Kino Kameralne Cafe

kasy: 58 690-70-75

Kino Kameralne Cafe

Wybierz numer

58 690-70-75 58 690-70-75
k...@kinokameralnecafe.pl pokaż
Otwarte do 23:00 więcej
Ocena 4.8 (7 ocen) + Oceń
  • Zdjęcie 1/4 - Kino Kameralne Cafe Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Kino Kameralne Cafe Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Kino Kameralne Cafe Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Kino Kameralne Cafe Gdańsk 1
 

Imprezy

O nas

Kino studyjne - mieści się w piwnicy, pod kasami byłego kina Neptun. Odrestaurowane fotele z dawnego Leningradu i średniowieczny strop - pozwalają odprężyć się i przenieść w inny wymiar. Wejście do kina znajduje się od ul.Lektykarskiej.
Historia tego miejsca jest długa... Zupełnie tak jak ulica, przy której się znajduje. Zakończenie działalności kultowego kina Neptun w Gdańsku wywołało dużo emocji wśród miłośników kina i kameralnego klimatu. W tym miejscu tylko kilka metrów pod ziemią, w piwnicy z oryginalnymi średniowiecznymi stropami i odrestaurowanymi siedzeniami kinowymi tworzymy miejsce dla Was - Kino Kameralne Cafe.

Cennik biletów >>

Oceny (7)

L.
Termin usługi: luty 2023

Cudowne kino. Repertuar, którego nie znajdziemy w sieciówkach

Kina

6.0
Mauser
Termin usługi: listopad 2021

Kino kameralne - jest urokliwe, małe , przytulne i z klimatem, niestety jest jeden feler na salę podawane jest jedzenie , dania dania gorące ( tarta ) które widzowie spożywają w czasie seansu. Drodzy Państwo jedzenie pachnie tylko jedzącemu!!! Co to za pomysł!? Nie po to idę do takiego kina ,że by wąchać czyjś talerz. Taki system dyskwalifikuje to miejsce absolutnie- oglądasz film jednocześnie siedząc na stołówce! To nie ma sensu...szkoda.

Kina

3.4
Romuald
Termin usługi: październik 2021

nareszcie znalazłem kino do ktorego moge chodzic bez obaw ze bedzie tam niedojrzała widownia i chamskie bydełko

Kina

5.2
Marysia
Termin usługi: styczeń 2020

W kinie nie ma informacji o zniżkach dla klientów. Dopiero po zapytaniu obsługi o ulgi, otrzymasz odpowiedź, ale to widz musi być zorientowany w przeciwnym razie zapłaci za bilet normalną cenę 20 złotych. Obecnie to najwyższa stawka za bilet do kina w Gdańsku. Poprzednio w kinie Neptun ceny były bardzo atrakcyjne na tle pozostałych kin gdzie ówcześnie za seans trzeba było zapłacić nawet 25 zlotych, a w Neptunie i kinach siostrzanych płaciłam 10 czy 12 złotych. Sala faktycznie kameralna, plusem jest możliwość wypicia kawy podczas seansu. Niestety fotele, chociaż bardzo ładne to na dwugodzinne projekcje nie nadają się zupełnie. Mam 35 lat, a ledwo wytrwałam. Poza tym repertuar ciekawy oraz kawiarna przy kinie wydaje się urokliwa. Moja ocena to 5-

Kina

5.0
Piotr
Termin usługi: październik 2019

Kino z duszą :) Przytulnie i z klimatem prawdziwego kina. No i nie ma popcornu a za to dobra kawa, herbata czy wino, które można wziąć ze sobą na salę.

Kina

5.8
Marzena
Termin usługi: sierpień 2019

Byłam w tym kinie wczoraj i jestem zachwycona, nazwa oddaje atmosferę jaka panuje w Kameralnym. Malutka,klimatyczna sala, stare fotele (z dawnego kina Neptun), repertuar na poziomie i kultura jaką wykazali widzowie brak popcornu i dzwoniących telefonów, dla mnie to jest odkrycie roku. Szczerze polecam dla osób którym znudziła się kinopleksy i tęsknią za dawnym klimatem:)

Kina

5.7
Jerzy
Termin usługi: sierpień 2019

Bywałem wcześniej i nie było najgorzej . Jednak wczoraj okazało się ,że bilety na wtorek / 6.08.2019/do tegoż kina mam kupić w jakiejś firmie pośrednictwa lokalami np. koło Moreny. W kinie ich kupić nie mogę ! Paranoja . Rozumiem ,że do tego kina mam przyjść , gdy będę szukał mieszkania. Odpada.

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Panie, w lipcu i sierpniu w każdy wtorek prezentujemy film w ramach cyklu "Seans z Polnordem". Bilety na ten seans nie trzeba kupować - są bezpłatne i można je odebrać w biurach sprzedaży Polnord. Informacje na ten temat są dostępne w naszym repertuarze oraz na trojmiasto.pl. Może Pan także wybrać ten seans w innym dniu i godzinie oraz zakupić bilety online lub na miejscu.

Kina

2.2