Najlepsza aranżacja wnętrz Gdynia

Oceny (14)

Tawerna Kaszubska
Termin usługi: wrzesień 2023

Projekt przygotowany przez Studio Projektowe Kowalczyk-Gajda w pełni spełnił nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy wszelką niezbędną nam pomoc by zrealizować projekt, a także zawsze mogliśmy liczyć na pełne zaangażowanie oraz zrozumienie. Bardzo polecamy!

Aranżacja wnętrz

6.0
Wojciech
Termin usługi: sierpień 2023

Projekt zrealizowany zgodnie z wytycznymi, realizacja przebiegła sprawnie i rzeczowo. Efekt powalający, klimat miejsca genialny. Współpraca 10/10

Aranżacja wnętrz

6.0
Kasia
Termin usługi: maj 2023

Mega profesjonalny zespół, Fajna współpraca. Pani Sylwia jest elastyczna i nie upiera się przy swoich pomysłach - a mam takie doświadczenia. Nasz dom jej projektu był nawet w gazecie branżowej A poza tym Pani Sylwia jest mega fajnym człowiekiem z wyczuciem klienta. Polecam️

Aranżacja wnętrz

6.0
Karolina
Termin usługi: listopad 2021

Mija rok od rozpoczęcia współpracy z Panią Sylwią, która okazała się osobą rzetelną, profesjonalną, z głową pełną nietuzinkowych pomysłów a przede wszystkim ciepłą i miłą, z którą współpraca to czysta przyjemność. Pracownia jest otwarta na pomysły klienta, słucha, nie narzuca swoich wizji ale potrafi powiedzieć też, że zaproponowany przez klienta pomysł nie do końca będzie współgrał z projektowanym wnętrzem. Pani Sylwia zna projekty, które realizuje- przy pracach wykończeniowych i pojawiających się pytaniach zawsze pomocna, odbiera telefon lub szybko oddzwania. Jestem pod wrażeniem ogromu wiedzy i praktyki, bo czuć, że ma się do czynienia z osobą, która kocha swoją pracę a przy tym bazuje na doświadczeniu zdobytym przez lata pracy. Polecam gorąco wszystkim, którzy szukają architekta z prawdziwego zdarzenia!

Aranżacja wnętrz

6.0
Anna
Termin usługi: listopad 2021

Wspólna praca z projektantką i całym zespołem to była czysta przyjemność. Życzliwość, cierpliwość (!) i ogromna kreatywność. Szybkie tempo pracy, i co w tej branży jest nie takie częste - terminowość. Pani Sylwia błyskawicznie rozwiązuje problemy, pomaga i wspiera. Wspaniała współpraca i świetna zabawa. A efekt po prosty piękny!

Aranżacja wnętrz

6.0
Mws
Termin usługi: sierpień 2021

Polecam z całego serca ! Studio projektowe Sylwii Kowalczyk jest w 100% profesjonalne, solidne i posiada indywidualne podejście do potrzeb właścicieli. Aranżacja mieszkania w 100% odzwierciedla nas jako mieszkańców i osób, które na co dzień wykorzystują przestrzeń apartamentu do różnych celów. Kontakt w trakcie trwania projektu jak i jego realizacji był cały czas na wysokim poziomie. Opcja pomocy w znalezieniu fachowców do wykonania remontu , na którą się dodatkowo zdecydowaliśmy z uwagi na ograniczoną ilość czasu była dla mnie, jak i męża prawdziwym zbawieniem. Dzięki temu mieliśmy podczas realizacji maksimum czasu na swoje sprawy jak i życie prywatne, a kiedyś przeszliśmy już proces remontu własnego "M" na własna rękę i wiedzieliśmy z czym to się wiąże. Teraz była diametralna różnica ! Polecam jeszcze raz!

Biura projektowe

6.0
Magda
Termin usługi: listopad 2021

Bardzo dobra współpraca, świetny kontakt z całym biurem, wszyscy pracownicy bardzo zaangażowani.

Aranżacja wnętrz

6.0
Anna B
Termin usługi: listopad 2018

Niniejszym wpisem chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani Sylwii oraz Pani Anecie za przeprowadzony remont mieszkania (sypialnia, pokój dziecka – projekt + nadzór autorski). Współpraca oraz jej efekty spełniły moje wszystkie oczekiwania – idealne wyczucie stylu i potrzeb klienta, terminowość, niesamowita kreatywność oraz dbałość o szczegóły (które jak się okazało robią największą różnicę

Biura projektowe

6.0
Marta Ś.
Termin usługi: maj 2019

Ze Studiem Projektowym Kowalczyk-Gajda mieliśmy przyjemność współpracować od września 2018 do maja 2019. Umowa dotyczyła zaprojektowania (od projektu koncepcyjnego po nadzór autorski) mieszkania 76 m2. Opinię postanowiliśmy zamieścić z wdzięczności, bo panie projektantki naprawdę nam bardzo pomogły. Przebywamy w tym mieszkaniu od kilku tygodni i w praktyce okazało się, że oprócz oryginalnego i ciekawego designu, nasze mieszkanie jest wygodne w użytkowaniu. Lubimy tu spędzać czas i mam wrażenie, że znajomi też nas teraz częściej odwiedzają :) Współpraca opierała się na wzajemnym szacunku. Panie aktywnie słuchały potrzeb naszej rodziny. Hitem okazały się pokoje dzieci. Skorzystanie z pomocy Studia Projektowego Kowalczyk-Gajda uważamy za jedną z lepszych decyzji, które podjęliśmy remontując mieszkanie.

