KIDS&Co - przedszkole i żłobek

znajduje się w Biurowiec Alchemia

KIDS&Co

Wybierz numer

534-000-125
b...@kids-co.pl pokaż
Ocena 5.8 (3 oceny) + Oceń
  • Zdjęcie 1/1 - KIDS&Co Gdańsk 4
 

O nas

W przedszkolu zaplanowano miejsce dla 95 dzieci. To placówka stworzona z myślą o pracownikach okolicznych biur oraz pracodawcach, którzy wspierają swoich pracowników i mogą dofinansować czesne w przedszkolu. Organizacja codzienności wokół miejsca pracy staje się nowym priorytetem na rynku pracowniczym. Tutejsze przedszkole w jest także otwarte na zapisy osób z zewnątrz. Unikalność wszystkich przedszkoli i żłobków KIDS&Co. opiera się na trzech filarach: dwujęzyczności, diecie makrobiotycznej oraz autorskim programie rozwoju umiejętności społecznych i inteligencji emocjonalnej.

Oceny (3)

Katarzyna Słoboda-Głowacka
Termin usługi: styczeń 2024

Opinią dotyczy żłobka w Alchemia II. Jesteśmy zachwyceni placówką. Największą siłą tego miejsca są Ciocie. Ciocia Kasia, Ada, Julia I Ania to Anioły nie ludzie. Nasz syn uwielbia chodzić do żłobka! A my jako rodzice jesteśmy bardzo wdzięczni Ciociom za każdy dzień!

Żłobki

5.6
StS
Termin usługi: październik 2021

rewelacyjne miejsce Moje dziecko chodzi od roku do przedszkola. Mam porównanie z inną dobrze ocenianą placówką przedszkolną (prywatną z Gdańska) i uważam że kids&co ciężko dorównać. Dziecko po roku rozumie polecenia w obcym języku, umie odpowiadać prostymi słowami na zadane mu pytania, ma basen w godzinach przedszkolnych, joge dla dzieci, tańce. Panie poświęcają dziecku bardzo dużo uwagi i to widać po rozwoju dziecka. Jedyny minus to cena ale za taką jakość warto.

Przedszkola

5.8
Agnieszka S.
Termin usługi: październik 2020

Rewelacyjne miejsce. Moja Córka chodzi tu do żłobka. Świetnie przeprowadzona adaptacja dzieci w nowym miejscu. Ogromne zaangażowanie zarówno Pań Opiekunek jak i Pani Dyrektor w to, aby dzieci poczuły się dobrze i bezpiecznie. Codziennie uśmiech na twarzy "Cioć", dzięki któremu dziecko biegnie do sali, zapominając o tym, że Mama sobie idzie. Bardzo dużo ciekawych zajęć ujętych w czesnym a dla chętnych dodatkowo basen, robotyka, teatr itd. Nie jest to kolejna przechowalnia dzieci, jakich w Gdańsku niemało (niestety mieliśmy okazję się o tym przekonać) a cudowne miejsce, dzięki któremu moje dziecko pięknie się rozwija. Takich zabaw, pomimo tego, że starałam się z Córką kreatywnie spędzać czas, w życiu sama bym nie wymyśliła. Jeśli to dla kogoś istotne to sale są bardzo estetycznie i nowoczesnie wyposażone. To nie żadne klitki, tylko przestronne, jasne pomieszczenia. Dla mnie najważniejsze było jednak to, że zatrudnione są tam osoby, ktore naprawdę świetnie opiekują się dziećmi i mam wrażenie, że rzeczywiście sprawia im to radość. A po bardzo negatywnym doświadczeniu z pierwszym żłobkiem Córki, wiem już że liczy się tylko opieka a ta w Kids&co jest naprawdę wyjątkowa. Gorąco polecam !

Przedszkola

6.0