Kolorowe Przedszkole w Matemblewie

Kolorowe Przedszkole w Matemblewie

Wybierz numer

507-224-460
b...@kolorowe.gda.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
 • Zdjęcie 1/10 - Kolorowe Przedszkole w Matemblewie Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/10 - Kolorowe Przedszkole w Matemblewie Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/10 - Kolorowe Przedszkole w Matemblewie Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/10 - Kolorowe Przedszkole w Matemblewie Gdańsk +7 1
 

TV Filmy

Kolorowe
195

Kolorowe

Artykuły o nas

O nas

Atutem naszego przedszkola jest całościowa oferta edukacyjna, troska o bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój dzieci poprzez sztukę i zabawę, a także bezpośredni kontakt z przyrodą. Kolorowe Przedszkole to przestrzeń szczęśliwego rozwoju maluchów.
ROZPOCZYNAMY ZAPISY NA ROK 2023/2024
Zapraszamy do oglądania placówki.


W OFERCIE JEDNODNIOWE DYŻURY
.

Oceny (7)

izolda
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: grudzień 2020

Synek chodzi już drugi rok. Jestem bardzo zadowolona. Przedszkole jest świetnie wyposażone, co chwilę są nowe zabawki. Dzieci mają fajne zajęcia. Angielski jest na wysokim poziomie (szczególnie od czasu P. Szymona ;-)) Jak tylko pogoda pozwala to są na placu zabaw. Jedyny minus to dość wysoka cena w porównaniu z innymi placówkami, ale mimo wszystko warto.

Przedszkola

5.6
 • opieka:
  6
 • zajęcia dodatkowe:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • przystępność cen:
  4
 • ocena ogólna:
  6
Szymon
Termin usługi: wrzesień 2023

Jeżeli szukacie kameralnego przedszkola z bardzo indywidualnym podejściem do waszych pociech, gdzie w niewielkich grupach zostaną otoczone troskliwą opieką i będą mogły poznawać świat i siebie w swoim tempie; Jeżeli chcecie by wasze dzieci rozwijały się wielokierunkowo, miały codziennie kontakt z językiem angielskim, mogły korzystać z zajęć takich jak: taniec, judo, legorobotyka, uczestniczyć od małego w życiu kulturalnym (koncerty, audycje, teatrzyki, wystawy), a także spędzały dużo czasu na świeżym powietrzu w otulinie lasów Matemblewa, to Kolorowe Przedszkole w Matemblewie to dobry adres. Jedno z moich dzieci uczęszcza tam od 3 lat, a drugie po przedszkolu i zerówce z powodzeniem uczy się już w podstawówce. Jestem bardzo zadowolony. Polecam!

Przedszkola

6.0
Agnieszka
Termin usługi: wrzesień 2023

Cudowne miejsce . Gorąco polecam . Ciepłe Panie, oddane i zaangażowane. Ciekawe zajęcia . Dwa płace zabaw oraz położenie przedszkola przy samym lesie czyni je wyjątkowym . Dzieci dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu. Chodzą na spacery do pobliskiego lasu . Często wychodzą na ciekawe edukacyjne wycieczki . Nie brakuje również zajęć i atrakcji na terenie przedszkola : teatry, koncerty, dogoterapia, angielski, rytmika i wiele innych. Córka trafiła do tego miejsca po traumatycznych przeżyciach w innym przedszkolu i dzięki profesjonalnemu a przede wszystkim ciepłemu i empatycznemu przyjęciu przez cała kadrę w błyskawicznym tempie doszła do siebie, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Przedszkole jest niemalże rodzinnym miejscem w którym wszystkie Panie znają i troszczą się o wszystkie dzieci . Grupy są małe co pozwala na niemalże indywidualne podejście . Gorąco polecam ️

Przedszkola

6.0
Tomek
Termin usługi: wrzesień 2023

Super miejsce dla naszych pociech. Blisko natury z bardzo profesjonalna kadra.

Przedszkola

6.0
Agata
Termin usługi: wrzesień 2023

Serdecznie polecam Przedszkole Kolorowe. To wyjątkowe miejsce dla dzieci, duży teren, plac zabaw, zaraz obok las. Dogoterapia, codziennie zajęcia z języka angielskiego, wycieczki, koncerty, teatrzyki nie ma czasu na nudę. Syn bardzo zadowolony, a dla nas -rodziców nie ma nic lepszego jak widok dziecka, które z uśmiechem chodzi do przedszkola.

Przedszkola

6.0
Weronika
Termin usługi: wrzesień 2023

Z całego serca polecam! Jest to miejsce pełne ciepła, rodzinnej i domowej atmosfery i zrozumienia. Panie są otwarte na rozmowę, nie boją się wyzwań, są w pełni zaangażowane, kontaktowe i pełne czułości. Dzieci niemalże codziennie są na dworzu, a dzięki kreatywnej zabawie rozwijają się błyskawicznie, a jednocześnie budują mocny system wartości i rozwijają umiejętności ich stosowania w życiu. PO dzieciach po prostu czuć, że są w tym miejscu szcześliwe. Jestem przekonana, że wybór właśnie tego przedszkola dla moich dzieci, był najlepszym startem edukacji, jaki mogłam im zapewnić. *Ze strony rodzicielsko-organizacyjnej- otwarcie placówki do 18 oraz brak przerw wakacyjnych/długo weekendowych + opcje nocowanek, to w awaryjnych sytuacjach wisienka na torcie tego miejsca! :))

Przedszkola

6.0
Iza
Termin usługi: marzec 2023

Bardzo polecam. Piękne otoczenie, miłe Panie, dużo zajęć dodatkowych, częste wyjścia edukacyjne i rekreacyjne. Dużo czasu dzieci spędzają na placach zabaw, które otaczają przedszkole lub idą na spacer do pobliskiego lasu. Moja córeczka jest zachwycona, bardzo lubi swoje przedszkole i jak jest chora to dopytuje codziennie kiedy już może iść do niego.

Przedszkola

5.8
 • opieka:
  6
 • zajęcia dodatkowe:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  -