Gabinet Fizjoterapii KarnaMED Rafał Karnasiewicz

Gabinet Fizjoterapii KarnaMED

Wybierz numer

606-202-980
k...@karnamed.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
 

O nas

Zapraszam do skorzystania ze specjalistycznej pomocy fizjoterapeutycznej: terapie manualne: Mulligan, Lewitt, Ackermann, FSO, Neurac; masaże, kinezyterapia,kinesiotaping i in. Fizykoterapia:laser, prądy, ultradźwięki,światło. Rafał Karnasiewicz

Oceny (8)

Bartosz
Termin usługi: styczeń 2020

Pan Rafał to profesjonalista z miłym podejściem do pacjenta. Fachowiec z wielkim zaangażowaniem. Znalazł dla mnie czas kiedy bardzo tego potrzebowałem. Rzetelnie zdiagnozował mój problem z barkiem i dziś czuję się o wiele lepiej.

Rehabilitacja

6.0
Asia
Termin usługi: grudzień 2019

Niesamowita poprawa już po pierwszym spotkaniu. Ból znika i wszystko zaczyna funkcjonować jak należy. Podczas wizyty bardzo dobry kontakt i miła atmosfera . Problem jest omawiany i pokazywany na przykładach - a po chwili usuwany. Wygląda to jak magia, a najważniejsze ... działa . dziękuję panie Rafale. Zdecydowanie polecam.

Rehabilitacja

6.0
Maria
Termin usługi: październik 2019

Do gabinetu trafiłam z polecenia . Niestety bardzo się zawiodłam. Przyszłam do gabinetu w dobrym stanie,chciałam nauczyć się odpowiednich ćwiczeń, aby utrzymać dobrą formę. Po drugiej wizycie i zastosowanej manipulacji cierpiałam kolejne dwa miesiące. Stanowczo nie polecam tego terapeuty i zgadzam się z opiniami , że teraz liczą się dla Pana Rafała tylko pieniądze a nie dobro pacjenta.

Rehabilitacja

1.3
Rafał Tomczuk
Termin usługi: grudzień 2019

Już nie pierwszy raz korzystam i bardzo polecam Pana Rafała, jego specjalistyczna wiedza na temat kręgosłupa bardzo mi pomogła i nie tylko mi. Zawsze kiedy się zapytam o czwiczenia albo to co mogę samemu zmienić aby z moim kręgosłupem lepiej się działo to dostaję wyczerpującą i rzetelną odpowiedź

Rehabilitacja

5.7
Arek
Termin usługi: 05-2016

Pan Rafał to: -dobry diagnosta --wyśmienity fizjoterapeuta -trener i szkoleniowiec (podpowiada jak ćwiczyć w domu aby ból nie powracał - i to działa) Po wizycie u p.Rafała mam wrażenie że mój kręgosłup nabiera nowych możliwości,zakres ruchowy jest o niebo lepszy.Bardzo udana wizyta,polecam.

Rehabilitacja

6.0
PAULINA
Termin usługi: Od 2015

Do Pana Rafała trafiłam z polecenia z ogromnym bólem. Po kilku sesjach ból ustąpił i czuje się o niebo lepiej. Jest to człowiek niezwykle profesjonalny, kompetentny i miły. Polecam wszystkim.

Rehabilitacja

6.0
Agaeb
Termin usługi: Od kilku lat

Wspaniały ciepły człowiek i fachowiec, zna się na swoim fachu i można mu w pełni zaufać. Wizyty zawsze dają ulgę, a ćwiczenia wykonywane w domu naprawdę pomagają utrzymać formę.

Rehabilitacja

5.5
Paweł
Termin usługi: 30-04-2014

Moje problemy zaczęły się od wysuniętego dysku. Pana Rafała poznałem w gabinecie dr Rafało jednak ceny tam oferowane przewyższają moje możliwości a i obsługa zaczyna iśc już na masówkę i jak tylko dowiedziałem się że p.Rafał otworzył swój gabinet zaraz się przeniosłem. Ja i mój kręgosłup :) jesteśmy bardzo zadowoleni . daje nam wycisk dzięki czemu mogę się schylać.W poprzednim gabinecie masowało mnie kilku fizykoterapeutów i naprawdę mam porównanie. Zawsze jak zadzwonię to znajdzie sie szybki termin. Polecam

Rehabilitacja

5.7