Klockownia

znajduje się w CH Manhattan

Klockownia

Wybierz numer

533-316-449
m...@klockownia.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/11 - Klockownia Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/11 - Klockownia Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/11 - Klockownia Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/11 - Klockownia Gdańsk +8 1
 

TV Filmy

614

Klockownia - Rodzinne Centrum Edukacji i Zabawy

O nas

Klockownia łączy w sobie zalety centrum edukacji i sali zabaw szczególnie w zakresie rozwijania kompetencji społecznych i współdziałania, twórczego myślenia przestrzennego, logiki, wyobraźni, koncentracji oraz małej i dużej motoryki.
W Klockowni dajemy dzieciom do dyspozycji klocki unikalnych kształtów, różnej wielkości, wielorakiej struktury. Zostały one dobrane w taki sposób aby bawić się nimi przez dłuższy czas bez znudzenia, właściwie nigdy nie budując tej samej budowli dwa razy. Dzieci uwielbiają przewracać świat do góry nogami i tworzyć własne reguły i niepowtarzalne ścieżki. Klockownia została stworzona aby dać dzieciom to, czego pragną – przestrzeń do rozwijania wyobraźni i kształtowania siebie i świata wokół nich.
Klockownia stwarza również jedną z niewielu szans do wspólnej zabawy dla dzieci w różnym wieku. Dzieci mogą bawić się w tej samej strefie nawet obok siebie, każde tworząc konstrukcje na swoim poziomie rozwoju. Taki rodzaj zabawy najczęściej jest doświadczeniem rodzeństwa ale w Klockowni może stać się udziałem szerszej grupy albo całej rodziny wciągając w zabawę rodziców, dziadków i opiekunów. 

Oceny (4)

Justyna
Termin usługi: sierpień 2021

Mam place zabaw, do których wracam z miłą chęcią. Niestety nie moge tego napisać o Klockowni w Manhattanie. Generalnie pomimo 4 poruszajacych sie po obiekcie pracowników nie było obecnego animatora.Ceny są dość wysokie, ale jest dodatkowy rabat dla dzieci z orzeczeniem i z takiego skorzystałam. Brak profesjonalizmyu ze strony pracowników, którzy na wejsciu nie sprawdzili czy dziecko faktycznie ma orzeczenie. Poinformowali mnie tylko o możliwości dopłaty po przekroczeniu czasu. Po przekroczeniu czasu okazło sie,że musze zapłacić jak za zdrowe dziecko czyli rabat zniknal. Tłumaczyli to zasadami i pokazywali cennik, z którego nic nie wynikalo, ani nie bylo zapisanej informacji o jakiej wspominali.porazka. najlpesze jest to,ze na oficjalnej stronie są fajne oferty dla dzieci , które mają w progranie animatora z tabletami i rezyseruja filmy ze zdjeciami. Na miejscu pani nie miala zielonego pojecia o istnieniu takiej grupy. Wykupilam bilet na to wydarzenie ...a tu KLOPS.

Place zabaw i małpie gaje

2.5
Mikołaj
Termin usługi: listopad 2019

Szóste urodziny w Klockowni to było wydarzenie wspominane przez wszystkich gości i jubilata przez kilka miesięcy. Doskonale przygotowana impreza, miły personel, siedzieliśmy z rodzicami w kawiarni przy wygodnych stołach. Jest dużo miejsca, bardzo dużo. Jest jeszcze dźwig, chyba dla ojców bo sami się nim bawiliśmy z kolegami. Polecam

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

5.8
Mama
Termin usługi: sierpień 2019

Jedna pani pracująca w Klockowni bardzo źle odnosi się do dzieci. Wczoraj między kilkorgiem dzieci wynikł jakiś konflikt, zaczęły krzyczeć jak to dzieci a wspomniana pani przybiegła i zaczęła wydzierać się na dzieci. Nie ma to jak próba krzykiem "wytłumaczenia" dzieciom, że nie należy krzyczyć. Potem jakies dziecko zaczęło się wspinać po kanapach w kąciku kafeteryjnym i ta sama pani szarpnęła i krzykiem je przegoniła. Samo miejsce jest super ale kierownictwo Klockowni mogłoby lepiej dobierać personel tam pracujący. Do dziecka powinno się zwracać z szacunkiem a nie krzykiem.

Place zabaw i małpie gaje

2.7
mama zofia
  

super miejsce dla dzieci od nawet poniżej 2 lat do dobrych dziesięciu - warte polecenia i powrotu! inspirujące, kreatywne miejsce. A dla rodziców fajna kawiarenka - jest wszystko!

Centra edukacyjne dla dzieci

5.8