KAMA - Meble Kuchenne

i...@kuchniekama.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
  • Zdjęcie 1/16 - KAMA Straszyn 4
  • Zdjęcie 2/16 - KAMA Straszyn 3
  • Zdjęcie 3/16 - KAMA Straszyn 2
  • Zdjęcie 4/16 - KAMA Straszyn +13 1
 

O nas

Wykonujemy kuchnie na wymiar. Oferujemy bogatą gamę frontów, blatów w Super Cenach. Polecamy także meble kuchenne KAM w rozsądnej cenie. Sprawdź naszą Promocję - "KUCHNIE BEZ VAT" oraz przystępne RATY. TAKICH CEN NIE MA NIKT W TRÓJMIEŚCIE ! SPRAWDŹ !
Istniejemy na rynku od wielu lat. Wszystkie te lata pozwoliły nam na zdobycie doświadczenia dzięki, któremu możemy świadczyć usługi na wysokim poziomie. Dzięki temu, że nie mamy salonów w drogich Centrach Handlowych jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom jakość na najwyższym poziomie w bardzo Atrakcyjnej Cenie. Wykonujemy profesjonalną prezentację projektu, poprzedzoną fachowym obmiarem pomieszczenia po transport, wniesienie, profesjonalny montaż oraz fachowe podłączenia. Polecamy kuchnie modułowe firmy KAM- wielokrotnego Złotego Medalisty Międzynarodowych Targów Poznańskich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko meble kuchenne (na wymiar i modułowe) ale także sprzęt AGD do zabudowy renomowanych producentów. Oferujemy Atrakcyjne Ceny oraz warunki sprzedaży. Istnieje możliwość negocjacji cen. Prowadzimy sprzedaż w systemie ratalnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Promocja " Kuchnie bez VAT " 
Zapraszamy

Oceny (3)

Mirek i Wiesia
Termin usługi: sierpień 2023

Profesjonalnie, od projektu przez wykonanie i montaż w naszej kuchni. Jesteśmy zadowoleni z końcowego efektu. Serdecznie polecamy usługi firmy KAMA innym klintom.

Meble kuchenne

5.5
Zygmunt
Termin usługi: sierpień 2023

Tanio, szybko i dobrze, co tu dużo mówić

Zabudowy, meble na wymiar

6.0
Andrzej
Termin usługi: sierpień 2022

Wszystko tak jak miało być, wykonane w terminie, serdecznie polecamy.

Meble kuchenne

6.0