Koloseum Nieruchomości

Koloseum Nieruchomości

Wybierz numer

730-213-013
b...@koloseum-nieruchomosci.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Koloseum Nieruchomości Gdańsk 4
 

O nas

Specjalnością biura nieruchomości Koloseum jest obrót nieruchomościami w Gdańsku i innych rejonach Polski. Proponujemy m.in. działki, domy, lokale użytkowe oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem. Nasza baza obejmuje najciekawsze nieruchomości.
Specjalnością biura nieruchomości Koloseum jest obrót nieruchomościami Gdańsku i innych rejonach Polski. Proponujemy m.in. działki, domy, lokale użytkowe oraz mieszkania na sprzedaż i wynajem. Nasza baza obejmuje najciekawsze nieruchomości oraz najatrakcyjniejsze oferty. Jedną z głównych zalet naszego biura nieruchomości są doświadczeni specjaliści potrafiący wybrać najlepsze mieszkania w Gdańsku i okolicach pod kątem możliwości i oczekiwań naszych Klientów. Posiadamy bardzo rozbudowaną, wciąż uaktualnianą bazę danych z nieruchomościami (domami, działkami, mieszkaniami na sprzedaż) dostępnymi w województwie Pomorskim jak i innych obszarach naszego kraju. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkie osoby zainteresowane zarówno zakupem, sprzedażą jak i wynajmem nieruchomości. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi również kompletna obsługa kredytowa. W gdańskim biurze nieruchomości Koloseum pomagamy również osobom, które z sukcesem poszukiwały mieszkania na sprzedaż, natomiast potrzebują wsparcia profesjonalistów podczas zawierania transakcji.

Zakup, wynajem domu czy mieszkania w Gdańsku to skomplikowany proces wymagający posiadania odpowiedniego zasobu wiedzy aby mieć pewność poprawności wszelkich przeprowadzonych czynności. Konieczna jest między innymi skrupulatna weryfikacja całego szeregu dokumentów w czym z pomocą przychodzą zatrudnieni w naszym biurze profesjonaliści. U nas pracuje dynamiczny zespół indywidualnie podchodzący do potrzeb każdego z naszych Klientów. Dzięki pełnemu zaangażowaniu w prowadzone czynności jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom obsługi. Nasza propozycja to nie tylko prezentowanie ofert mieszkań w Gdańsku, Gdyni, Sopocie czy innych miejscowościach w Polsce, ale także kompleksowa obsługa obejmująca między innymi weryfikację stanu prawnego i faktycznego nieruchomości, uzyskanie niezbędnych dokumentów, wsparcie podczas negocjacji, pomoc na każdym etapie przeprowadzanej transakcji aż do momentu podpisania umowy notarialnej, wydanie nabytej nieruchomości oraz wykonanie protokołu odczytu liczników mediów oraz ich numerów. W biurze Koloseum z Gdańska mogą Państwo liczyć na najlepszą obsługę prawną, doradztwo a także pośrednictwo kredytowe.

Oceny (1)

Marek
Termin usługi: maj 2023

Profesjonalna obsługa ze strony pani Moniki B. Rzetelność, fachowość, doradztwo -tak powinna właśnie wyglądać współpraca w zakresie sprzedaży nieruchomości. Szczerze polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6