Ranking I miejsce

Jazdawterenie.pl profesjonalne szkolenia off-road

Jazdawterenie.pl

Wybierz numer

600-460-393
j...@wp.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/18 - Jazdawterenie.pl Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - Jazdawterenie.pl Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - Jazdawterenie.pl Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - Jazdawterenie.pl Gdańsk +15 1
 

TV Filmy

5

Indywidualne szkolenie off-road

O nas

Kilkunastoletnia praktyka w jeździe samochodami terenowymi, skrupulatnie dobrany sprzęt, współprace partnerskie oraz setki już zadowolonych klientów pozwoliło zebrać ogromne doświadczenie, którym z chęcią podzielimy się na indywidualnych szkoleniach off-road w Gdańsku.
Oprócz niezapomnianej zabawy i olbrzymiej dawki adrenaliny jest również okazją do udoskonalenia swoich umiejętności prowadzenia samochodu.

 Oferujemy VOUCHERY podarunkowe na indywidualne szkolenia off-road.

Nie ograniczamy się do indywidualnych szkoleń, ale organizujemy również wypady w teren dla większych grup w formie imprezy integracyjnej lub chociażby wieczorów kawalerskich/panieńskich. 

Zapraszamy na naszą stronę www.jazdawterenie.pl oraz social media! 
 

Oceny (13)

joanna
Termin usługi: kwiecień 2024

Świetnie spędzony czas, Tomasz w bardzo przyjazny i profesjonalny sposób przekazuje wiedzę i umiejętności

Sporty ekstremalne

6.0
Damian
Termin usługi: marzec 2024

Świetna zabawa! Trochę jak żeglarstwo błotko chlupie, wszystko się kołysze. Bardzo dobry instruktor, nie narzuca się, ale tłumaczy tak, że najtrudniejszy teren wydaje się prosty. Polecam!

Sporty ekstremalne

6.0
Darek
Termin usługi: grudzień 2023 

Tomek to oaza spokoju i jeden z najbardziej doświadczonych Tereniarzy. Żadna komercha. Sam przygotowuje auta i pokaże jego prawdziwe możliwości tu nie ma lipy! Gorąco polecam

Organizacja eventów

6.0
Maciejro
Termin usługi: marzec 2024

Bardzo fajnie i profesjonalne szkolenie godzina mało

Sporty ekstremalne

6.0
Scott
Termin usługi: luty 2024

Really enjoyed the experience, Tomek is very knowledgeable, very good car and was not boring like others. He also speaks good English, would definitely go again and recommend!

Sporty ekstremalne

6.0
Jacek speckredytowy.pl
Termin usługi: grudzień 2023

Nie sądziłem, że aż tak mi się to spodoba! Świetna zabawa, adrenalina we krwi buzuje, auto świetnie przygotowane, instruktor mający lata doświadczenia, wszystko razem tworzy niezapomniane wrażenia. Polecam każdemu.

Sporty ekstremalne

6.0
Mateusz
Termin usługi: styczeń 2024

Zdecydowanie polecam jazdawterenie.pl. Tomasz jest instruktorem z bardzo dużym doświadczeniem, który potrafi to doświadczenie przekazać w trakcie szkolenia (rzadko się to zdarza). Do tego super przygotowany samochód i teren, który daje ogrom frajdy! Napewno wrócę i polecę znajomym

Sporty ekstremalne

6.0
Paweł
Termin usługi: luty 2024 

Jestem już właścicielem auta terenowego, chciałem jednak podnieść swoje umiejętności jako kierowca i pojeździć z kimś bardziej doswiadczonym. Słyszałem wiele dobrego o Tomku i jego pracy. Tak więc umówiliśmy się z Tomkiem kilka dni temu i spędziliśmy dwie godziny w trójmiejskim błocie. Maszyna przygotowana wzorowo do terenu przez samego właściciela, który doskonale zna jej możliwości i pozwala je wykorzystać. Sam Tomek spokojny i cierpliwy, z ogromnym doświadczeniem w jeździe terenowej. Szczerze polecam Jazdawterenie każdemu, kto chce zapoznać się z offroadem!

Organizacja imprez integracyjnych

6.0
Aleksandra
Termin usługi: styczeń 2024 

Off-road z Tomaszem przerósł moje wszelkie oczekiwania. Bardzo dobry kontakt, zarówno podczas organizacji jak i samej realizacji! Na pewno wrócimy ;)

Organizacja imprez integracyjnych

6.0
Marcin z ekipą
Termin usługi: styczeń 2024 

i to jest prawdziwe szkolenie off road, instruktor nie żałuje maszyny. Przeszkody adekwatne do pojazdu, jest MOC! zjazdy podjazdy błoto wszystkiego po trochu. polecam! wrócimy!

Organizacja imprez integracyjnych

6.0
k
Termin usługi: kwiecień 2023 

Tomasz bardzo dobry instruktor, kierowca. Fajnie wprowadza w tajniki off-roadu. Fajnie spędzona godzina. Byłem z dzieciakami. Mega zadowolone i chcą wrócić.

Organizacja imprez integracyjnych

6.0
Artur
Termin usługi: marzec 2022 

Świetna zabawa! Tomek w bardzo profesjonalny i miły sposób potrafi wprowadzić w tajniki off-roadu. Trasa dostosowana do umiejętności ale też dająca dużo frajdy i adrenaliny. Polecam, a i sam chętnie wrócę. PS. Można wybrać się z dzieckiem i ono też będzie mega zadowolone.

Organizacja imprez integracyjnych

6.0
Kamila
Termin usługi: 13.08.2011 

Widziałam hasło jazdawterenie.pl już na kilku samochodach, ostatnio z mężem myśleliśmy o zakupie auta terenowego, gdyż nasz dom jest położony w takiej okolicy, że jak jest błoto czy śnieg to ciężko jest nam się przeprawić. Skorzystaliśmy z usług wyciągania nas z zaspy śniegu. Wszystko szybko przebiegło :) Miesiąc później zadzwoniliśmy i umówiliśmy się na przejażdżkę. Instruktor bardzo miły, adrenalina też była :) Pan nie musiał nas namawiać do kupna auta, szybko podjęliśmy decyzję o zakupie :) w planach mam organizację urodzin dla męża pod tytułem off-road :) polecam

Organizacja imprez integracyjnych

6.0