Kancelaria GRUBE

Kancelaria GRUBE

Wybierz numer

58 354-05-18
k...@adwokat-grube.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/25 - Kancelaria GRUBE Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/25 - Kancelaria GRUBE Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/25 - Kancelaria GRUBE Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/25 - Kancelaria GRUBE Gdynia +22 1
 

O nas

Zapewniamy obsługę prawną. Nasza marka to GRUBE.
Pracujemy z osobami, które nie obawiają się brać sprawy w swoje ręce. Jesteśmy silnym zespołem, więc nie boimy się spraw wymagających.
Stawiamy na partnerskie relacje z klientami.
Jesteśmy doświadczonym zespołem prawników gwarantujących naszym klientom wysoki standard obsługi prawnej. Zespół Kancelarii Bartosz Grube z Gdyni świadczy usługi na rzecz przedsiębiorstw i Klientów indywidualnych w zakresie wielu dziecin prawa, w szczególności w obrębie prawa cywilnego, gospodarczego i karnego – dzięki czemu nasi trójmiejscy prawnicy zapewniają Klientom kompleksowy pakiet usług prawnych.

Reprezentujemy prawnie szeroki wachlarz przedsiębiorstw: od mikroprzedsiębiorstw po znane polskie korporacje. Nasi prawnicy zdają sobie sprawę z tego, że klienci z Trójmiasta reprezentują niezwykle zróżnicowane branże z odmiennymi potrzebami wyzwaniami, dlatego wnoszą swoje bogate doświadczenie i kompetencje, aby sprostać Państwa potrzebom i pomóc w osiągnięciu sprecyzowanych celów prawnych. Sprawdź lokalizację kancelarii adwokackiej Bartosz Grube w Gdyni.

Reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, organami ścigania, organami administracji publicznej oraz przed pozostałymi podmiotami i instytucjami.
Pomagamy ofiarom cyberprzestępców, zarówno w przypadku włamań komputerowych do przedsiębiorstw, cyberataków jak i oszustw internetowych czy kradzieży danych osobowych i środków finansowych. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami z sektora cyberbezpieczeństwa i informatyki śledczej, a gdy jest taka potrzeba, wspomaga nas również autoryzowana agencja detektywistyczna.

Główne specjalizacje i usługi

- Prawo cywilne: Ta gałąź prawa jest niezwykle obszerna. Nieznajomość poszczególnych przepisów w zakresie prawa cywilnego, może skutkować błędnymi decyzjami, dlatego też warto skorzystać z pomocy kancelarii adwokackiej, aby uniknąć odpowiedzialności i potencjalnych strat finansowych. Pomoc w zakresie prawa cywilnego obejmuje sprawy na etapie przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym, np. sporządzanie umów cywilnoprawnych.

- Obsługa podmiotów gospodarczych: Obsługa prawna firm to szereg usług, które – w zależności od potrzeb oraz specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej są realizowane w trybie współpracy długoterminowej lub pomocy doraźnej. Kancelaria adwokacka Bartosz Grube oferuje profesjonalną i kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców i instytucji pozarządowych prowadzących działalność gospodarczą. Świadczymy pomoc prawną dla mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, prowadzących działalność gospodarczą w formie spółek cywilnych lub spółek prawa handlowego.

- Prawo karne: Praktyka naszej kancelarii od lat obejmuje reprezentowanie Klienta w pełnym zakresie spraw karnych. Występujemy jako obrońca lub pełnomocnik pokrzywdzonego na każdym etapie sprawy - od zatrzymania przez służby mundurowe, przez postępowanie przygotowawcze, aż do rozpraw przed sądem pierwszej i drugiej instancji.

