Dowóz lub odbiór osobisty 

KULTURA SMAKU - TheLikatesy

81-521 Gdynia, al. Zwycięstwa 235/1
(TRITUM Business Park) Mapka
601-946-888
z...@kulturasmaku.pl pokaż
https://kulturasmaku.pl
zamów online
/kulturasmakuthelikatesy
/kultura
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 21:00
sob8:00 - 21:00
nd8:00 - 19:00
Otwarte w każdą niedzielę
Dowóz lub odbiór osobisty 

Napisali o nas

O nas

Wspieramy małych, okolicznych, ekologicznych producentów - doceniamy rodzinne gospodarstwa. Wspieramy polskie małe manufaktury, które nie mają szans na rynku hipermarketów, a jakością dawno je przegoniły.

Wspieramy małych, okolicznych, ekologicznych producentów - doceniamy rodzinne gospodarstwa. Wspieramy polskie małe manufaktury, które nie mają szans na rynku hipermarketów, a jakością dawno je przegoniły. Wyselekcjonowane najlepsze produkty. Dania gotowane na miejscu. Wszystko w jednym miejscu!

Nasze delikatesy produkują domowy garmaż korzystając z eko drobiu, jaj od szczęśliwych kur, warzyw z domowych ogródków, niewoskowanych i niepryskanych owoców, naturalnych przypraw i ziół. Naszym priorytetem jest jakość!
W ofercie przedstawiamy pełen wachlarz probiotyków, eko zakwasów, mikstur leczniczych, długofermentującego chleba, dojrzewającej wędliny jak i filtrowanej wody redox, zdrowego energetyka czy odpowiednio wypalanej kawy.
Czas na Kulturę Smaku - jedyne prawdziwe delikatesy w Gdyni!

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

Hal_la34 - opinia

Nie zawsze ma się ochotę na przygotowanie wątróbki, żurku, nie mówiąc już o pieczeniu chleba - po to najchętniej zachodzę do delikatesów. Sałatki świeże, wędliny świeże.Bardziej bym się cieszyła, gdyby włoskie czekoladki Vechi byłby tańsze, ale nie kojarzę, żeby gdzieś jeszcze w Trójmieście można byłoby kupić takie rarytasy. Więc raz na jakiś czas można poszaleć. Wystrój też fajny, taki industrialny.

 • Hal_la34
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
opinia

6.0

w kategorii

Sklepy garmażeryjne

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość asortymentu:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

...

Dobry garmaż :) czesto kupuje kotlety jajeczne i zupy pasteryzowane. Najlepszy jest żurek. Fajnie, ze jestescie w Gdyni :)

 • moniawt@o2.pl
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo