Kompas Edukacyjny

81-552 Gdynia, Wielkopolska 42
(I piętro, wejście od ul. Wrocławskiej) Mapka
510-272-237, 720-884-420
k...@gmail.com pokaż
www.kompasedukacyjny.pl
Godziny otwarcia
pn-pt17:00 - 19:00

Napisali o nas

O nas

Prowadzimy Szkołę Pamięci i Koncentracji Uwagi oraz Szkołę Kaligrafii. Różne metody pracy, różni odbiorcy ale jeden cel: Koncentrujemy się na koncentracji i nieustannie się w tym doskonalimy! Brak skupienia nie jest dla nas problemem!

Kompas Edukacyjny to autorski projekt, będący połączeniem wielu dostępnych na rynku metod wspierania edukacji osobistej w jeden wspólny wymiar - chcemy, by każde nasze działanie koncentrowało się na koncentracji, a nasza oferta była odpowiedzią na wszechogarniającą cyfryzację, która prowadzi do jej deficytów zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych.
Chcemy, by zajęcia w Kompasie Edukacyjnym były także przygotowaniem do roli  współczesnego odbiorcy świata szeroko rozumianej kultury. Naszym celem jest uaktywnienie wszystkich zasobów i możliwości  wewnętrznych człowieka, które posłużą wyzwalaniu w nim szczególnej energii, pozwalającej  skutecznie się uczyć, czytać z przyjemnością, realizować życiowe plany, osiągać sukcesy, realizować cele.
Wykorzystując metody proaktywne i prowokatywne staramy się zachęcić dzieci, młodzież i dorosłych do dokonania „włamu”  i pobudzenia mózgu do działania. 
Nasza idea urzeczywistnia się w Szkole Pamięci, prowadzącej Treningi Pamięci i Koncentracji Uwagi, a także w Szkole Kaligrafii – jedynej w Gdyni placówce skupiającej wielbicieli odręcznego pisania, odradzającej się sztuki kaligrafii i liternictwa.
Wciąż poszukujemy nowych narzędzi i sposobów na ćwiczenie koncentracji strowanej wychodząc naprzeciw różnym potrzebom naszych Klientów.  Tworząc projekt kompleksowego wsparcia  edukacji osobistej w każdym wieku wciąż poszukujemy nowych narzędzi, które służyłyby ćwiczeniu i budowaniu koncentracji.
Pamiętając, że same zdolności i predyspozycje nie są gwarancją sukcesu, najważniejsza wydaje się świadomość konieczności samokształcenia, osobistej aktywności w zdobywaniu wiedzy i umiejętności ich wykorzystania w praktyce codziennego życia. Taką świadomość pragniemy rozwijać zarówno u dzieci, jak i dorosłych.
Śledźcie aktualności na stronie www.kompasedukacyjny.pl

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »