Dowóz lub odbiór osobisty 

KaapVino - najlepsze wina online

81-390 Gdynia, Antoniego Abrahama 71/8
(parter) Mapka
539-993-992
s...@kaapvino.pl pokaż
https://kaapvino.pl
zamów online
Dowóz lub odbiór osobisty 

Napisali o nas

O nas

KaapVino Finest Wines of South Africa jest jest afrykansko-polską spółką joint venture której misja jest wprowadzanie na polskie stoły najlepszych win z wyselekcjonowanych winnic Republiki Południowej Afryki z regionu Stellenbosch.

Firma ma KaapVino ma misje wprowadzenia na polskie stoły najlepszych win z wyselekcjonowanych winnic Republiki Południowej Afryki. Nazwa naszej firmy wywodzi się od nazwy jednego z najpiękniejszych miast Afryki i wiata zwanego Mother City  – Kaapstad (Kapsztad, Cape Town).
Zespół KaapVino to ludzie, których łączy pasja do wina, troska o środowisko naturalne oraz miłość do kontynentu afrykańskiego, który dzięki niepowtarzalnej przyrodzie, różnorodności krajobrazu i lokalnych społeczności, oddziałuje wyjątkową aurą. Dzięki dużym bezpośrednim zakupom u wyselekcjonowanych producentów, możemy zaoferować naszym partnerom atrakcyjne warunki cenowe oraz promocje.
Firma mieści się w Trójmieście, ale dzięki magazynowi centralnemu posiadamy zasięg ogólnopolski. Specjalizujemy się w dostawach dla hoteli, restauracji oraz sklepów specjalistycznych. Organizujemy kursy, szkolenia, pokazy, degustacje oraz kolacje komentowane.
Firma mieści się w Trójmieście, ale dzięki magazynowi centralnemu posiadamy zasięg ogólnopolski. Specjalizujemy się w dostawach dla hoteli, restauracji oraz sklepów specjalistycznych. Organizujemy kursy, szkolenia, pokazy i degustacje.
Obsługujemy klientów biznesowych chcących dbac o relacje z swoimi kontrahentami, poprze wręczanie winnych upominków.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Sklepy z winami

 • obsługa:
  6
   
 • pomoc merytoryczna:
  6
   
 • asortyment:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Zdzisław - opinia

Super miejsce i doskonałe wina jak i również oferty na zestawy :-) . Pozdrawiamy

 • Zdzisław
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »