KeepControl

KeepControl

Wybierz numer

508-116-656
b...@keepcontrol.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/7 - KeepControl Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/7 - KeepControl Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/7 - KeepControl Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/7 - KeepControl Gdynia +4 1
 

O nas

Szukasz partnera, który zapewni Ci kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki budynkowej i inteligentnych systemów Smart Home w Twoim domu lub firmie? Poznaj KeepControl ! Świadczymy usługi na terenie województwa pomorskiego, oferującym nie tylko najnowocześniejsze technologie, ale także zaangażowanie w zapewnienie Ci spokoju i pełnej satysfakcji.

Nasze usługi obejmują:
- Projektowanie i instalację inteligentnych systemów Smart Home, dostosowanych do Twoich potrzeb.

- Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją i innymi urządzeniami, zapewniając optymalny komfort i oszczędność energii.

- Monitoring zużycia energii oraz możliwość zdalnej kontroli i zarządzania systemem poprzez smartfon lub tablet.

- Integrację systemów zabezpieczeń, takich jak alarmy, monitoring i kontrola dostępu, dla pełnego poczucia bezpieczeństwa.

Co nas wyróżnia:

- Doświadczenie i profesjonalizm: Nasz zespół to eksperci z długoletnim doświadczeniem w branży, gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom.

- Indywidualne podejście: Dbamy o to, aby każde rozwiązanie było dopasowane do specyficznych oczekiwań i warunków naszych klientów.

- Wsparcie techniczne: Po zakończeniu instalacji nie zostawiamy Cię samemu sobie. Nasza obsługa techniczna służy pomocą w każdej sytuacji, zapewniając Ci spokój i pewność działania systemu.

Daj nam szansę udowodnienia, że inteligentne zarządzanie domem może być proste, wygodne i przede wszystkim korzystne dla Ciebie, Twojej rodziny !

Oceny (3)

Katarzyna
Termin usługi: kwiecień 2024

Pan Mateusz jest niezwykle uprzejmy i pomocny. Terminowość i rzetelność wykonanej pracy również zasługują na pochwałę. Efekt końcowy przekroczył moje oczekiwania! Bardzo polecam!

Dom inteligentny

6.0
Dominik
Termin usługi: październik 2023

Przed ostatecznym wyborem KeepControl miałem okazję przebyć co najmniej kilka rozmów wstępnych z podobnymi firmami. Ostatecznie zdecydowałem się na Pana Mateusza z KeepControl i to był świetny wybór! Pan Mateusz rozwiał wszelkie moje wątpliwości, szczegółowo doradził i wytłumaczył wszystkie wady i zalety danych rozwiązań inteligentnego domu. Od samego początku wzbudził bardzo pozytywne wrażenie i zaufanie. Wszystko zrobione tak jak było ustalone, a nawet lepiej bo Pan Mateusz podjął się nawet dodatkowych prac wychodzących poza zakres obowiązków co zaoszczędziło nam sporo problemów i nerwów podczas wykończenia mieszkania. Doskonały, bezproblemowy kontakt przed, podczas jak i po wykonaniu prac. Bezproblemowa komunikacja z ekipą remontową, dzięki czemu obyło się bez błędów i instalacja działa bez zarzutu. (Potwierdził to nawet niezależny elektryk twierdząc, że prace są zrobione profesjonalnie). Ekipa remontowa opisała Pana Mateusza jako "po prostu dobry człowiek" i sam podpisuję się również pod tymi słowami. Polecam w 100% gdybym miał jeszcze raz decydować sie na system inteligentnego mieszkania/domu to wybrałbym ponownie KeepControl bez zawahania.

Dom inteligentny

6.0
Zadowolony inwestor
Termin usługi: lipiec 2023

Chciałabym serdecznie polecić usługi firmy Keep Control! Moje zlecenie obejmowało rozprowadzenie skomplikowanej instalacji elektrycznej opartej na systemie domu inteligentnego. Zostało ono wykonane w sposób profesjonalny i z dużym zaangażowaniem. Współpraca przebiegała wzorowo, moje potrzeby i pomysły zostały wysłuchane i zaimplementowane, a p. Mateusz dodatkowo udzielał cennych rad i sugestii, dzięki czemu cały projekt przebiegł sprawnie. Do niewątpliwych atutów współpracy należała bardzo dobra komunikacja. Zawsze mogłam liczyć na szybką odpowiedź na moje pytania i bieżące informacje na temat postępów prac.  Z czystym sumieniem polecam usługi firmy Keep Control każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy przy instalacji systemu domu inteligentnego. Jeszcze raz dziękuję za doskonałą współpracę!

Instalacje elektryczne

6.0