekt koncepcyjny - wizualizacje przestrzenne pomieszczeń,
- dobór kolorystyki ścian, materiałów wykończeniowych, mebli, dodatków,
- rysunki wykonawcze
- zestawienie materiałów potrzebnych do realizacji
- sprawdzonych wykonawców,
- nadzór autorski nad realizacją projektu
-kompleksowa obsługa logistyczna projektu 

Po konsultacji dokonujemy szczegółowej wyceny projektu.
Cena, termin realizacji oraz zakres projektu ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.
Zapraszamy do współpracy.

Oceny (27)

Mirosław
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: sierpień 2023

Pani Joanna, jako właścicielka firmy JmJ, naprawdę zasłużyła sobie na pochwałę. Jej dbałość o każdy detal w projekcie naszego domu była absolutnie wyjątkowa. Nie tylko zapewniła nam wnętrze, które spełniało nasze najskrytsze oczekiwania, ale również zrobiła to w taki sposób, żebyśmy czuli, że nasza opinia i preferencje zostały w pełni uwzględnione. Nie tylko byliśmy oczarowani efektami końcowymi, ale również fantastyczny kontakt, jaki mieliśmy z Panią Joanną, sprawił, że cały proces projektowania był niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Była ona zawsze dostępna, gotowa do wysłuchania naszych sugestii i odpowiadała na wszystkie nasze pytania. Cierpliwie tłumaczyła nam różne aspekty projektu, co pomogło nam w pełnym zrozumieniu procesu. Jesteśmy bezgranicznie zadowoleni z naszej współpracy z Panią Joanną i jej firmą JmJ. Jej profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie są niepodważalne. Nie tylko osiągnęła wspaniałe rezultaty, ale również sprawiła, że cały proces projektowania był niezwykle przyjemny i satysfakcjonujący. Gorąco polecamy Panią Joannę i firmę JmJ każdemu, kto szuka doskonałego projektu wnętrza.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za przemiłe słowa. To zawsze wielka radość widzieć zadowolenie inwestorów po realizacji wnętrz wg naszego projektu. Polecamy się na przyszłość .

Aranżacja wnętrz

6.0
Bożena
Termin usługi: luty 2024

Perfekcjoniści. To czego szukałam.

Aranżacja wnętrz

6.0
Natalia
Termin usługi: marzec 2023

Pani Joanna zaprojektowała dla nas wspaniałe wnętrza, pełne ciepła i smaku. Dokładnie takie o jakich marzyliśmy! Świetnie trafiła w nasz gust. Z całego serca polecam współpracę z nią. Wybraliśmy opcję 'średnią', tzn. projekt plus dokładne zwymiarowanie i listę zakupów wraz namiarami na sklepy i jesteśmy w pełni zadowoleni z rezultatów. Zdecydowanie nie była to współpraca typu 'trzy warianty projektu i do widzenia' - chodzilo o to, zebyśmy otrzymali efekt, z któego będziemy zadowoleni. I tak się stało! Dziękujemy :)

Odpowiedź obiektu:

Pani Natalio, bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że są Państwo zadowoleni i że mogłam przyczynić się do tego, by czuli się Państwo przyjemnie w swoim domu :) Pozdrawiam serdecznie.

Aranżacja wnętrz

6.0
Malgorzata Cympel
Termin usługi: marzec 2023

To już trzeci projekt, który realizuję z firmą JMJ Interiors. Projekty są ciekawe i oryginalne, ale przy tym uzwględniają również aspekt praktyczny. Współpraca od pomysłu, aż po finalną realizację przebiegała bardzo profesjonalnie. Całości dopełnia osoba Pani Joanny, czyli jej spokój, cierpliość i życzliwość. Wszystkim bardzo serdecznie polecam.

Aranżacja wnętrz

6.0
Iwona Polak
Termin usługi: lipiec 2022

Współpracuję z Panią Joanną od kilku lat i są to lata ciągłego rozwoju. Projekty JMJ Interiors są przemyślane, spójne i przede wszystkim oryginalne . Nigdy nudne. Jest w nich miejsce nie tylko na funkcjonalność i ergonomikę. Jest miejsce na zaskakujące pomysły i to czyni jej projekty wyjątkowymi. Współpraca z Panią Joanną i jej ekipami to czysta przyjemność - to dzięki dokładnie zaplanowanym nadzorom. Jedno słowo - profesjonaliści. Bardzo polecam. Iwona Polak Sempre Art

Odpowiedź obiektu:

Pani Iwono, serdecznie dziękuję za tak miłe słowa. Jestem przekonana, że nasza współpraca również w przyszłości będzie równie satysfakcjonująca jak do tej pory. Pozdrawiam serdecznie.

