Kids Concept

adres
81-222 Gdynia, Morska 174
telefon
58 699-33-66, 605-110-105
e-mail
k...@kidsconcept.pl pokaż
www
www.kidsconcept.pl
 
sklep internetowy
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00

Napisali o nas

O nas

Kids Concept to meble i akcesoria renomowanych marek, pozwalające wyposażyć kompleksowo dziecięcy pokój. Dbamy o to, by wszystkie oferowane produkty łączyły w sobie jakość, komfort i bezpieczeństwo, a jednocześnie cechowały się najlepszym designem.

Pokój dziecka powinien być piękny, ale jednocześnie musi być bezpieczny. To miejsce, w którym można marzyć, bawić się, odpoczywać i pracować. Dlatego musi być praktyczny i funkcjonalny, a jednocześnie oddziałujący na emocje.

Z Kids Concept połączenie tych dwóch cech staje się możliwe. Dzięki temu nasze dzieci otrzymują zawsze to, co najlepsze! Nasze renomowane marki: Lorena Canals, Paidi, Sauthon oraz Wild&Soft spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Od ponad 10 lat hiszpańska projektantka Lorena Canals dedykuje wszystkie swoje projekty i pomysły dzieciom. Postanowiła stworzyć kolekcje dywanów dedykowanych najmłodszym, które są nie tylko piękne i ponadczasowe ale i praktyczne. Dlaczego nie można wyprać dywanu w domu, w zwykłej pralce? Z dywanem Lorena Canals jest to możliwe. To prawdziwa rewolucja na rynku!

PAIDI to niemiecka marka luksusowych mebli dziecięcych. Nazwa wywodzi się z greki i oznacza “dla dziecka”. To meble, które są piękne, przyjazne środowisku, a jednocześnie niezwykle funkcjonalne. Twórcy PAIDI dbają, by ich produkty mogły być swoistymi przyjaciółmi dziecka i jak najdłużej mu towarzyszyć, na bieżąco dostosowując swoje funkcjonalności do jego potrzeb.

SAUTHON to francuska firma, dla której nadrzędną wartością jest dbałość o zdrowie dziecka. Producenci dokładają wszelkich starań, by oferowane przez nich meble spełniały wszelkie standardy bezpieczeństwa – co firma może poświadczyć licznymi certyfikatami. SAUTHON to również troska o środowisko – we wszystkich produktach ilość szkodliwych substancji (takich jak np. rozpuszczalniki w farbach) została ograniczona do minimum. Ponadto, meble SAUTHON cechuje precyzja i jakość wykonania, a także zwracające uwagę wzornictwo – wszak Francja to synonim piękna i mody!

Wild & Soft to belgijska marka, która proponuje modne i oryginalne dekoracje do dziecięcych pokoików w lubianych i pożądanych wzorach dzikich zwierząt. Trofea są niezwykle miękkie, ręcznie produkowane i bardzo lekkie. Możemy je łatwo przymocować do ściany i uzyskać niesamowity efekt dekoracyjny. Pomysły i projekty powstają w Belgi. Dodatkowo możemy również zamówić przebrania i plecaki, które z pewnością znajdą swoich amatorów.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo