Kąpielisko Morskie Sopot

Kąpielisko Morskie Sopot

Wybierz numer

58 551-00-02
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/2 - Kąpielisko Morskie Sopot Sopot 4
  • Zdjęcie 2/2 - Kąpielisko Morskie Sopot Sopot 3
 

O nas

PTH Kąpielisko Morskie Sopot Sp. z o.o. jest operatorem Mola w Sopocie oraz organizatorem imprez kulturalnych, sportowych i promocyjnych.
PTH Kąpielisko Morskie Sopot Sp. z o.o. jest organizatorem imprez kulturalnych, sportowych i promocyjnych, odbywających się na na Molo w Sopocie. Naszą działalność bardzo często opieramy na współpracy z partnerami z Trójmiasta (BART, Sopocki Klub Lekkoatletyczny) oraz z innych części kraju (głównie agencje reklamowe i koncertowe). W obecnym kształcie organizacyjno-prawnym firma istnieje od 1991 roku

KMS jest operatorem Mola w Sopocie na podstawie umowy z Gminą Sopot z 2010 roku. Do zadań firmy należy nie tylko administrowanie obiektem, ale także organizowanie działalności komercyjnej na jego terenie. Współpracujemy m.in. ze szwedzką firmą Promarina w zakresie obsługi przystani jachtowej oraz kilkoma podmiotami gastronomicznymi (restauracje Meridian i Laguna Smaku, Kawiarnia Bursztynowa).

Oceny (1)

Barbara
Termin usługi: maj 2023  

Byliśmy właśnie dzisiaj na deserach lodowych. Desery bardzo pyszne które poleciły nam przemiłe Panie ..Kawiarenka cukierkowa bardzo czysto i przyjemnie. Wszystko godne plecenia. Chciało by się więcej napotykać takich cudownych cukierkowych kawiarenek. brawo paniee.

Zarządzanie i administracja nieruchomościami

6.0