Oceny (57)

Maria
Termin usługi: luty 2024

Gorąco polecam p. Filipa Kozika w sprawach związanych z upadłością konsumencką! procedura przeprowadzona wręcz wzorowo, super kontakt z bardzo pomocnymi ludźmi. Dziękuję całemu zespołowi za współpracę. Polecam każdemu kto ma problem z długami.

Doradztwo

6.0
Andrzej H.
Termin usługi: październik 2023

Jakość przeprowadzonej usługi oceniam bardzo dobrze, natomiast kontakt telefoniczny rzeczywiście powinien być lepszy. Polecam z czystym sumieniem.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

4.8
Barbara
Termin usługi: wrzesień 2023

Po przesłaniu dokumentow do biura mój wniosek o upadłość został złożony w kilka dni. Rozpoznanie sprawy przez sąd zajęło tyle ile mówił Pan Filip. Teraz cieszę się nowym życiem i spłacam co miesiąc niewysoki plan spłaty. Polecam kancelarie! Naprawdę pomagają!

Doradztwo

6.0
Dawid
Termin usługi: październik 2023

Miła i konkretna obsługa sprawy przez pana Filipa oraz Michała.

Doradztwo

6.0
Magda
Termin usługi: październik 2023

Jestem zaskoczona poniższymi opiniami. Przejrzałam wszystkie, a tu nagle dwie zupełnie odbiegające od reszty. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy z kancelarią. Sprawa prowadzona przez p. Filipa. Kontakt bardzo dobry. Procedura upadłości omówiona szczegółowo, więc wiedziałam na co się przygotować. Mogę z czystym sumieniem polecić

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Piotr
Termin usługi: wrzesień 2023

Z całego serca nie polecam. Kontakt urywa się w momencie pobrania zaliczki. Dramat, szkoda czasu, pieniędzy i nerwów. Uważajcie na to biuro i Pana Filipa. W internecie nic nie ginie. Na pewno wkrótce odezwie się więcej nie zadowolonych klientów.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

1.0
Marian
Termin usługi: luty 2022

Absolutnie odradzam. Kwestie wyjaśnienia procedur itd. ok, natomiast kontakt po podpisaniu umowy..mówiąc krótko katastrofa. Ciężko się dodzwonić a tym samym uzyskać jakąś poradę... masakra. Byle kasę wziąć.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

2.4
Antanina
Termin usługi: luty 2022

Skorzystaliśmy z usług Pana Filipa w zakresie prawa imigracyjnego. Polecamy z czystym sumieniem.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Ewa
Termin usługi: kwiecień 2021

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej wiąże się z ogromnym stresem i strachem. Przed spotkaniem w kancelarii byłam bardzo przerażona i nie wiedziałam jakie mogą być konsekwencje tej decyzji bo innego wyjścia już nie było. Pan Filip jasno, klarownie bez unoszenia tego do rangi katastrofy wyjaśnił wszystko i myślę uspokoił co do kwestii formalnych, co do kwestii finansowych potem i przedstawił kilka scenariuszy w zależności od decyzji sądu. Jestem wdzięczna za pomoc i złożony wniosek. W 100% polecam.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy!

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Anna Szczepańska
Termin usługi: październik 2020

Wreszcie ktoś, kto załatwił moją sprawę pozytywnie polecam z całego serducha.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Karolina CH
Termin usługi: lipiec 2020

Będąc w wieku 58 lat znalazłam się w bardzo nieciekawej perspektywie. Problemy ze zdrowiem stopniowo najpierw nie pozwalały mi kontynuować prac dorywczych poza pracą na etacie. Z dochodu z prac dorywczych spłacałam kredyt wzięty na rozwój działalności wiele lat temu. Gdy została mi tylko praca na etacie, nie byłam zdolna regulować zobowiązania. Bałam się, że gdy moja choroba się rozwinie nie będę mogła również pracować na etacie i po prostu umrę z głodu. Wtedy jeszcze nie miałam wypracowanych lat na emeryturę. Nawet gdybym dotrwała to i tak częścią kwoty z emerytury zainteresowałby się komornik. Mnie zostałyby grosze... . Dziś jestem po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej i na końcu postępowania syndyka. Patrzę w przyszłość z uśmiechem i cieszę się życiem na nowo! W końcu nie budzę się w nocy z uczuciem ciężaru na piersi i nie zdarza mi się już płakać w dzień. Serdecznie namawiam wszystkich! Zróbcie to dla siebie ! Polecam kancelarię KL LAW z Gdańska! Pan Filip otoczył mnie opieką prawną i zawsze mogłam liczyć na jego reakcję w trudnych sytuacjach. Bardzo dziękuję i niech Bóg ma Państwa w opiece.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
fhu garda
Termin usługi: październik 2020