Aranżacja wnętrz

6.0
Elżbieta Kaszubowska
Termin usługi: luty 2022

Korzystam z kompleksowych usług JMJ Interiors, tj. od projektu do kompletnego wyposażenia. Pani Joanna jest bardzo profesjonalna i niezwykle miła. Cieszę się, że wybrałam tę firmę, gdyż czuję się komfortowo bo otrzymuję to czego oczekuję. Pani Joanna zajmuje się wszystkim, a ja jestem spokojna, że niebawem wprowadzę się do mojego pięknego wymarzonego mieszkanka. Polecam wszystkim tę firmę. Będziecie zadowoleni.

Aranżacja wnętrz

6.0
Łukasz
Termin usługi: luty 2022

Juz drugi raz korzystalem z usług JMJ interiors. Po raz pierwszy na paczatku 2021 a teraz po raz druvi. Zdecydowanie polecam współpracę z panią Joanną. Poza ciekawymi rozwiazaniami funcjonalnymi i dekoracyjnymi to co warto mocno podkreślić to jakość obsługi klienta. Pani Joanna była zawsze dostępna aby omówić ewentualne pytania lub wątpliwości. Jestem pewien że to nie ostatni nasz wspólny projekt.

Aranżacja wnętrz

6.0
Iwona
Termin usługi: styczeń 2022

To mój drugi projekt wykonywany przez Panią Joannę , z którego jestem bardzo zadowolona. Współpraca przebiegała bezproblemowo i zgodnie z ustalonym terminem. Pani Joanna dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i wybiera najlepsze rozwiązania, satysfakcjonujące inwestora. Polecam w 100%!

Aranżacja wnętrz

6.0
Asia & Rafał
Termin usługi: grudzień 2021

Zdecydowanie polecamy,szczególnie tym,którzy potrzebują spersonalizowanego projektu z prawdziwego zdarzenia.Duży plus za szerokie rozeznanie w rynku, dzięki czemu świetnie potrafią doradzić w kwestii doboru poszczególnych materiałów (ich trwałości i jakości), ale też znaleźć najbardziej korzystne cenowo rozwiązania (zabudowy, których było sporo w projekcie udało się zrealizować za 2/3 pierwotnej kwoty).Do wykończenia mieliśmy 23metrowe mieszkanie,walka toczyła się w każdy cm. Współpracę rozpoczeliśmy od projektu,a ponieważ byliśmy bardzo zadowoleni z efektu,zdecydowaliśmy się także na nadzór wykonawczy,jako że nie jesteśmy z Trójmiasta.Na każdym etapie prac byliśmy informowani o postępach, otrzymywaliśmy dokumentację zdjęciową, w razie jakichkolwiek wątpliwości pozostawialiśmy w kontakcie mailowym i telefonicznym. Właścicielka firmy pani Joanna Wojciechowska,jest osobą bardzo kontaktową. Wsłuchuje się w potrzeby inwestora, nie narzuca swojej wizji, ale kiedy sytuacja tego wymaga sygnalizuje, że coś można zrobić inaczej lub lepiej. Nigdy nie mówi, że się nie da, szukając do skutku takich rozwiązań, które będą satysfakcjonujące dla klientów i jednocześnie możliwe do realizacji.

Aranżacja wnętrz

6.0
Anna Bytomska
Termin usługi: listopad 2021

Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Panią Joannę i móc z nią współpracować. Wspaniała osoba! Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i pomoc na każdym etapie prac. Spotkania były bardzo rzeczowe i zawsze mogliśmy rozwiać wszystkie nasze wątpliwości. Miałyśmy stały kontakt mailowy i telefoniczny podczas całego procesu aranżacji. Wykonany projekt w 100% odzwierciedla końcowy efekt. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić usługi JMJ Interiors. Jeszcze raz dziękuję Pani za współpracę!!!!!!!!!

