Najlepsze szkoły językowe Gdynia

Oceny (41)

Magda P.
Termin usługi: kwiecień 2023 

Fantastyczne miejsce. Dzięki Pani Karolinie zdałam egzamin CAE. Bardzo wysoki poziom, dużo prac domowych, bardzo szybkie postępy i przemiła atmosfera. Polecam z całego serca.

Szkoły językowe

6.0
Aneta
Termin usługi: sierpień 2021 

Bardzo polecam!!! Jakość nauczania na najwyższym poziomie. Dzięki nauce u Pani Karoliny dostałam się na studia zagranicą. Pani Karolina nie tylko uczy w sposób genialny ale buduje w uczniu pewność siebie, motywuje i nie pozwala się poddać. Dziękuję za wspaniałe zajęcia, zaangażowanie i wsparcie.

Szkoły językowe

6.0
Agnieszka PK
Termin usługi: maj 2021

Od roku korzystam z usług korekty językowej tekstów w języku angielskim. Jestem bardzo zadowolona z szybkiej i dokładnej usługi. Nawet w bardzo specjalistycznych lub interdyscyplinarnych pracach Pani Karolina się odnajduje :)

Tłumaczenia językowe

6.0
Agnieszka PK
Termin usługi: maj 2021 

Kończę już drugi rok nauki angielskiego w ramach kursów u Pani Karoliny (Upper-Intermediate oraz FCE). Niedługo planuję przystąpić do egzaminu FCE. Nie czuje obawy przed słabym wynikiem. Jestem bardzo zadowolona z wysokiego poziomu merytorycznego zajęć, dobrego przygotowania Pani Karoliny do zajęć, jej zaangażowania i indywidualnego podejścia. W życiu uczestniczyłam w wielu kursach angielskiego w innych szkołach językowych i nigdy efektów nie było tak wiele jak podczas tych zajęć! W końcu speaking i listening nie są dla mnie zmorą. Bardzo polecam kursy u Pani Karoliny! :)

Szkoły językowe

6.0
Gosia
Termin usługi: maj 2020 

To już mój drugi kurs u Pani Karoliny, serdecznie polecam. Według mnie, nie ma lepszej nauczycielki języka angielskiego w Trójmieście:) Zajęcia u Pani Karoliny przeprowadzane są w sposób profesjonalny, ciekawe materiały, a co najważniejsze to skupienie się przede wszystkim na konwersacji i utrwalaniu przyswojonych już sobie treści. Jestem pewna, że skorzystam z kursu kolejny raz, naprawdę warto;) Pani Karolina to profesjonalistka, przy której nie czuć żadnej krępacji. polecam! ❤️ I dziękuję za każdą lekcję

Szkoły językowe

6.0
Agnieszka
Termin usługi: luty 2020 

Zajęcia z angielskiego z Panią Karoliną były przeprowadzone na wysokim poziomie. Bardzo miła atmosfera, czasem nawet terapeutyczna. Pani Karolina przygotowała mnie do egzaminu FCE, który zdałam z bardzo dobrym wynikiem w marcu 2020r. Zajęcia zróżnicowane, dużo testów, konwersacji - 120 minut mijało jak pstryknięcie palcem. Polecam Panią Karolinę, bo jest świetna i profesjonalnie podchodzi do klienta. Pozdrawiam

Szkoły językowe

6.0
Agata
Termin usługi: marzec 2020 

Do szkoły kklingua uczęszczam od 2 lat. Zajęcia prowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Otrzymuje dużo materiałów zarówno z gramatyki jak i poszerzający zasób leksykalny. Bardzo polecam zajęcia z Panią Karoliną :)

Szkoły językowe

6.0
Użyszkodnik
Termin usługi: sierpień 2019 

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Karoliny! Jest najlepsza! Jest perełką, zawsze zaangażowana, świetnie przygotowana do zajęć, uśmiechnięta. Nauka u Pani Karoliny - to sama przyjemność! Postępy po zakończeniu kursu mam ogromne, teraz mam przerwę, ale Pani Karolina przygotowała dla mnie materiały i ćwiczenia. Od końca września wracam do nauki z Panią Karoliną :) bardzo bardzo polecam wszystkim tę szkole!!!

