Oceny (7)

Ania
Termin usługi: wrzesień 2023

Miejsce pełne ciepła. Czuć atmosferę rodzinną. Miejsce ma bardzo dobrą kawę i na najwyższym poziomie ciasta. Ostatnio nawet zjadłam rurkę z bitą śmietaną która przypomniała mi moje dzieciństwo. Na urodzinkach animacje super. Impreza miała trwać 2h ale trwała dłużej :)

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Wojciech
Termin usługi: maj 2023   

Polecam, super miejsce do zabawy dla dzieci, jedyny minus to te przepyszne ciasta :)

Kawiarnie i herbaciarnie

6.0
Bywalczyni
Termin usługi: marzec 2023   

Menu jest ubogie. Tzn można zakupić ciasto, kawę lub herbatę brakuje jakiś naleśników tostów czy gofrów dla dzieci. Pani z obsługi siedzi przy stoliku i robi coś w laptopie a klient przy ladzie czeka i do póki nie poprosi aby Pani podeszła to raczej jest nie zauważalny. Ceny za plac zabaw dość wysoki porównując np. plac zabaw w galerii a tam więcej atrakcji dla dzieci

Kawiarnie i herbaciarnie

3.2
Ola
Termin usługi: październik 2018

Urządziliśmy w Kawie i Zabawie 5. urodziny córki-było świetnie! Dzieci były cały czas pod opieką animatorki, więc rodzice mogli spokojnie posiedzieć, wypić dobrą kawę i zjeść-przepyszne!-wypieki z oferty kawiarni. Dzieci były zadowolone, były balony, tatuaże, wspólne zabawy. Co naprawdę cenne-jest też kącik dla maluchów, więc młodsze rodzeństwo gości też miało zabawę :) Co ciekawe-plac zabaw jest stosunkowo mały i w związku z tym dzieci bawią się razem, a nie latają same sobie. Fajne miejsce, sympatyczna obsługa, kameralnie, polecam :)

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

5.0
Zuza
Termin usługi: lipiec 2018   

Przyjazne miejsce dla rodzica i dziecka. Smaczna kawa i urozmaicone ciacha: opcja na słono także. Bardzo sympatyczna obsługa.

Kawiarnie i herbaciarnie

5.6
Piotr
Termin usługi: lipiec 2018   

Spośród kilku lokali tego typu, jakie dotychczas odwiedziłem, jest to najlepszy lokal dla rodziców z dziećmi pod względem rozmieszczenia placu zabaw i stolików. Małpi gaj jest wyraźnie odseparowany od części jadalnej, jednak rozkład pomieszczenia jest taki, że rodzic z każdego miejsca ma pełen przegląd tego, co się dzieje z jego dzieckiem. Dziecko bawi się praktycznie tuż obok. Nie musi przebywać "kilometrów" ani tym bardzizej żandych schodów, żeby przyjść do swoich rodziców. Niepotrzebny jest żaden podgląd na telewizorze. Dziecko jest zawsze pod ręką, a jednocześnie rodzic ma szansę, aby w spokoju wypić kawkę i zjeść kawałek ciasta. Osobne pomieszczenie "imprezowe" ma małe okna umieszczone pod sufitem, co powoduje, że pomimo białych ścian, jest ono dość ponure. Dość nietypowy dla tego typu miejsca jest osobny cennik na plac zabaw. Mnie to nie zniechęciło, ale pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Kawa bardzo przeciętna, ale ciasta pyszne. Przemiła obsługa, atmosfera kameralna - może aż za bardzo. Panie właścicielki bez skrępowania rozmawiają ze znajomymi, którzy właśnie wpadli niczym w TVN-owskim "Na Wspólnej", co nie każdemu może odpowiadać. Mimo kilku minusów - polecam.

Kawiarnie i herbaciarnie

4.0
Magda
Termin usługi: czerwiec 2018   

Byłam dwa razy i na pewno bede jeszcze nie raz, choć to nie moje okolice. Za pierwszym razem bylam sama na rowerze i szukałam gdzie w Brzeźnie napić się kawy (niezbyt wiele opcji) I znalazłam Kawę i Zabawę. Przemiła właścicielka, kawa w bardzo dobrej cenie no i miejsce pomyslane, tak aby rodzice z dziećmi też mogli korzystać z uroków wychodzenia do kawiarni. Za drugim razem bylam już z mężem i córcią, która od razu zaczęla brykać na placu zabaw. Sprobowalismy tez ciasta ( słony karmel - mniam), a wlaścicielka pamiętała,że preferuję wzmocnioną kawę! Do takiego miejsca chce się wracać. Polecam szczególnie mlodym mamom (tatom oczywiscie też :) ) które chca się spotkać ze znajomymi i nie martwic sie czy w trakcie picia kawy dzieciom się nie znudzi i nie zaczną przeszkadzać innym

Kawiarnie i herbaciarnie

6.0