Pozostałe specjalizacje i usługi kancelarii adwokackiej Bartosz Grube:
- Prawo medyczne;
- Prawo rodzinne;
- Prawo administracyjne i nieruchomości – np. zasiedzenie nieruchomości;
- Prawo spadkowe;
- Odszkodowania – np. odszkodowania za błędy medyczne;
- Prawo pracy;
- Sprawy kredytów frankowych;
- Pomoc ofiarom oszustw internetowych;
- Prawa konsumenta;
- Niekorzystne umowy biznesowe na usługi SEO/marketingowe;
- Cybersecurity – bezpieczeństwo w sieci nie tylko dla firm;
- Ochrona danych wrażliwych i zabezpieczenie przedsądowe w przypadku incydentów;
- Wsparcie detektywistyczne.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie usługi oferuje Kancelaria adwokacka?
Nasza Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Oferujemy m. in. pomoc prawną z zakresu prawa karnego i karnego-skarbowego, prawa cywilnego i rodzinnego oraz szeroko rozumianego prawa gospodarczego i prawa nieruchomości. Kancelaria świadczy również pomoc prawną z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz przeprowadza audyty prawne. Szczegółowy zakres usług znajdziesz na stronie adwokat-grube.pl
Czy muszę umawiać termin spotkania?
Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do godziny 17.00 jednak ze względu na wykonywanie czynności zawodowych również poza siedzibą biura zalecane jest wcześniejsze umówienie terminu spotkania. Możliwe jest również umówienie spotkania poza godzinami pracy biura.
Jak przygotować się do spotkania z adwokatem?
W celu przeprowadzenia kompleksowych konsultacji prawnych niezbędne jest przygotowanie wszelkich dokumentów, których analiza może okazać się potrzebna podczas spotkania. Jeśli nie jesteś pewien czy dany dokument jest istotny – zabierz go ze sobą. Podczas spotkania prawnik oceni, czy wynikają z jego zapisów istotne okoliczności. Oprócz dokumentów przygotuj sobie zakres zagadnień o które chciałbyś zapytać na spotkaniu. Jeśli jest to dla Ciebie pomocne - sporządź listę pytań lub zagadnień. Z doświadczenia wiemy, że taka forma przygotowania najlepiej sprawdza się w praktyce.
Czy osoba z rodziny lub osoba mi bliska może uczestniczyć w spotkaniu z adwokatem?
Tak, wyłącznie od Państwa decyzji zależy czy na terminie umówionego spotkania pojawicie się Państwo indywidualnie czy z inną osobą.
Jaki jest koszt uzyskania pomocy prawnej?
Wynagrodzenie za świadczone usługi ustalane jest każdorazowo indywidualnie. Wysokość honorarium i termin zapłaty uzależnione są w szczególności od spodziewanego nakładu pracy związanego z prowadzeniem sprawy, stopnia skomplikowania sprawy oraz wartości przedmiotu sporu. Koszt taki jest każdorazowo określany w Umowie i stanowi gwarancje niezmienności przez cały czas trwania Umowy.
Czy udzielając pełnomocnictwa do reprezentowania mnie sądzie muszę sam pojawiać się na rozprawach?
Pełnomocnictwo procesowe udzielone do reprezentowania strony w postepowaniu obejmuje szereg czynności prawnych i faktycznych wykonywanych w danej sprawie na rzecz i w imieniu naszego Klienta. W ramach umówionego honorarium uczestniczymy w rozprawach, przesłuchaniach i pozostałych czynnościach procesowych oraz sporządzamy w Państwa imieniu pisma procesowe. Udział strony w rozprawie sądowej niezbędny jest wyłącznie w zakresie w jakim wymaga tego przeprowadzenie dowodu z przesłuchania strony / złożenia wyjaśnień. W pozostałym zakresie państwa udział w rozprawie jest dobrowolny. Kancelaria zapewnia uczestnictwo prawnika w każdej rozprawie sądowej niezależnie od planowanych do przeprowadzenia czynności przez Sąd, chyba, że odmienne regulacje zostaną zawarte w Umowie z klientem.
Czy w trakcie postępowania nie spotkają mnie nieprzewidziane koszty?
Kancelaria w każdym wypadku zawiera z klientem pisemną Umowę, która reguluje wysokość honorarium oraz w jasny sposób określa czas jej trwania i wzajemny zakres obowiązków stron Umowy. Podczas konsultacji udzielamy klientowi informacji o przewidywanych kosztach postępowania sądowego obejmujących opłaty sądowe i ewentualne zaliczki, jak również podajemy informacje o dodatkowych kosztach prywatnych ekspertyz - o ile okażą się niezbędne i zostaną zaakcentowane przez Klienta.
Czy w przypadku potrzeby uzyskania prywatnej opinii lub wsparcia eksperckiego sam muszę poszukiwać osoby do pomocy?
Nie. Kancelaria współpracuje z informatykami, biurami detektywistycznymi, rzeczoznawcami, notariuszami, pośrednikami w obrocie nieruchomościami oraz biegłymi rewidentami i doradcami podatkowymi. Na Państwa życzenie zajmiemy się uzyskaniem dodatkowych ekspertyz, a każde zlecenie poprzedzane jest konsultacją i akceptacją przez Klienta warunków wykonania usługi.
Na czym polega stała obsługa prawna firm?
Obsługa prawna firm to szereg usług, które – w zależności od potrzeb oraz specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej – są realizowane w trybie współpracy długoterminowej lub pomocy doraźnej. Z obsługi prawnej warto skorzystać w każdej sytuacji, w której podjęciu określonej decyzji biznesowej towarzyszą jakiekolwiek wątpliwości natury prawnej. W praktyce na rozwój i kondycję naszego biznesu może bowiem wpłynąć każda nieroztropnie podpisana umowa. Dotyczy to zarówno umów z odbiorcami naszych produktów i usług, jak i potencjalnymi partnerami w biznesie i kontrahentami. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną obejmującą bieżące doradztwo prawne, prowadzenie sporów sądowych, sporządzania umów, regulaminów i wsparcie organów firm w bieżącej działalności wraz z przeprowadzaniem audytów i wdrażaniem procedur bezpieczeństwa prawnego.
Czy Kancelaria prowadzi sprawy sądowe spoza okolic Trójmiasta?
Tak. Prowadzimy sprawy sądowe na terenie całego kraju.

Oceny (62)

Kazimierz
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: styczeń 2024

Kiedy zgłosiłem się z problemem oszustwa internetowego, to pomoc otrzymałem niemal od ręki. Bardzo dziękuje i polecam.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Anna Nowak
Termin usługi: marzec 2024

Polecam z całego serca, pracują tam wspaniali ludzie. Zawiłości prawne nie stanowią dla nich trudności.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Marek
Termin usługi: styczeń 2024

Dobra rzetelna współpraca.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Eligiusz
Termin usługi: grudzień 2023

Polecam usługi kancelarii

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

5.8
Sebastian Pokorski
Termin usługi: wrzesień 2022

Od samego początku konkretne porady i działanie. Bardzo dobra komunikacja i cierpliwość przy wyjaśnianiu prawnych niuansów. Poczucie zaopiekowania się sprawą od początku do końca. Polecam serdecznie.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Runowscy
Termin usługi: październik 2022

Chcielibyśmy serdecznie podziękować i z czystym sumieniem polecić Kancelarię Grube. Pan Bartosz Grube skutecznie poprowadził naszą sprawę, doradzając nam i reprezentując nas w Sądzie. Mecenas jest zawsze doskonale przygotowany, nie daje się zaskoczyć, tłumaczy zawiłości swoim klientom przystępnym językiem. Jednym słowem Kancelaria Grube to pełen profesjonalizm. Jeszcze raz dziękujemy.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Jacek
Termin usługi: sierpień 2022

Kancelaria pomagał mi gdy oszuści wyczyścili moje konto w banku. Polecam i dziękuję jeszcze raz.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Arleta Kosowska
Termin usługi: sierpień 2022

Świetny adwokat, człowiek profesjonalista . Pan Bartosz doskonale orientuje się w przepisach prawa, pod względem merytorycznym jest doskonale przygotowany do sprawy. W ciągłym kontakcie z klientem, odpowiadał cierpliwie na wszystkie moje pytania , sprawa poprowadzona dokładnie tak, jak w początkowych założeniach, a dodatkowo w pełni satysfakcjonująca dla mnie . Pan Bartosz to doskonały wybór. Polecam każdemu, komu zależy , aby jego sprawa była wygrana. Jeszcze raz dziękuję za pomoc !

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
BG
Termin usługi: czerwiec 2022

Bardzo kompetentny, profesjonalny i konkretny prawnik. Współpracuje z Panem Mecenasem od dłuższego czasu i w każdej sprawie jest niezastąpiony. Świetna komunikacja i rzetelna ocena problemu. Bardzo polecam

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
P.G
Termin usługi: listopad 2021

Bardzo polecam Pana Bartosza Grube jest profesjonalistom w tym co robi, jestem zadowolony z załatwienia sprawy.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Sebastian Dubert
Termin usługi: sierpień 2021

Bardzo dobra jakość wykonywanych usług, indywidualne podejście do sprawy, bogata oferta, świetna znajomość i duże rozeznanie w obowiązujących prawach, szybkie rozpoznanie i natychmiastowe działanie, a przede wszystkim niesamowita skuteczność, zadowolenie i pełna satysfakcja. Jestem pełen podziwu i wdzięczności dla całej Kancelarii. Serdecznie polecam.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Mateusz
Termin usługi: lipiec 2021

Zajmują się od paru miesięcy moim rozwodem. Na razie jestem mega pozytywnie zaskoczony obsługą.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Adam M.
Termin usługi: sierpień 2021

W moim postępowaniu spadkowym miałem wcześniej dwóch prawników. Ten jest jedynym, który robi wszystko na czas i zawsze oddzwania!

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Paweł
Termin usługi: sierpień 2021

Korzystam z usług kancelarii od ponad roku. Cenię przede wszystkim terminowość i dobry kontakt z Panem mecenasem.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Marta Czarna
Termin usługi: czerwiec 2021

Korzystałam z konsultacji przy podpisywaniu umowy kredytowej. Bardzo dokładnie mi wszystko wyjaśniono. Dziekuje za pomoc.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Pete Fly
Termin usługi: kwiecień 2021

Dziękuję za pomoc. Jeśli będzie potrzeba, to z pewnością skorzystam kolejny raz.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Marta
Termin usługi: maj 2021

Dziękuję za pomoc prawną, ktòrej nie moglam uzyskać w innych miejscach. Bardzo zaangażowany zespół.

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Aleksander
Termin usługi: kwiecień 2021

Podczas wizyty mecenas wyjaśnił mi wszystko w sposób bardzo zrozumiały. Raz jeszcze bardzo dziękuję

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Michał Lehmann
Termin usługi: kwiecień 2021

Pan Bartosz to bardzo dobry, rzeczowy i kompetentny adwokat. Jest człowiekiem sumiennym, o dużej wiedzy. Przede wszystkim zawsze miał dla mnie czas kiedy była taka potrzeba, to było dla mnie ogromne ważne, że mogę liczyć zawsze na radę i konsultacje w mojej sprawie. Jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam!

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
Arkadiusz B
Termin usługi: styczeń 2021

Kancelaeia, którą z czystym sumieniem mogę polecić

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0