Jutsusport

Jutsusport

Wybierz numer

504-159-105 504-159-015
j...@interia.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/15 - Jutsusport Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/15 - Jutsusport Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/15 - Jutsusport Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/15 - Jutsusport Gdańsk +12 1
 

TV Filmy

Wakacje 2017
107

Wakacje 2017

Artykuły o nas

  • Wyjazd na ferie zimowe 2023. Obóz czy kolonie?
    Ferie zimowe 2023 rozpoczynają się już 16 stycznia. Dwutygodniowa przerwa od nauki to dobry moment na obóz zimowy i kolonie dla dzieci. Warto wybrać ofertę teraz, dopóki organizatorzy wciąż mają wolne miejsca. Na dzieci czekają m.in. obozy narciarskie, taneczne czy pływackie, ale też wyjazdy w klimacie Mangi czy z warsztatami filmowymi.
    3 stycznia 2023 (13 opinii)

O nas

20 lat doświadczeń w organizacji obozów sportowych letnich i zimowych dla dzieci i młodzieży.
Nasza siła to zgrany zespół na co dzień pracujący w szkole bądź w klubach sportowych z dziećmi.
Posiadamy wszelkie uprawnienia do organizacji wypoczynk

Zapraszamy na obozy  sportowe dla dzieci i młodzieży jak równeż Rodzinny wypoczynek na Kaszubach. Na naszym obozie dzieci nie będą się nudzić. Trenerzy i wychowawcy dbają o to aby dzieci miały zorganizowany czas czynnie uczestnicząc w bardzo urozmaiconych zajęciach na świeżym powietrzu, w pięknym zdrowym otoczeniu i klimacie. Na obozie dbamy o dyscyplinę i kulturę osobistą. Ideą naszej pracy jest zawsze dobro dzieci. Staramy się zaszczepić w dzieciach chęci do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu i czerpaniu przyjemności z uprawiania sportu w duchu zdrowej rywalizacji, pomocy koleżeńskiej i kultury. Jednocześnie uczymy samodzielności oraz wyrabiania nawyku dbania o porządek wokół siebie.
Dzieci na obozie zaczynają dzień od rozruchu porannego już przed śniadaniem. Następnie toaleta poranna i śniadanie. Po śniadaniu czas na posłanie łóżek i przygotowanie się do zajęć sportowych i treningu. Następnie obiad i cisza poobiednia. Zajęcia sportowe i rekreacyjne i kolacja. Po kolacji gry i zabawy i tak do godziny 21.00. Następnie toaleta wieczorna i szykowanie się do snu. O 22.00 cisza nocna.
Na obóz dzieci powinny zabrać ze sobą sprzęt sportowy: judogi (trenujący Judo), dresy, obuwie sportowe, sandały, strój kąpielowy, ręczniki kąpielowe, aktualne badania lekarskie lub karta kolonijna .

Oceny (2)

Mariusz Grzywacz.
Termin usługi: lipiec 2016

Bardzo ciekawa oferta i świetny sztab wychowów.Syn na pewno pojawi się na kolejnym waszym obozie .

Biura podróży

5.5
Katarzyna
  

Świetne zajęcia i wspaniała oferta wakacyjna. Dzieci zachwycone. Polecam!!! adres strony www.jutsusport.pl

Sztuki walki i samoobrona

5.8