Bar Familijny KOS

Bar Familijny KOS

Wybierz numer

512-297-742
b...@grupakos.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/2 - Bar Familijny KOS Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/2 - Bar Familijny KOS Gdańsk 3

O nas

Bar Familijny oparty jest na powszechnie znanej i lubianej formule skandynawskiego bistro czy też baru mlecznego: szybka obsługa, ale dania wciąż pyszne i wysokiej jakości. Dzięki licznym programom zniżkowym przyjazny wszystkim. Codziennie nowe menu.
Zjesz u nas pełnowartościowy posiłek szybko, bez zbędnych kolejek i oczekiwania na jego przygotowanie. W barze familijnym KOS jedzenie czeka na Ciebie, więc jeśli jesteś osobą zabieganą, masz krótką przerwę w pracy czy między wykładami, chcesz wejść, zjeść i szybko wracać do swoich spraw to zapraszamy. Fast good food :) 
A może wręcz przeciwnie chcesz wejść, rozsiąść się wygodnie na kanapie i obserwować ludzi pędzących wokół, delektując się posiłkiem to i taka sekcja czeka na Ciebie - sekcja kanapowa :D

Jak przystało na KOSa nie zapomnieliśmy też o rodzinach z dziećmi. Drogi rodzicu, u nas zjesz ciepły posiłek podczas gdy twe pociechy zajmą się zabawą w specjalnie przygotowanym dla nich kąciku zabaw.

Wychodząc naprzeciw potrzebom każdej z wymienionych grup stworzyliśmy oferty: śniadaniową oraz obiadową, ale to nie wszystko gdyż poza tym uczestniczymy w kilku programach zniżkowych. Śniadania z opcją ‘jesz ile zmieścisz na jeden talerz’ już za 14,90zł w tym kawa/herbata. Obiady z opcją ‘skomponuj własne danie:  mięso, dodatki oraz surówka lub ciepłe warzywa’ za 23,9zł. 
W barze familijnym KOS zjesz dobrze, zdrowo i nie przepłacisz. Honorujemy Kartę Mieszkańca, Kartę Dużej Rodziny, Ogólnopolską Kartę Seniora oraz legitymację emeryta-rencisty. Sprawdź i sam się przekonaj. 
Sieć restauracji i delikatesów KOS tworzy rodzinną stronę gdańskiej starówki.