Koło widokowe AmberSky

Koło widokowe AmberSky

Wybierz numer

666-378-980
Otwarte do 24:00 więcej
  • Zdjęcie 1/15 - Koło widokowe AmberSky Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/15 - Koło widokowe AmberSky Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/15 - Koło widokowe AmberSky Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/15 - Koło widokowe AmberSky Gdańsk +12 1
 

TV Filmy

Rozbierają koło widokowe na Targu Węglowym
1334

Rozbierają koło widokowe na Targu Węglowym

Artykuły o nas

O nas

Koło widokowe firmy SkyWheels Sp. z o.o. (www.skywheels.pl) to zupełnie nowa jakość w stolicy Pomorza. Atrakcja nosi nazwę "AMBERSKY", która nawiązuje do naturalnego bogactwa Gdańska - bursztynu, z którego miasto słynie na całym świecie.
Ogromny diabelski młyn umożliwia mieszkańcom i gościom spoza regionu nowe, połączone z dreszczykiem emocji doświadczenie uroków Gdańska, spojrzenie na Starówkę, gdański bursztynowy stadion, stocznię z zabytkowymi już żurawiami, wzgórza morenowe, a nawet odległy Hel z zupełnie innej perspektywy. AmberSky to jedna z największych atrakcji stolicy Pomorza - strefa relaksu oraz spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Koło widokowe powoli staje się wizytówką Gdańska identyfikowaną tak samo silnie jak np. "London Eye" z Londynem. Wysokość koła: 50 m. n. p. m.

Cennik:
Bilet normalny - 37 zł
Bilet ulgowy (dzieci do 1,40 m wzrostu) - 27 zł
Bilet bezpłatny - dzieci do lat 3
Wynajem kabiny VIP - 350 zł (przejazd 30 minut)
Wynajem kabiny VIP PLUS - 400 zł (przejazd 30 minut)
Osoby niepełnosprawne - 27 zł
Opiekun osób niepełnosprawnych - 27 zł
Studenckie poniedziałki - 27 zł
Oferta Szkolna ULG (do V klasy) - 22 zł
Oferta Szkolna NOR (od V klasy) - 32 zł
Grupowy - 32 zł
Normalny Plus - 49 zł
Standard dla 6 osób - 300 zł
Standard dla 6 osób PLUS - 350 zł

Oceny (1)

Anna
Termin usługi: kwiecień 2023 

Przejazd trwa 15 min i upewnilam się w kasie ze w każdej chwili po okrążeniu można wysiąść . Po pierwszej jeździe miałam dość i chciałam wyjść z wagonika ale nikt nie reagował mimo pukania,walenia w drzwi wagonu,wszyscy z obsługi stali tyłem do wagoników . Naciskałem przyciski alarm,telefon i nic nie działało. Przy następnym zjeździe w dół waliłam coraz mocniej w drzwi i obsługa wzruszyła tylko ramionami a ja już miałam straszny atak paniki!! W końcu wagonik się zatrzymał przy ostatniej bramce i z ulga wyszłam z niego ale byłam tak zdenerwowana i bliska płaczu ze nawet nie wiedziałam gdzie mam się udać i zamiast mi pomoc to jeszcze obsługa nakrzyczała na mnie ze gdzie idę,bo wyjście jest z drugiej strony! Nie polecam,bo gdyby coś się stało to nie pomogą i nie zareagują!

Atrakcje turystyczne

6.0