Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny

Katolicka Szkoła Podstawowa

Wybierz numer

58 660-64-64
s...@kspgdynia.pl pokaż
 

Artykuły o nas

Oceny (3)

były uczeń KSP
Termin usługi: marzec 2023 

Jestem byłym uczniem KSP i mogę szczerze powiedzieć, że ta szkoła to totalne dno. Budynek jest zdecydowanie za mały na tyle klas - nie ma klas tematycznych, dzieci uczą się chemii, fizyki i innych przedmiotów w tej samej klasie bez wyposażenia. Nauka chemii jest po prostu śmieszna. Jedynie biologia jest dobrze nauczana. Jednak najwięcej problemów sprawiła matematyka, nauczycielka nie umie tłumaczyć. Nie ma żadnych zajęć dodatkowych. Mundurki wzbudzają ogromne niezadowolenie wśród uczniów - nie dajcie sobie wmówić, że wprowadzają one równość. A najśmieszniejsza to jest liczba katolików w tej "katolickiej szkole". W mojej klasie (22 osoby) tylko 2 były wierzące. Problemem był również basen, nie ma możliwości rezygnacji z niego. W przebieralniach chłopacy mogli się przebierać w oddzielnych przebieralniach. Niestety jednak dziewczyny muszą to robić w jednej szatni, wszystkie razem. Doprowadziło to do tego, że wiele z nich szło do łazienek się przebrać w potrzebnej dla każdego prywatności. Szkoły nie polecam :D

Szkoły podstawowe

1.4
Rodzic
Termin usługi: październik 2022 

Mamy dzieci w tej szkole od wielu lat. Szkoła ta jest dobrym miejscem, przyjaznym. Negatywne opinie natomiast są wystawiane przez osoby mające wygórowane mniemanie o swoich w własnych pociechach. Poza tym nie zgadzam się z negatywną opinią na temat nauczyciela matematyki- bardzo krzywdząca i nieprawdziwa opinia. Mam zupełnie inne doświadczenia. W każdej szkole są różne sytuacje, i dobre i nieciekawe. W KSP też się takie zdarzają te nieciekawe, ale głównie spowodowane są przez niektóre dzieciaki niestety. Szkoła ogólnie godna polecenia.

Szkoły podstawowe

5.8
X.
Termin usługi: maj 2022 

Nie polecam. W niektórych klasach dzieci są prowadzone bez wsparcia nauczyciela wychowawcy. Nauczyciele nie panują nad dziećmi, bo boją się reakcji rodziców. Problemy są zamiatane pod dywan, w tym znęcania się uczniów nad rówieśnikami. Przepychanie dzieci do następnej klasy. Totalny brak zajęć dodatkowych, a te co są to dramat-szczególnie matematyka z nauczycielem, który czy na wyrównawczych czy standardowych zajęciach nie potrafi tłumaczyć i obraża dzieci. Przypisywanie szkole zasług dzieci, których dzieciaki dokonywały swoim własnym sumptem. Po zmianie szkoły dwa lata temu dzieci odżyły i uczą się w normalnych szkołach na wysokim poziomie. Ps niech Państwa nie zwiedzie, że to szkoła dla katolików-50% to dzieci bogatych ateistów, o co też rówieśnicy mają zarzut, dlaczego np połowa klasy chodzi na halloween a druga połowa nie może. Zarządzanie szkoły po zmianie dyrekcji błaga o kolejną zmianę.

Szkoły podstawowe

2.4