Kamieniarstwo Trójmiasto

Kamieniarstwo Trójmiasto

Wybierz numer

501-120-707
b...@kamieniarstwo-trojmiasto.pl pokaż
Otwarte do 13:30 więcej
  • Zdjęcie 1/17 - Kamieniarstwo Trójmiasto Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/17 - Kamieniarstwo Trójmiasto Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/17 - Kamieniarstwo Trójmiasto Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/17 - Kamieniarstwo Trójmiasto Gdańsk +14 1
 

Artykuły o nas

O nas

Kamieniarstwo Trójmiasto to profesjonalny zakład kamieniarski specjalizujący się w obróbce kamienia i produkcji wysokiej jakości elementów do wnętrz. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług, w tym tworzenie blatów kuchennych, schodów, parapetów, obudów kominków i wielu innych.

Działamy z pasją i zaangażowaniem, zapewniając naszym Klientom wyjątkowe rozwiązania z kamienia, które wzbogacą ich przestrzeń życiową. Nasz doświadczony zespół kamieniarzy doskonale radzi sobie z obróbką kamienia naturalnego, dbając o najmniejsze detale i zapewniając doskonałą jakość wykonania.

W naszej firmie łączymy tradycję rzemiosła kamieniarskiego z nowoczesnymi technologiami, aby dostarczać naszym klientom produkty o doskonałym wzornictwie i trwałości. Naszym celem jest spełnienie oczekiwań klientów poprzez indywidualne podejście i dopasowanie naszych rozwiązań do ich potrzeb.

Zapraszamy na www.kamieniarstwo-trojmiasto.pl

Oceny (4)

Jacek
Termin usługi: marzec 2024

Odnowienie płyty odbyło się bardzo sprawnie i w rozsądnej cenie

Nagrobki

6.0
dorota
Termin usługi: marzec 2024

Z całego serca polecam pana Mariusza z "Kamieniarstwo Trójmiasto". Jestem mega zadowolona, wykonane starannie i efekt więcej niż zadowalający. Pan Mariusz bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta i ze zrozumieniem i taktem potrafi bardzo dobrze doradzić. W końcu moja Kikunia ma miejsce pamięci...

Nagrobki

6.0
Marian
Termin usługi: wrzesień 2023

Pełen profesjonalizm i doradztwo. Polecam firma godna zaufania.

Nagrobki

6.0
Jan
Termin usługi: wrzesień 2023

Profesjonalna obsługa szybka realizacja pracy w przeciwieństwie do innych kamieniarzy na cmentarzu Srebrzysko pozdrowienia i podziękowania dla pana Mariusza

Nagrobki

6.0