Oceny (11)

Iwona
Termin usługi: sierpień 2022 

Potrzebowałam wydruku kilku stron. W kilka minut po przesłaniu pliku, wydruk gotowy był do odbioru. Super

Drukarnie, poligrafia, DTP

6.0
Piotr
Termin usługi: styczeń 2022

super super super super super super super

Domi
 

Odkąd odkryłam Kordes- korzystam tylko z ich usług :)

Punkty ksero

6.0
Paula
 

Panowie przemili, uśmiechnięci i zawsze można się z nimi pośmiać ;) jakość usług na najwyzszym poziomie. Pomogli mi z pracą licencjacką za co im bardzo dziekuje.

Punkty ksero

5.8
Piotr
 

Odwiedziłam już nie raz, za każdym razem w punkt.

Punkty ksero

5.3
Radek
Termin usługi: 3.03.2014 

Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Zakupiony toner Samsung ML-1860 wysoka jakość jako zamiennik za nie wielką cenę POLECAM i Pozdrawiam

Drukarnie, poligrafia, DTP

5.8
Kari
 

Wszystko w najlepszym porządku: tanio, szybko i bez problemów, szeroka oferta-w Kordesie zawsze robią mi wszystko, czego potrzebuję, nawet jak coś nawydziwiam-pomogą, doradzą. Polecam. I robią fajne pieczątki:)

Punkty ksero

5.3
zniesmaczona klientka
Termin usługi: wakacje

Po pierwsze obsługa jest chamska i kłamie na temat umówionego dnia zamówienia. Po drugie pytałam czy ksero będzie za 7gr, co potwierdzono a przy płaceniu okazało się, że 12gr. Zaznaczyłam przy zostawieniu materiałów, że we wtorek wyjeżdżam, a jeden z dzieciaków tam pracujących próbował wmówić mi, że zgodziłam się na odbiór w środę. Kilka pracujących tam osób nie potrafiło skserować trzech książek od środy do poniedziałku. "Obsługa" próbowała mi wmówić, że to ja miałam się kontaktować, jednak przy składaniu zamówienia "pracownik" sam wziął ode mnie numer z obietnicą, że zadzwoni poinformmować na jakim etapie są do poniedziałku (polecam unikać zostawiania ksero do obsługi pulchnemu szatynowi). Zamiast przeprosin za zaistnniałą sytuację usłyszałam "Ciekawe czy mam tyle znajomych żeby móc im zaszkodzić".

Sprzęt biurowy i wyposażenie biura

1.0
Kuba
 

Witam. Niedawno skorzystałem z usług firmy KORDES w postaci wydruków. Naprawdę polecam wszystki studentem z PG pomimo, że maja troszkę dalej od innych drukarni, ale tutaj za to nie ma w ogóle kolejek, jest taniej. :) Polecam.

Punkty ksero

5.8
Niezadowolony ex-klient
 

Już w progu mina Pana ekspedienta mówiła mi, że łatwo nie będzie... Pierwsze schody zaczęły się, gdy przez przestarzały System Operacyjny ich komputer nie chciał odczytać mojego telefonu jako dysk zewnętrzny. Ale to pikuś - przesłałem pliki do wydruku na Ich e-mail (nota bene nie podany ani na ulotce ani w zakładce "kontakt" na ich www - musiałem zapytać o niego człowieka z obsługi). Gdy otrzymali moje pliki w .PDFie - sprecyzowałem, że chcę wydruk kolorowy, dwustronny i na grubszym papierze. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że w wydruku dwustronnym pierwsza strona była dobrze wydrukowana, ale strona na jej odwrocie była do góry nogami:D Normalnie cyrk. Ekspedient powiedział mi, że to moja wina, bo ułożyłem strony w dokumencie normalnie, a nie co drugą do góry nogami. Na moją sugestię, że może wydrukowałby "co drugą" stronę, a później włożył te same kartki z powrotem do drukarki odpowiedział "A skąd ja mam wiedzieć jak je później włożyć". Kazano mi zapłacić za te źle wydrukowane strony. Poszedłem do drukarni D&K nieopodal, w Manhattanie i tam wydrukowali mi poprawnie - bez problemów. W Kordesie było o połowe taniej, ale co z tego skoro jest wydruk jest do wyrzucenia. NIE POLECAM!

Punkty ksero

2.5
Sylwia
 

Szybko,tanio i profesjonalnie.Obsługa miła i chętnie odpowie na ewentualne pytania.Zdecydowanie polecam głównie ze względu na niskie ceny.

Punkty ksero

5.3