JUMPCITY Gdańsk

80-314 Gdańsk, al. Grunwaldzka 355
(vis-a-vis kampusu Uniwersytetu Gdańskiego) Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
58 380-80-88
g...@jumpcity.pl pokaż
gdansk.jumpcity.pl
Godziny otwarcia
pn-wt10:00 - 20:00
śr19:00 - 20:00
czw-nd10:00 - 20:00

O nas

W Jumpcity spełniamy marzenia o lataniu tych najmłodszych jak również ciut oraz mocniej starszych: )
Jumpcity to najlepsze urodziny dla dzieci - 2h fantastycznej zabawy pod czujnym okiem trenera, moc atrakcji, emocji i endorfin.
#skaczemyzradości

Olbrzymi basen z gąbkami, największa trampolina sportowa na północy Polski, ścieżki akrobatyczne, trampoliny z koszami do ćwiczenia wsadów, arena do zbijaka, strefa gladiatorów oraz air track - to wszystko czyni JUMPCITY najlepszym miejscem do spędzania wolnego czasu.

NOWE ATRAKCJE !!!
Dodge Ball - w wersji elektronicznej, zagraj w zbijaka na innym poziomie - traf w elektroniczne plansze przeciwnika i wygraj!
Cardio Wall -  sprawdź, jak szybko reagujesz na podświetlających się losowo panelach nad trampolinami. Im szybciej, tym lepiej!

Uzupełnieniem bogatej oferty Parku jest strefa gastronomiczna z doskonałej jakości włoską kawą oraz mnóstwem zdrowych przekąsek w menu. Zadbamy o Wasz komfort dzięki przestronnym szatniom z prysznicami oraz elektronicznie zamykanymi szafkami. Nasi trenerzy nauczą Was w bezpieczny sposób Robić Salto, a naładowana pozytywną energią obsługa zarazi Was swoją pasją do skakania na trampolinach.
 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

2.2

w kategorii

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

 • oferta:
  4
   
 • kreatywność:
  3
   
 • jakość usług:
  1
   
 • bezpieczeństwo:
  3
   
 • przystępność cen:
  1
   
 • ocena ogólna:
  1
   
średnia ocena (max 6)
2.2
 

Nie polecam organizacji urodzin w Jump City Gdańsk

Zakupiłem dla dzieci usługę urodzinową (pakiet jump) - dwoje solenizantów plus osoby towarzyszące. Sala nie była przygotowana "urodzinowo". Dzieci świętujące swoje urodziny nie były w żaden sposób wyróżnione. Pakiet przekąskowy był bardzo ubogi i zdecydowanie za mało było napoi. Nie było żadnej osoby, która zaopiekowała by się dziećmi i rodzicami (nie licząc oczywiście trenera), żeby otrzymać kawę / herbatę musiałem kilka razy chodzić do recepcji i prosić. Nikt samodzielnie nie zapytał, czy wszystko jest OK, czy coś pomóc, czy czegoś potrzeba itp. Nikt nie zainteresował się np. przejęciem tortu i schowaniem go w chłodnym miejscu do czasu poczęstunku. Musieliśmy sami to organizować wchodząc na zaplecze baru, szukać noża do jego pokrojenia itp. W wykupionym pakiecie dzieci miały uczyć się salta. Nie było tego. Część czasu spędziły same bez opieki. Biorąc pod uwagę, że w Jump City cena imprezy urodzinowej jest jedną z najwyższych w Trójmieście, oczekiwałem większego standardu obsługi. Kiedy regulowałem opłatę za usługę, okazało się, że mam zapłacić prawie 25% więcej niż było to uzgodnione, niż miałem to potwierdzone mailem. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca na imprezę urodzinową.

 • Remigiusz
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2019

Odpowiedź obiektu:

Panie Remigiuszu, poprosimy o wysłanie maila na adres: lepsze@jumpcity.pl z informacją którego dnia i w jakiej godzinie impreza miała miejsce. Jeśli chodzi o tort zajmuje się tym animator, tak samo opieką nad dziećmi. Jeśli coś było nie tak chcemy wiedzieć, który Animator prowadził zajęcia aby taka sytuacja się nie powtórzyła. Jeśli chodzi o cenę tak samo, chcemy to potwierdzić. Pozdrawiamy

opinia

Nie polecam

"Lekcja" wf polega na rozgrzewce z instruktorem. Następnie dzieci robią co chcą i gdzie chcą, sa pozornie tylko pilnowane. Nauczycielom sugeruję deklarowanie mniejszej ilości uczestników na wypadek ewentualnej nagłej nieobecności dziecka na wyjsciu klasowym. W przeciwnym razie, zgodnie z regulaminem, ktorym zasłaniają się pracownicy, płacicie za zadeklarowaną, np. 2 tygodnie wcześniej, liczbę uczestników. W sezonie grypowym trochę trudno przewidzieć stan zdrowia klasy dziesięciolatków, ale obsluga w tym temacie wykazuje zero elastyczności. Za 2 osoby nieobecne z powodu nagłej choroby, trzeba zapłacić, bo dezorganizuje to podobno pracę parku trampoli. 2 dodatkowe niezgloszone osoby natomiast nie stanowiłyby wedlug obslugi problemu. Dosc to kuriozalne, szczególnie że zapewnienie bezpieczenstwa mniejszej liczbie dzieci wydaje się łatwiejsze. Najwidoczniej liczy się tylko zysk. Dodam, ze w calym parku znajdowała się jedynie JEDNA grupa dzieci- moja. Poza tym bylo najwyzej 5 indywidualnych klientów, więc brakiem 2 chorych dzieci pracy panstwu nie zaburzyliśmy. Zdecydowanie nie polecam na wyjscie szkolne.

 • Bigblue
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2019
opinia

5.8

w kategorii

Place zabaw i małpie gaje

 • obsługa:
  5
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • opieka:
  6
   
 • bezpieczeństwo:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

:)

Bardzo polecam, świetna zabawa

 • Marian
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »