KULTURA SMAKU - TheLikatesy

KULTURA SMAKU

Wybierz numer

601-946-888
z...@kulturasmaku.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
 • Zdjęcie 1/16 - KULTURA SMAKU Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/16 - KULTURA SMAKU Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/16 - KULTURA SMAKU Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/16 - KULTURA SMAKU Gdynia +13 1
 

TV Filmy

3

Z pasji do biznesu i dobrego smaku #ŁĄCZYNASKULTURA

O nas

Kultura Smaku Thelikatesy to unikatowy koncept gastronomiczno-spożywczy z polskim kapitałem, zarządzany przez kadrę z multidyscyplinarnym doświadczeniem.

To, co wyróżnia Kulturę Smaku na tle innych sklepów, to skupienie uwagi na małych markach i rzemieślnikach, którzy nie mają szansy trafić do popularnych marketów. Chcemy wspierać lokalnych producentów jakościowych produktów, tworząc sieć zakupową. Jesteśmy łącznikiem między najlepszym produktem, a klientem, który szuka czegoś wyjątkowego. Dzięki naszemu doświadczeniu i nieustannym poszukiwaniom, stale poszerzamy nasz asortyment, zwiększając świadomość żywieniową ludzi wokół nas.

Dobierając ofertę w sklepie stacjonarnym oraz online, stawiamy na różnorodność. Ponieważ nasi klienci często szukają u nas produktów, których spróbowali w innych krajach, podróżując, zależy nam na tym, by oferować unikalne artykuły, często niedostępne w innych sklepach w Polsce. Łączymy codzienne potrzeby z wyjątkowym produktem, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Kładziemy nacisk na indywidualność. Nie operujemy według procedur i schematów. Chcemy, by charakter każdego pracownika mógł wybrzmieć w pełni. Fakt, że jesteśmy różni dodaje Kulturze Smaku niepowtarzalnego charakteru. Różnorodność pozwala nawiązać unikalne relacje z klientami i sprawia, że czują się oni dobrze w naszym sklepie.

Gdyby ktoś nas zapytał, o jedną wspólną cechę wszystkich naszych pracowników, bez wahania odpowiedzielibyśmy, że jest nią pasja do jedzenia! To niezbędny aspekt pracy w Kulturze Smaku. Innych rzeczy można się nauczyć – obsługi, asortymentu – ale bez pasji nie da zbudować zespołu Thelikatesów. Tam, gdzie łączy się ona z wyjątkowym produktem, otwartością każdego pracownika i charyzmą, tworzy się niepowtarzalne doświadczenie zakupowe, na którym nam zależy.

Wewnątrz sklepu zbudowaliśmy kuchnię, w której każdego dnia, z certyfikowanych produktów, tworzymy ofertę garmażeryjną. Znajdziecie u nas wyłącznie ekologiczne mięso, kurczaka zagrodowego i świeże ryby. Nie używamy również innych jaj niż „zerówki”, a do surówek dodajemy ksylitol, by każdy mógł się nimi cieszyć. Dbamy, by wszyscy znaleźli coś dla siebie, niezależnie od wykluczeń w diecie. Dlatego w naszej ofercie garmażeryjnej codziennie znajdują się świeże dania wegetariańskie, wegańskie, mięsne i rybne. 
Oferta garmażeryjna to ogromny wyróżnik Kultury Smaku. Codzienna selekcja świeżych i smacznych dań sprawia, że od początku powstania Thelikatesów, garmaż cieszy się dużym powodzeniem, stanowiąc 30-40% całej sprzedaży. Dzięki jakościowym składnikom i podejściu zero-waste, dania Kultury Smaku są tak chętnie wybierane i codziennie lądują na stołach mieszkańców Trójmiasta.

Chcemy, aby produkty dostępne w naszej ofercie były odzwierciedleniem potrzeb świadomego i wymagającego konsumenta, który poszukuje najlepszych rozwiązań w jednym miejscu.

Sukces Kultury Smaku zmotywował nas do czegoś więcej, nie spoczywamy na laurach. Cały czas chcemy się rozwijać, opracowywać nowe systemy i znajdować sposoby na to, by doświadczenia zakupowe naszych klientów były jeszcze lepsze. Mamy ambitne plany i prężnie idziemy do przodu!

Opinie (3)

Michał
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2022 

Niesamowite miejsce z klimatem, oryginalny asortyment bardzo dobrej jakości, pyszny garmaż, świetna obsługa, szkoda tylko że nie macie więcej swoich sklepów w Trójmieście, ale jest opcja złożenia zamówienia online więc daję zasłużone 6/6 :)

w kategorii

Sklepy ogólnospożywcze

6.0
 • obsługa:
  6
 • asortyment:
  6
 • promocje:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Hal_la34
Termin skorzystania z usługi: marzec 2020

Nie zawsze ma się ochotę na przygotowanie wątróbki, żurku, nie mówiąc już o pieczeniu chleba - po to najchętniej zachodzę do delikatesów. Sałatki świeże, wędliny świeże.Bardziej bym się cieszyła, gdyby włoskie czekoladki Vechi byłby tańsze, ale nie kojarzę, żeby gdzieś jeszcze w Trójmieście można byłoby kupić takie rarytasy. Więc raz na jakiś czas można poszaleć. Wystrój też fajny, taki industrialny.

moniawt@o2.pl
Termin skorzystania z usługi: marzec 2020

Dobry garmaż :) czesto kupuje kotlety jajeczne i zupy pasteryzowane. Najlepszy jest żurek. Fajnie, ze jestescie w Gdyni :)

w kategorii

Sklepy garmażeryjne

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość asortymentu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6