KaapVino - najlepsze wina online

KaapVino

Wybierz numer

539-993-992
s...@kaapvino.pl pokaż
Dowóz lub odbiór osobisty 
  • Zdjęcie 1/15 - KaapVino Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/15 - KaapVino Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/15 - KaapVino Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/15 - KaapVino Gdynia +12 1
 

TV Filmy

Alvi's Drift Wines International 35

Alvi's Drift Wines International

O nas

KaapVino Finest Wines of South Africa jest jest afrykansko-polską spółką joint venture której misja jest wprowadzanie na polskie stoły najlepszych win z wyselekcjonowanych winnic Republiki Południowej Afryki z regionu Stellenbosch.
Firma ma KaapVino ma misje wprowadzenia na polskie stoły najlepszych win z wyselekcjonowanych winnic Republiki Południowej Afryki. Nazwa naszej firmy wywodzi się od nazwy jednego z najpiękniejszych miast Afryki i wiata zwanego Mother City  – Kaapstad (Kapsztad, Cape Town).
Zespół KaapVino to ludzie, których łączy pasja do wina, troska o środowisko naturalne oraz miłość do kontynentu afrykańskiego, który dzięki niepowtarzalnej przyrodzie, różnorodności krajobrazu i lokalnych społeczności, oddziałuje wyjątkową aurą. Dzięki dużym bezpośrednim zakupom u wyselekcjonowanych producentów, możemy zaoferować naszym partnerom atrakcyjne warunki cenowe oraz promocje.
Firma mieści się w Trójmieście, ale dzięki magazynowi centralnemu posiadamy zasięg ogólnopolski. Specjalizujemy się w dostawach dla hoteli, restauracji oraz sklepów specjalistycznych. Organizujemy kursy, szkolenia, pokazy, degustacje oraz kolacje komentowane.
Firma mieści się w Trójmieście, ale dzięki magazynowi centralnemu posiadamy zasięg ogólnopolski. Specjalizujemy się w dostawach dla hoteli, restauracji oraz sklepów specjalistycznych. Organizujemy kursy, szkolenia, pokazy i degustacje.
Obsługujemy klientów biznesowych chcących dbac o relacje z swoimi kontrahentami, poprze wręczanie winnych upominków.