Aranżacja wnętrz

6.0
Marcin
Termin usługi: maj 2021

Po kilku latach wróciliśmy ponownie do JMJ Interiors przy okazji projektu domu. Jak zawsze w pełni profesjonalne podejście, serdeczne wsparcie i doskonałe doradztwo podczas wspólnej pracy. Wiele naszych rozterek i wątpliwości zostało rozwianych już na pierwszym spotkaniu. Ponownie zaufaliśmy pani Joannie, a teraz z niecierpliwością czekamy już tylko na realizację. Serdecznie polecamy współpracę z biurem JMJ Interiors. Dziękujemy za wsparcie :)

Aranżacja wnętrz

6.0
Wojciech Filbrandt
Termin usługi: wrzesień 2020

Współpraca z Panią Asią z JMJ Interiors przy aranżacji mieszkania od początku przebiegała prawidłowo. Pani Asia była bardzo zaangażowana w projekt, chętnie proponowała różne rozwiązania, wspierała podczas zakupów materiałów wykończeniowych, mebli. Co cenne oprócz umiejętności tzw. stylistycznych, wyczucia co do kolorów, materiałów itp. Pani Asia super zna się od strony technicznej, więc wykonany projekt to profesjonalny materiał zarówno dla ekipy remontowej, jak również wykonawców kuchni, innych zabudów meblowych. Gorąco polecam tego Projektanta !!! :)

Aranżacja wnętrz

5.6
Gosia
Termin usługi: marzec 2020

Jestem bardzo zadowolona ze wspólpracy z Panią Joanną. Pani Asia jest projektantem który bardzo dobrze słucha dlatego juz po pierwszej rozmowie wiedziałam ,że bedzie dobrze.I się nie pomyliłam. Tak naprawdę juz pierwszy zarys wnetrza jaki Pani Asia zaproponowala praktycznie został z nami do końca- aktualnie jesteśmy na etapie realizacji i wszystko wygląda jeszcze lepiej niz na wizualizacjach. Nie sposob nie wspomnieć ,że na każdy atak mojej paniki ("ze jednak moze coś zmienimy" , "a moze to nie pasuje...") Pani Asia reagowała ,że spokojem i zawsze znalazła idealne rozwiązanie za co bardzo dziekuję.:) Polecam serdecznie. PS. Dla wiecznie zalatanych ,nie mających czasu na chodzenie po sklepach tabelka z poszczegolnymi elementami wykończenia i linkami do nich to luksus nieoceniony.

Aranżacja wnętrz

6.0
Aleksandra
Termin usługi: czerwiec 2020

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Joanną. Usługa polegała na aranżacji dwóch pokoi dziecięcych i pokoju z aneksem kuchennym.Pani Joanna jest zaangażowaną, kreatywną i przemiłą osobą. Bardzo sprawnie udało nam się ustalić efekt końcowy, a było z czego wybierać. Dzieci przeszczęśliwe, bo pokoje są nowocześnie urządzone i w ich stylu :) Niezwykle pomocna była lista zakupów i ewentualne alternatywy, gdy projekt wymykał się z założeń budżetowych. Polecam bardzo!!!

Aranżacja wnętrz

6.0
Agnieszka i Arek
Termin usługi: maj 2020

Współpraca z p. Joanną to sama przyjemność nacechowana pełnym profesjonalizmem. Praca nad każdym detalem aż do pełnego zadowolenia klienta. Do tej pracy naprawdę trzeba mieć dużo cierpliwości... Pani architekt świetnie potrafi wyważyć kwestie jakości, estetyki i ceny. Na koniec klient otrzymuje spis wyposażenia z linkami kierującymi do wybranych sklepów (można sprawdzić/zaktualizować podane ceny), zestawienie wybranych farb z ich numerami, czy np. kody zestawionych i zapamiętanych na stronie modułów w IKEA. Klient może liczyć na elastyczność i pełną otwartość, wszystko w miłej, przyjaznej i nakierowanej na ostateczny wynik atmosferze. Przy okazji namawiamy na realistyczne fotowizualizacje - bardzo ułatwiają poczucie klimatu gotowego pomieszczenia.

Aranżacja wnętrz

6.0
Katarzyna i Michał
Termin usługi: styczeń 2020

Wszystkie prace projektowe oraz graficzne zostały wykonane terminowo wg zatwierdzonych przez nas wytycznych z dbałością o estetykę i funkcjonalność. Pracownia JMJ Interiors jest godna zaufania, niniejszym polecamy ją jako kompetentnego i rzetelnego partnera.

Aranżacja wnętrz

6.0
Andrzej
Termin usługi: maj 2019

Współpraca z Panią Joanną była świetna - kreatywność, podejście do tematu, pełen profesjonalizm, uzgadnianie najmniejszych nawet szczegółów w projekcie, komunikatywność. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy współpracować przy kolejnych projektach. Zdecydowanie polecam współpracę z firmą JMJ Interiors.

Aranżacja wnętrz

6.0
Jola
Termin usługi: luty 2019

Zajmuję się najmem lokali i z racji branży z JMJ Interiors współpracuję od kilku lat. Robiłam drobne remonty (tylko zmiany kolorów ścian i wyposażenia w meble) jak i kompletną przebudowę dwóch mieszkań deweloperskich (od zmiany miejsca łazienek i kuchni w mieszkaniach, przestawiania ścian, elektryki, hydrauliki oraz do kompletnego zaopatrzenia tych mieszkań we wszystkie okładziny kafelki, podłogi , meble, sprzęty gospodarstw domowych a następnie wszelkiego rodzaju zasłonki, poduszki, lampy lampki, lustra czy wazoniki dekoracyjne). Architekt budowlany z Firmy Pani Joanny zrobiła wszystkie projekty (z dokładnym wymiarowaniem-budowlańcy nie mieli żadnych wątpliwości co do wymiarów) ustawienia ścian, łazienek, kuchni, hydrauliki, elektryki i oczywiście wystroju wszystkich wnętrz. W trakcie całego remontu właścicielka firmy kilkakrotnie była na budowie i była w stałej łączności z budowlańcami. Wszystkie elementy wyposażenia były podane w zestawieniu łącznie z linkami do sklepów internetowych w których mogłam zakupić to wyposażenie. Ja wybrałam opcję samodzielnego kupna ale wiem że również firma ta w imieniu klienta dokonuje zakupów. Dużo więcej jest jeszcze pozytywów. pełny profesjonal

Aranżacja wnętrz

6.0
Olga Zinkiewicz
Termin usługi: sierpień 2019

Pani Joanna jest profesjonalistką w każdym calu. Nasza współpraca rozpoczęła się od inwentaryzacji prawie 100-metrowej przestrzeni i już wtedy umocniłam się w przekonaniu, że nie mogłam dokonać lepszego wyboru projektanta. P. Joanna zajrzała w każdy kąt i wykryła wszystkie "niespodzianki" mieszkania. Pierwsze wizualizacje, które otrzymaliśmy przed remontem były wspaniałe. Dobór kolorów i funkcjonalność każdego z pomieszczeń były dokładnie takie, o jakie nam chodziło. Pani Joanna poświęca się swojej pracy w 100%. Wychodzi poza schemat, daje wspaniałe propozycje, jest kreatywna, a przy tym słucha klienta i doskonale wciela w życie wszystkie jego potrzeby. Podczas realizacji projektu p. Joanna towarzyszyła nam bieżąco rozwiewając wątpliwości, odpowiadając cierpliwie i niezwykle fachowo na wszystkie pytania. Styl pracy p. Joanny jest absolutnie fenomenalny i jeśli ktokolwiek z Państwa szuka osoby, która z cierpliwością, zaangażowaniem, kreatywnością i ogromnym profesjonalizmem przeprowadzi go przez stworzenie wymarzonego lokum- polecam właśnie to biuro. Dziś, po zamieszkaniu w zaprojektowanym przez p. Joannę lokum, uśmiechamy się z sentymentem na wspomnienie naszej współpracy.

Aranżacja wnętrz

6.0
Magda
Termin usługi: październik 2018

Do remontu kuchni szykowałam się od dłuższego czasu. Nie mam zdolności aranżacyjnych od początku więc wiedziałam, że będę potrzebowała wsparcia. Panią Joannę znalazłam w internecie, spodobały mi się zdjęcia aranżacji, które do tej pory wykonała. W razie gdybyśmy się nie porozumiały przygotowałam sobie kontakt do drugiej firmy... o którym zapomniałam zaraz po pierwszej rozmowie z Panią Joanną. Przyjacielskie podejście, otwartość, umiejętność słuchania, maksymalne dopasowanie do klienta (oraz do przeznaczonego na remont budżetu;)), empatia.... tak naprawdę długo by wymieniać. Szczęśliwie zakończyłam remont (przy ogromnym wsparciu ze strony Pani Joanny, także psychicznym;)), kuchnia wygląda jak z katalogu, a mi pozostał jedynie żal, że to już koniec współpracy. Polecam każdemu kto chce zdjąć z siebie mnóstwo pracy związanej z projektowaniem. Trzeba co prawda uzbroić się w cierpliwość, bo kalendarz Pani Joanny jest wypełniony na wiele tygodni na przód, ale warto poczekać.

Aranżacja wnętrz

6.0