Kawczyński i Kieszkowski Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska

Kawczyński i Kieszkowski Adwokaci i Radcowie Prawni

Wybierz numer

58 343-44-66
s...@kklaw.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Kawczyński i Kieszkowski Adwokaci i Radcowie Prawni Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Kawczyński i Kieszkowski Adwokaci i Radcowie Prawni Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Kawczyński i Kieszkowski Adwokaci i Radcowie Prawni Gdańsk 2
 

Artykuły o nas

O nas

Od ponad 10 lat świadczymy profesjonalne usługi prawne we wszystkich dziedzinach prawa na rzecz:
- dużych, średnich i małych przedsiębiorców z różnych branż;
- jednostek samorządu terytorialnego;
- osób fizycznych.
Wiedza prawna zdobyta przez nas, Partnerów jaki i wykwalifikowany zespół, podczas kilkunastu lat praktyki pozwala Państwu zaoferować profesjonalną i dostosowaną do potrzeb obsługę prawną. Dostosowanie zakresu usług do rzeczywistych potrzeb klienta, wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom, własna inicjatywa oraz jasne zasady wynagradzania to nasze główne założenia. Priorytetem jest dla nas osiągnięcie celu zakładanego przez klienta.

Oceny (13)

Robert
Termin usługi: grudzień 2023

Świetna kancelaria zarówno do doradztwa dla jak i do sali sądowej.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Marcin
Termin usługi: luty 2020

Jakość na najwyższym poziomie, zajmują się zagadnieniami, które konkurenci uważali za niemożliwe do zrealizowania, szczerze polecam !

Kancelarie adwokackie i radcowskie

5.8
Hanna ze Słupska
Termin usługi: grudzień 2019

Zmagania z największym polskim bankiem trwały prawie 4 lata i zakończyły się totalnym sukcesem. Dziękuję. Inni adwokaci twierdzili, że tego się nie wygra, a nawet, że wolą reprezentować bank niż moją firmę. Współpraca z kancelarią, zwłaszcza z przemiłą Panią Adwokat, układała się bez zarzutu, zawsze w rzeczowej i przyjaznej atmosferze, nigdy nie odczułam, że nie ma dla mnie czasu lub że są sprawy ważniejsze od mojej. Czułam się traktowana poważnie i serdecznie. A teraz jestem wielkim wygranym. Miałam szczęście trafiając na tę Kancelarię.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Maciej
Termin usługi: luty 2020

Mogę z czystym sercem polecić usługi Kancelarii. Korzystałem z ich usług w kwestiach spadkowych, prawa pracy oraz sprawach firmowych. Każda spotkana tam osoba jest specjalistą w swojej dziedzinie.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

5.8
Magdalena
Termin usługi: kwiecień 2017

W negocjacjach i procesach nie mają sobie równych. Polecam każdemu! Profesjonalizm!!!! Przemiły zespół! Problemy z dłużnikami firmy jak i prywatne problemy rozwiązane. Wszystko rzetelnie i fachowo. Dobrze mieć takich ludzi ze sobą w sądzie. Polecam!!!

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
MS
Termin usługi: grudzień 2018

Sprawnie, fachowo, rzetelnie i co najważniejsze skutecznie. Jeszcze się nie zawiodłem a korzystam często. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

6.0
Aleksandra
Termin usługi: czerwiec 2017

Prawnicy kancelarii Kawczyński - Kieszkowski pomogli mi rozwiązać sytuację z moim poprzednim pracodawcą. Sprawa wyglądała na "bez rozwiązania", jednak okazało się, że wyszłam na tym korzystniej, niż bym w ogóle zakładała. Skuteczność na najwyższym poziomie, polecam!

Kancelarie adwokackie i radcowskie

5.8
Robert
Termin usługi: styczeń 2017

Kancelaria pomagała nam zarejestrować spółkę oraz udzieliła doradztwa z prawa podatkowego. Praca była zoptymalizowana tak, że wszystkie czynności, które mogli wykonać za nas zostały zrobione. Dzięki temu, nasz wkład w kwestie prawne został zminimalizowany do absolutnego minimum, a my mogliśmy skupić się już od samego początku na rozwoju firmy nie przejmując się kwestiami prawnymi. Dodatkowo otrzymaliśmy szereg porad prawnych na dalsze etapy działania spółki.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

5.8
Marcin
Termin usługi: 2016 rok

Rzetelne, poparte wiedzą i doświadczeniem porady prawne. Wielokrotnie korzystałem z usług Kancelarii w zakresie prawa przewozowego i prawa pracy. Szczerze polecam.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

5.4
Dorota
Termin usługi: od 2012

Niezawodna kancelaria, jeżeli chodzi o rozmaitość spraw, którymi są w stanie się zająć. Pierwotnie przyszłam do nich prywatnie, później przekazałam obsługę prawną firm moich znajomych i ich rodzin. Młody, wykwalifikowany zespół godny zaufania i polecania.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

5.6
MESE
Termin usługi: 20008 - 2014

Polecam kancelarię Kawczyński i Kieszkowski z która współpracuję już od 6 lat w zakresie obsługi spółki oraz roszczeń o zapłatę do kontrahentów. Wysoko cenię przede wszytstkim szybkość działania, skuteczność jak i również dobry przepływ informacji odnośnie zaawansowania spraw.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

5.6
Krzysztof
Termin usługi: październik 2014

Poszukiwaliśmy kancelarii która pomoże nam w przygotowaniu umowy spółki i przeprowadzi przez formalności związane z jej rejestracją. Co ciekawe panowie mecenasi poza rejestracją zaproponowali kilka rozwiązań prawnych które korzystnie wpłynęły na rentowność firmy. Pełen profesjonalizm, młody zespół i brak zadęcia towarzyszącego często tego typu działalności. Kancelaria na tyle zdobyła nasze zaufanie, że aktualnie rozważamy podpisanie umowy o stałej obsłudze prawnej.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

5.8
Hanna
Termin usługi: maj 2013

Długo szukałam kancelarii, która poradzi, wytłumaczy i poprowadzi sprawę, no i znalazłam. Polecam.

Kancelarie adwokackie i radcowskie

5.4