Kancelaria zapoznała mnie z dostępnymi rozwiązaniami prawnymi dopasowanymi do mojej sytuacji i pomogła dobrać najodpowiedniejsze wyjście. Był to wniosek o upadłość konsumencką poprzedzony postępowaniem upadlosciowym przedsiębiorstwa. Pomimo braku masy upadłościowej i odrzucenia wniosku o upadłość przedsiębiorcy, udało mi się ogłosić upadłość konsumencką pod koniec września bieżącego roku. Droga przez upadłość przedsiebiorstwa i upadłość konsumencką nie jest łatwa i musi być umiejętnie poprowadzona. Jestem wdzięczny wszystkim przedstawicielom kancelarii za to że nigdy nie pozostawiono mnie bez odpowiedzi lub bez adekwatnej drogi działania. Doświadczenie pracowników pozwoliło mi lepiej rozumieć moje obecne położenie i dostosować wybory życiowe tak aby sobie nie zaszkodzić. Dzięki współpracy z kancelarią KL LAW mogłem rozumieć sytuację z punktu widzenia logicznego i prawnego. Trzeba mieć na uwadze, że interpretacja prawna nie zawsze pokrywa się z naszym tokiem rozumowania. Szczególnie ważne dla powodzenia przedsięwzięcia tego typu jest konkretne i zaplecze prawne. W tym zakresie pomoże Panstwu ta kancelaria!

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Kasia K
Termin usługi: lipiec 2020

Zdecydowanie polecam ! Z usług kancelarii korzystałam w zakresie sporządzenia wniosku o upadłość konsumencką. Bardzo profesjonalne, ale co najważniejsze ludzkie,podejście do klienta. Pomoc na każdym etapie, możliwość skonsultowania wszelkich spraw związanych z procesem upadłości. Czułam się na prawdę zaopiekowana, co w dobie przedmiotowego podejścia do klienta oraz idących na ilość a nie jakość firm, zdaje się być wielką zaletą kancelarii. Będę polecać kancelarie a mecenasowi Filipowi Kozikowi, dzięki któremu będę mogła zacząć nowe życie, życzę samych sukcesów i wielu klientów !

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Krzysztof 59 L.
Termin usługi: grudzień 2019

Polecam. Profesjonalnie działająca kancelaria. Sprawnie przeprowadzona upadłość konsumencka. Skuteczność, jak rakiety patriot, ale kancelaria ma większy zasięg...

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Smerfetka
Termin usługi: październik 2019

Z nimi się udało:) Polecam bardzo, Znają się na swojej robocie :)

Kancelarie adwokackie i radcowskie

5.2
M.
Termin usługi: luty 2019

Zgłosiłem się do kancelarii z powodu potrzeby złożenia do sądu wniosku o upadłość konsumencką , ze względu na mój stan zdrowia spowodowany chorobą przewlekłą. Od samego początku otrzymałem od Pana , który zajął się moją sprawą wsparcie zarówno, jeśli chodzi o wniosek jak i inne sprawy związane z wierzycielami i po prostu ludzkie podejście do sprawy i faktu, iż jestem przewlekle chory. Jeszcze przed podpisaniem umowy z kancelarią otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi na wiele moich pytań abylo ich naprawdę sporo. Teraz pozostaje tylko czekać na decyzję sądu. Polecam usługi kancelarii , a w szczególności Pana Przemysława Pawlika, który służy nie tylko profesjonalnym wsparciem,ale również po prostu dobrym słowem i trzeźwym spojrzeniem na sprawę. polecam

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Leon van Nispen
Termin usługi: styczeń 2019

Z całej serce polecam. Sprawa u mnie toczyła się troche dłuzej niz zwykle. Ale nawet jak byłem niecierpliwy to zawsze pełną profesjonalizm i spokoju mnie pomogły. No i najwazniejsze z wygralismy mąją sprawe i przez to mogę znowu spokojnie zyc i dalej budować moj przyszłość.

RvP
Termin usługi: luty 2019

Od wielu lat borykałem się z pewnym problemem. A przez jeden duży problem powstawały inne. Dzięki tej kancelarii w bardzo krótkim czasie mogę rozpocząć życie od nowa, a co najważniejsze bez długów. W końcu mogę spokojnie spać :) bardzo dziękuję za pomoc i wszystkim gorąco polecam!!! :)

Kancelarie adwokackie i radcowskie

5.8
Artur
Termin usługi: grudzień 2018

Kancelaria KL LAW skutecznie i z zaangażowaniem poprowadziła moją sprawę. Z sukcesem. To ludzie z pasją i ogromną wiedzą. Oprócz pomocy prawnej wykazują się dużą empatią i zrozumieniem. Powierzyłem w ich ręce swoją przyszłość i nie żałuję. Polecam każdemu.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Agnieszka
Termin usługi: wrzesień 2018

Na kłopoty Bednarski, to powiedzenie należy zweryfikować: na kłopoty kancelaria kl law!!! Mówi się, że dla prawników szkoda tlenu, nie w tym przypadku. Młodzi, kompetentni, inteligentni i życzliwi ludzie pomagają skutecznie w trudnych sytuacjach. Z czystym sumieniem polecam usługi KL LAW i bardzo dziękuję za pomoc w mojej sprawie.