Szkoły językowe

6.0
Iza
Termin usługi: styczeń 2018 

Trafiłam do Pani Karoliny w styczniu 2018 roku, dokonując wyboru Jej szkoły na podstawie opinii w Internecie. Z największą przyjemnością i odpowiedzialnością (jestem prawnikiem) potwierdzam wszystkie pozytywne opinie! To najlepsza lektorka do jakiej uczęszczałam. Pełen profesjonalizm, lekcje zorganizowane wzorowo, zadania domowe przyjemne i w naturalny sposób utrwalające przerobiony materiał, przemiła atmosfera i widoczne postępy! Moją pietą achillesową w angielskim jest wymowa, co sprawiało, że wstydziłam się mówić po angielsku, dzięki lekcjom u Pani Karoliny (zaczynałam od poziomu B2) ten stres minął i teraz swobodnie, z poczuciem dużego komfortu wypowiadam się in English:). Gorąco polecam!

Szkoły językowe

6.0
Wioleta
Termin usługi: czerwiec 2018 

Pani Karolina to profesjonalistka. Zajęcia prowadzone są ciekawie, zróżnicowane tematy, motywujące zadania domowe. Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej polecam !

Szkoły językowe

6.0
Ania
Termin usługi: lipiec 2018 

Uczestniczyłam w kursie przygotowującym do egzaminu CAE i jest to szkoła godna polecenia. Atutami są: indywidualne podejście do ucznia, różnorodność materiałów i ciekawe pomysły na zajęcia. Pani Karolina jest sympatyczną lektorką z bogatą wiedzą, zawsze świetnie przygotowaną do zajęć i stwarzającą przyjazną atmosferę do nauki. Cieszę się, że trafiłam do tej szkoły, lepiej nie mogłam wybrać.

Szkoły językowe

5.8
Kursanci
Termin usługi: styczeń 2018 

Prowadzę Kancelarie Prawniczą i poszukiwałam szkołę językową na najwyższym poziomie gdyż chcę by moi pracownicy właśnie tak obsługiwali klientów polskich jak i zagranicznych więc szkolą się i zdają egzaminy tylko i wyłącznie w www.kk-lingua.pl u Najlepszej Profesjonalnej rusycystki i anglistki w trójmieście jaką jest pani Karolina. Z pełną odpowiedzialnością ręczę za pozytywną atmosferę i profesjonalną naukę jaką sama zostałam poczęstowana na zajęciach.Polecam!

Szkoły językowe

6.0
AZ
Termin usługi: październik 2016 

Profesjonalnie podejście do pracy do cecha wyróżniająca Panią Karolinę. Zajęcia prowadzone były fachowo i rzetelnie w bardzo miłej atmosferze. Nauka "anielskiego" po bezproblemowym zdaniu CAE na tyle mi się spodobała, że kontynuuję kurs na poziomie CPE. Serdecznie polecam każdej osobie poszukującej lektora. W stosunku do różnego typu szkół językowych w trójmieście, P. Karolina prezentuje bardzo wysoką jakość nauczania. Mam wielkie szczęście, że trafiłem do kklingua na swojej drodze :)

Szkoły językowe

6.0
Kursantka
Termin usługi: grudzień 2017 

Bardzo polecam naukę u Pani Karoliny. Największe plusy to profesjonalne podejście do ucznia,wysoki poziom nauczania, ciekawe materiały, przemiła atmosfera na zajęciach i świetna lokalizacja w centrum Gdyni. Dzięki zaangażowaniu Pani Karoliny zdobyłam certyfikat FCE ze świetnym rezultatem. Teraz kontynuuję naukę na kursie Pre-advanced, a w przyszłości planuję zdobycie certyfikatu CAE. Nauka angielskiego tylko z Panią Karoliną :)

