Najlepszy fast food Gdańsk

Oceny (7)

Mada Madafski
Termin usługi: styczeń 2024 

Kali Orexi Grecki Kebab to miejsce z najlepszą kuchnią tego typu w Trójmieście. Czy ktoś lubi mięso czy bezkonkurencyjnego falafla, czy w bułce czy w naleśniku albo w placku pitta, tu znajdzie to wszystko. Pysznie, świeżo, najlepiej, po prostu numer 1. Człowiek, który stoi za tą bezkompromisową jakością to kucharz Mario. Można by się rozpisywać nad detalami ale to już może każdy sprawdzić indywidualnie - najlepszą rekomendacją niech będzie np to, że tu kebab z kurczaka jest robiony własnoręcznie a naleśnik czyli kebab w wersji durum , to od czego zaczyna się każde kulinarne doznanie, nigdzie nie smakuje tak dobrze. I oczywiście sosy - temat często traktowany z przymrużeniem oka - tutaj sosy są po prostu rewelacyjne. No i w końcu ale nie na końcu - klimat miejsca - wracaj tu a poczujesz się jak u siebie. Klimat to jest to czego brakuje w 90% tego typu miejsc bo nikt z Wami tam nie rozmawia. Tu jest inaczej, tak jak być powinno, pysznie, klimatycznie - Kali Orexi czyli po grecku smacznego:)

Fast food

6.0
Dominika
Termin usługi: luty 2023 

Pyszny ,duży, świeży sos I warzywa, cena bardzo przystępna, polecam z całego serca

Fast food

6.0
Bartolomeo
Termin usługi: październik 2022 

Chodziłem do różnych kebabów - zwłaszcza do sąsiedniego MIMa. Któregoś dnia znajomy wspomniał, ze warto zajrzeć do Kali Orexi tuż za rogiem - podkreślał charyzmę właściciela i napomknąl jedynie że to najlepszy kebab w mieście. Od tamtej pory jestem stałym bywalcem - polecam też znajomym. Kali jest po prostu mistrzem, który za punkt honoru obrał jakość i zadwololenie klienta. Ktoregoś razu wpadliśmy już po zamknięciu - Kali postawił kuchnię w 2 sekundy i przygotował dla nas 4 znakomite mega rollo. Swieże skałdniki, doskonałe mięso i sosy. Nie to co tzw. "Kapusta-kebaby". Polecam z calego serca.

Fast food

6.0
Pablo
Termin usługi: wrzesień 2022 

One of a kind. Autentyczny kebab, samorobne mięso, falafel kręcony dopiero po zamówieniu, zero kapusty, za to pyszna sałata rzymska, ogórki, oliwki, feta, papryka. Właściciel pochodzi z Cypru i ma niepowtarzalne poczucie humoru. Daję 6 za wystrój, bo wygląd choć spartański, pozwala obniżyć koszty prowadzenia lokalu - dostajemy najlepszy kebab w mieście w regularnej cenie. Polecam wszystkim znajomym, a nawet wrogom! Nikomu nie odmówiłbym takiego dania.

Fast food

6.0
Piotrek
Termin usługi: wrzesień 2022 

Jesteśmy regularnymi klientami. Najlepszy kebab w Trójmieście. Niech Was nie zwiedzie brak eleganckiego wystroju. Właściciel wkłada serce w przygotowywanie potraw i nie oszczędza na składnikach. Mnóstwo mięska, świeże warzywa, fryteczki, pyszne sosy. Prawdziwy kebab, a nie sama kapusta. Kali Orexi Rządzi!

Fast food

5.8
Adam
Termin usługi: czerwiec 2022 

Jestem stałym klientem Kaliego pomimo że kebab nie jest moim ulubionym daniem. Jest tak dlatego że Kali w przeciwieństwie do innych kebabów stawia na jakość i zadowolenie klientów. Do tego Kali jest świetnym gościem!

Fast food

6.0
Mario
Termin usługi: czerwiec 2021 

If you would like eat Greek food please go over there

Fast food

6.0