Przystanek Kozia Góra - noclegi, wypoczynek, imprezy, konferencje

Kozia Góra 83-041, Słonecznikowa 6

Przystanek Kozia Góra

Wybierz numer

662-587-364
r...@koziagora.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej

O nas

Informacje o obiekcie
Przystanek Kozia Góra to kompleks wakacyjny usytuowany w miejscowości Kozia Góra składający się z dwóch budynków: Dom Wakacyjny oraz Budynek Główny. Na terenie kompleksu znajduje się zarybiony staw, zagajnik, mały sad i warzywniak. Do dyspozycji gości jest bezprzewodowy Internet i bezpłatny parking.

Zakwaterowanie
Dom Wakacyjny to wolnostojący dom wynajmowany jako cały budynek o powierzchni 200 m2 z 4 sypialniami dla 9 osób, dużym salonem z TV oraz kuchnią. Gospodarze mieszkają na miejscu, ale korzystają z osobnego wejścia. Kuchnia w Domu Wakacyjnym jest współdzielona przez Gości i Gospodarzy. Istnieje możliwość skorzystania za dodatkową opłatą z posiłków: śniadania, obiady, kolacje, grill.
Budynek Główny to wolnostojący budynek o łącznej powierzchni 400 m2 w którym znajduje się 7 wynajmowanych oddzielnie pokoi dla łącznie 24 osób a także dwie sale konferencyjno-bankietowe.

Kompleks otwarty na biznes
Przystanek Kozia Góra to idealne miejsce do zorganizowania wesela dla 50 osób, konferencji, przyjęcia rodzinnego, komunii, urodzin, wieczoru panieńskiego, wieczoru kawalerskiego, imprezy integracyjnej, bankietu, ogniska, grilla i wiele innych atrakcji.

Okolica
Przystanek Kozia Góra oddalony jest o ok. 30 km od Gdańska. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy konnej, turystyki pieszej i rowerowej. To również raj dla miłośników wędkowania i grzybobrania. Odległość od lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku wynosi 35 km.

Oceny (1)

Janusz
Termin usługi: kwiecień 2023 

Doskonale wkomponowany w otoczenie mini kompleks wypoczynkowy. Dobry dojazd -asfalt. Gospodarze prowadzą świetną kuchnię tradycyjną. Słyszałem klangor żurawi i intensywne śpiewy ptaków. Poza tym błoga cisza. Prawdziwy relaks dla tych co kochają przyrodę i spokój

Weekend za miastem

5.3