Szkoły językowe

6.0
JS
Termin usługi: czerwiec 2017 

Uczęszczałam na kurs egzaminacyjny IELTS Academic. Egzamin był mi potrzebny żeby dostać się na studia w Anglii. Po pół roku intensywnej nauki u Pani Karoliny zdałam egzamin na 7.5 i wkrótce zacznę studia na wymarzonej uczelni. Na uznanie zasługuje profesjonalizm, przygotowanie i wiedza Pani Karoliny. Zajęcia prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze-sama przyjemność i doskonałe rezultaty.

Szkoły językowe

6.0
Absolwentka
Termin usługi: czerwiec 2017 

Polecam naukę u Pani Karoliny. Kurs przygotowujący do egzaminu Advanced CAE na bardzo wysokim poziomie, zajęcia profesjonalnie prowadzone przez lektorkę wyłącznie w j.angielskim, mnóstwo materiałów i wskazówek egzaminacyjnych. Egzamin w czerwcu 2017 zdałam na A,dzięki nauce w KK LINGUA.

Szkoły językowe

6.0
Daria
Termin usługi: czerwiec 2017 

Bardzo polecam kursy językowe w KK LINGUA u Pani Karoliny. Miałam przyjemność uczestniczyć w specjalistycznym kursie j.angielskiego transport i logistyka. Pani Karolina posiada szeroką wiedzę zarówno językową jak i merytoryczną z danej dziedziny. Zajęcia prowadzone profesjonalnie, Lektorka wymagająca-zadaje obszerne prace domowe, materiały ciekawe i bardzo przydatne. Kurs bardzo mi pomógł w pracy. Planuję kontynuację nauki. Moim zdaniem najlepsza szkoła i najlepsza lektorka w Trójmieście.

Szkoły językowe

6.0
Iwona
Termin usługi: czerwiec 2017 

Z czystym sercem polecam! Fantastyczna nauczycielka, profesjonalna pod każdym względem. Miła, sympatyczna ma świetny kontakt z uczniem. Jeśli ktoś poszukuje wysokiego poziomu zajęć, to jest to właściwe miejsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Karoliną.Po kursie u niej Córka świetnie zdała CAE. Planujemy oczywiście dalszą naukę i przygotowania do CPE. Zdecydowanie najlepszy nauczyciel języka angielskiego, z jakim współpracowaliśmy...

Szkoły językowe

6.0
Paweł
Termin usługi: maj 2017 

Zdecydowałem się na kurs indywidualny w szkole KK Lingua dzięki najwyższym w Gdyni opiniom na portalu trojmiasto.pl. Po kursie śmiało mogę stwierdzić, że dokonałem właściwego wyboru. Zajęcia z Panią Karoliną pomogły mi przygotować się do wyjazdu za granicę na praktykę studencką. Jestem bardziej pewny siebie, pozbyłem się bariery językowej. Pani Karolina była zawsze perfekcyjnie przygotowana, dobierała ciekawe i praktyczne materiały szkoleniowe, zawsze uprzejma i punktualna. Na zajęcia przychodziłem z przyjemnością. Gorąco polecam!

Szkoły językowe

5.7
Monika
Termin usługi: czerwiec 2017 

Z pełną odpowiedzialnością polecam KK Lingua! Szeroka oferta usług oraz dopasowanie terminów zajęć do potrzeb kursanta to dopiero początek zalet. Pani Karolina, zawsze przygotowana do zajęć, potrafi przekazać wiedzę w sposób prosty i jasny, a nauka gramatyki to u Niej pestka :) Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, zawsze są bardzo ciekawe, a co najważniejsze dostosowane do poziomu kursanta. Na lekcje jeździłam z przyjemnością! Polecam z całego serca!

Szkoły językowe

6.0