Studio Joga Park

znajduje się w Centrum Kuźniczki

Studio Joga Park

Wybierz numer

58 344-56-74
b...@studiojogapark.pl pokaż
Otwarte do 22:00 więcej
  • Zdjęcie 1/6 - Studio Joga Park Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/6 - Studio Joga Park Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/6 - Studio Joga Park Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/6 - Studio Joga Park Gdańsk +3 1
 

TV Filmy

513

Joga Park

O nas

STUDIO JOGI w Gdańsku Wrzeszczu. Odkryj z nami spokój i harmonię.
Zbuduj swoje zdrowie i dobre samopoczucie.
W samym sercu Dolnego Wrzeszcza, w sąsiedztwie Parku Kuźniczki tworzymy szkołę jogi inną niż wszystkie. Zwykle szkoły koncentrują się na jednej ścieżce jogi. W naszym Studio spotykają się różne jej nurty, zarówno te tradycyjne (Sivananda, vinjasa) jak i te tworzone współcześnie na potrzeby ludzi zachodu (air joga). Dajemy swoim Klientom możliwość zobaczenia jogi jako całości we wszystkich jej odmianach. W obrębie każdego rodzaju podzieliliśmy grupy ze względu na stopnie zaawansowania uczestników, tak , aby każdy uczestnik zajęć miał możliwość na systematyczny rozwój. Dla osób zupełnie początkujących przygotowaliśmy 2- miesięczny kurs wstępny, który systematycznie wprowadza do praktyki jogi. Posiadamy również osobną ofertę dla seniorów, kobiet w ciąży i dla dzieci. Honorujemy karty Fit Profit, Benefit Systems MultiSport oraz Ok System.
Aby zapewnić najwyższą jakość prowadzonych zajęć zatrudniliśmy znanych i wykwalifikowanych nauczycieli reprezentujących każdą z ww. ścieżek jogi.
Zapewniamy wszystkim Klientom niezbędny sprzęt do praktyki. Uczestnicy znajdą tutaj popularne maty, paski, klocki, ale również liny, krzesła i wałki.
Salę celowo wyposażyliśmy w dodatkowe panele grzewcze zapewniając tym samym wysoki komfort cieplny ćwiczących. Panele te wytwarzają promieniowanie podczerwone dzięki czemu ogrzewane są przedmioty oraz ciało człowieka a nie powietrze jak w przypadku tradycyjnych metod grzewczych. Ciepło promieniowania podczerwonego dalekiego stymuluje krążenie krwi, wpływa na układ ruchu rozluźniając napięte mięśnie i uelastyczniając tkanki. Fale promieniowania podczerwonego wpływają na odnowę komórkową skóry, a wytworzone ciepło umożliwia szybsze usunięcie złogów i szkodliwych substancji przemiany materii. Na skutek braku konwekcji i cyrkulacji powietrze pozostaje czyste: zmniejsza się ilość kurzu, bakterii i wirusów, a więc zwiększa się komfort oddychania.
Do dyspozycji Klientów oddajemy również dwie szatnie (damska, męska), z których może korzystać jednocześnie ponad 130 osób.
W Joga Parku Klienci mogą skorzystać z usług gabinetu masażu i kosmetyki ZEN SPA body&health.
Planujemy w Joga Parku liczne warsztaty prozdrowotne dotyczące nie tylko praktyki jogi, ale także zdrowego odżywiania, oczyszczania i szeroko rozumianego zdrowego trybu życia.

Oceny (5)

Jagoda
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: styczeń 2023 

Polecam, cudowne miejsce :) godne polecenia.

Joga

6.0
Agnieszka
Termin usługi: wrzesień 2023 

Bardzo fajne studio jogi z różnymi zajęciami do wyboru. Nauczyciele to profesjonaliści dzięki czemu na zajęciach jest bezpiecznie. Wybór zajęć jest bardzo duży, trzeba znaleźć coś dla siebie. Samo studio jest ciasne (szatnie) i niezbyt przytulne ale zajęcia są naprawdę dobrze prowadzone.

Joga

6.0
Edzia
Termin usługi: sierpień 2020 

Wspaniałe miejsce! :) Uwielbiam, znam od dwóch lat, doceniam aurę, minimalizm, wiedzę i entuzjazm kadry!!!! miejsce dla osób wg mnie, które szukają wyciszenia, a jednocześnie lubią różnorodność:))) Jest duży wybór zajęć i osobowości Instruktorów Joginek/Joginów. Można pooddychać, rozluźnić się lub intensywnie popracować i stres z codzienności zmetabolizować! Na recepcji zawsze miło, otwarcie i jak dla mnie bardzo elastycznie! I to jest extra!:) Joga Park, jak dla mnie to "taka wyspa - inny, łagodny świat" w codzienności, która pędzi i wymaga wciąż wiele od nas......

Joga

6.0
Kasia
Termin usługi: czerwiec 2017 

Fantastyczne miejsce, w pięknej okolicy. Świetni instruktorzy i zróżnicowane zajęcia, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli kiedyś joga Cię nie zainteresowała - przyjdź do Joga Park, tu nawet moje ADHD znalazło swoje ukojenie. A już joga z Ewą to dla mnie absolutnie fantastycznie spędzony czas.

Joga

6.0
Ewa
Termin usługi: regularnie 

Najbardziej profesjonalne miejsce do praktykowania jogi w ałym trójmieście, zajęcia prowadzą osoby z pasją, znane na trójmiejskiej "scenie" z pracy w innych klubach - kiedyś, bo teraz są w Joga Parku. Zajęcia zróżnicowane pod kątem zaawansowania i rodzajów jogi. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Po kilkunastu latach praktykowania przeniosłam się w to miejsce i mam nadzieję tu już pozostać. Zachęcam do spróbowania, bo warto.

Joga

6.0