KONTULARI sp. z o.o.

KONTULARI sp. z o.o.

Wybierz numer

58 524-56-56 58 552-13-29 502-544-563 501-144-563
b...@kontulari.pl pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/4 - KONTULARI sp. z o.o. Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - KONTULARI sp. z o.o. Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - KONTULARI sp. z o.o. Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - KONTULARI sp. z o.o. Gdańsk 1
 

O nas

Nasza oferta skierowana jest zarówno do podmiotów gospodarczych osób fizycznych jak i spółek osobowych, spółek kapitałowych również z kapitałem zagranicznym, stowarzyszeń oraz fundacji.

Poruszanie się w gąszczu naszych niejednoznacznych i ciągle zmieniających się przepisów wymaga dużej wiedzy i doświadczenia z zakresu rachunkowości, przepisów prawno-podatkowych, znajomości przepisów prawa pracy oraz zasad z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Dlatego też celowe wydaje się powierzenie tych spraw w ręce profesjonalnego biura i przeniesienie na nie odpowiedzialności za poprawność prowadzenia ksiąg rachunkowych, ewidencji, naliczenia podatków i opłat a także obsługi kadrowo-płacowej.

Zlecając obsługę księgową Nam uzyskują Państwo również redukcję kosztów w porównaniu do obsługi wewnątrz firmy. Nasza firma, kierując się ciągle rosnącym zapotrzebowaniem swoich Klientów stale poszerza wachlarz swoich usług. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem, a ewentualna współpraca zaowocuje nie tylko sukcesem Państwa Przedsiębiorstwa, ale również przyniesie wiele satysfakcji, gdyż zadowolenie Naszych Klientów jest dla nas priorytetowym założeniem.

Zajmujemy się usługowym prowadzeniem rachunkowości oraz doradztwem gospodarczym od roku 2000. Posiadamy wszelkie kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdzone świadectwem kwalifikacyjnym nr 22605/01.

W biurze rachunkowym zatrudniamy 9 osób o wysokich kwalifikacjach zawodowych oraz dużym doświadczeniu praktycznym.

Ewidencję księgową prowadzimy z wykorzystaniem systemów Symfonia SAGE 50c, oraz bcKPR. Pracujemy na sprzęcie będącym pod stała opieką informatyczną, tak aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa dla gromadzonych danych.

Lokalizacja naszego biura jest dogodna ze względu na dojazd oraz możliwość zaparkowania samochodu.

Z każdym Klientem indywidualnie ustalamy zakres świadczonych usług oraz ich koszt, tak aby nasza współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron.
Oferujemy współpracę na profesjonalnym poziomie, posiadamy doświadczenie w zakresie przygotowywania informacji dla celów zarządzania na podstawie danych z ewidencji księgowej.