Aranżacja wnętrz

6.0
Izabela
Termin usługi: luty 2018

remont – brzmiało groźnie i podchodziłam do tematu jak do jeża. Pierwszy krok – wybór projektanta. I tu nie miałam wątpliwości – wcześniejsze realizacje i ekipa Sylwii dawały nadzieję na świetną współpracę. Cieszę się, że po paru miesiącach mogę stwierdzić, iż to był genialny wybór. Fantastyczny zespół, doskonały projekt, wybór rzetelnych wykonawców, profesjonalny nadzór, i to coś co sprawia, że na każdym etapie realizacji czułam się bardzo bezpiecznie i pewnie. W sytuacji pojawiających się wątpliwości i drobnych kłopotów mogłam liczyć na pełne wsparcie i pomoc. Osobowość, kompetencje i wielkie zaangażowanie Sylwii sprawiły, że remont okazał się wyjątkową przygodą, której efektem jest cudowne wnętrze, spełniające wszystkie moje oczekiwania i potrzeby. Sylwia, dziękuję za wszystko, także za pomoc w niekonwencjonalnych sytuacjach, których byłam źródłem, czasami zaskakując samą siebie.

Biura projektowe

6.0
Kamila i Maciek
Termin usługi: wrzesień 2017

Długo nosiliśmy się z zamiarem przeprowadzenia remontu naszego domu w okolicach Bytowa. Pani Sylwia wykonała kawał wspaniałej roboty. Od początku w sposób bardzo profesjonalny podeszła do tematu, idealnie trafiając w nasz gust. Wybrana z kilku koncepcja już na etapie wykonawstwa ewoluowała. Pani Sylwia cały czas (bardzo cierpliwie) dostosowywała zmiany w początkowym projekcie, jednocześnie służąc nieocenioną pomocą i radą (czasem nas dyplomatycznie i rzeczowo odwodziła od naszych nieprzemyślanych pomysłów). Jej nadzór nad realizacją projektu, był wprost nieoceniony. Z drugiej strony pomogła znaleźć uczciwych wykonawców, którzy w sposób bardzo rzetelny wykonali swoją pracę. Szczególne podziękowania p. Marcinowi - naszemu wspaniałemu stolarzowi. Po remoncie, efekt przerósł nasze oczekiwania. Aż chce się do domu wracać. Polecamy!!!

Aranżacja wnętrz

6.0
Magdalena
Termin usługi: sierpień 2017

Kreatywność, pomysłowość to wizytówka firmy. Koncepcja przedstawiona przez Panią Sylwie zaskoczyła mnie świeżością i przelamaniem myslenia schematycznego, ktorego sama nie moglam się pozbyć w aranżacji wnętrza. Koncepcja spójna, którą Pani Sylwia potrafiła zrealizowac w calosci, mimo moich nowatorskich pomysłów. Projekt uwzględnial moje wskazówki ale zdalam się w pelni na doświadczenie Sylwii. Nie zawiodla mnie, Rzeczywistość nie ustępuje projektowi. Zawsze moglam liczyc na fachowe wsparcie pomoc Przy tym wszystkim Sylwia jest bardzo komunikatywna, otwarta, pracowita i rzetelna. Termi nowa i profesjonalna. POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY PRAGNA MIEC NIETUZINKOWE I PRZYTULNE MIESZKANIE

Aranżacja wnętrz

5.8
Anna
Termin usługi: wrzesień 2017

Indywidualne podejście do klienta i czytanie potrzeb. Wyczucie stylu i niebywała kreatywność. Świetny kontakt od pierwszego spotkania do zakończenia realizacji. Nieoceniona pomoc i fachowość w wyborze materiałów. Doradztwo na każdym etapie projektu. Do tego bardzo przyjazna atmosfera i współpraca ze sprawdzonymi wykonawcami. Szczerze polecam Panią Sylwię i jej zespół.

Aranżacja wnętrz

6.0
Progress
Termin usługi: 09-10.2015

Biuro Projektowe Sylwia Kowalczyk - Gajda wykonało na nasze zlecenie projekt aranżacji wnętrz pomieszczeń biurowych w głównej siedzibie firmy Progress Piotr Zakrzewski. Współpraca przebiegała sprawnie, powierzone zadania projektowe zostały wykonane w ustalonych terminach, a jakość projektów spełniała nasze najwyższe oczekiwania. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Biuro Projektowe pani Sylwii Kowalczyk - Gajda jako kompetentne biuro projektowe. Progress GPS będzie w przyszłości współpracować przy innych projektach z Biurem Projektowym Sylwia Kowalczyk - Gajda.

Aranżacja wnętrz

5.8