Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent

Pomorskie Centrum Stomatologii

Wybierz numer

58 585-86-72
b...@kryspin-dent.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/15 - Pomorskie Centrum Stomatologii Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/15 - Pomorskie Centrum Stomatologii Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/15 - Pomorskie Centrum Stomatologii Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/15 - Pomorskie Centrum Stomatologii Gdańsk +12 1
 

O nas

Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent otwarte podczas trwania epidemii COVID-19!
Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent to dwie spośród kilku wiodących placówek stomatologicznych w Trójmieście. Wg naszych Pacjentów cechuje nas wysoki profesjonalizm i najwyższa możliwa jakość wykonywanych zabiegów dentystycznych. Powód jest prosty – w naszej pracy kierujemy się 4 wartościami przyświecającymi każdemu członkowi naszego zespołu: pełne zaangażowanie, ciągły rozwój, współpraca i najważniejsze – obustronne zaufanie.

Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu stomatologii, ortodoncji, protetyki, implantologii i chirurgii stomatologicznej. Stomatologia dziecięca, stomatologia zachowawcza, endodoncja i stomatologia estetyczna, to najczęściej wybierane kategorie naszych usług. Zajmujemy się także badaniami i diagnostyką, periodontologią oraz zabiegami z wykorzystaniem lasera w stomatologii.

Zabiegi w Kryspin-Dent to gwarancja wysokiej jakości, bezpieczeństwa i bezstresowego leczenia. Poprzez połączenie zalet dużych placówek stomatologicznych i indywidualnego podejścia każdego Pacjenta osiągnęliśmy najwyższe standardy leczenia i obsługi nie tylko w Gdańsku, a nawet w całym Trójmieście.

Jeśli gabinet stomatologiczny w Trójmieście, to tylko Kryspin-Dent!

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę umówić się na wizytę? Czy mogę po prostu przyjść?
Obecnie umówić można się zarówno przychodząc bezpośredniego do placówki jak i za pośrednictwem telefonu oraz internetu. Rekomendujemy wcześniejszy kontakt telefoniczny - ustalimy wówczas dość precyzyjnie termin wizyty. Przy wejściu mierzymy temperaturę oraz prosimy o dezynfekcję rąk. Prosimy także o korzystanie z maseczek ochronnych - podyktowane to jest Państwa bezpieczeństwem. Dodatkowo prosimy o punktualne przychodzenie na umówione wizyty (ograniczenie czasu spędzonego w poczekalniach) oraz nieprzychodzenie z osobami towarzyszącymi.
Jak Kryspin-Dent dba o bezpieczeństwo Pacjentów czasie epidemii Covid-19?
Państwa bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego przestrzegamy bardzo restrykcyjnych norm przyjęć Pacjentów ustalonych przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne na czas epidemii Covid-19. Personel używa specjalistycznej odzieży ochronnej, a po każdym wykonanym zabiegu wykonujemy pełną dezynfekcję (dekontaminacja) gabinetu zabiegowego trwającą godzinę.
Szczegółowe procedury opisane są na naszej stronie internetowej.
Czy ceny zabiegów wzrosły? Czy cennik uległ zmianie?
Nie, nie podnosiliśmy cen zabiegów i nasz cennik pozostał bez zmian.
Choć z powodu Covid-19 dużo się zmieniło m.in. z konieczności zapewnienia zarówno Państwu jak i naszemu personelowi specjalnej odzieży ochronnej (kombinezony, gogle, przyłbice, maski ochronne FFP3, rękawiczki, jałowy fartuch zewnętrzny oraz dodatkowa maseczka ochronna), to ceny zabiegów pozostały na niezmienionym poziomie.

Oceny (1)

Anonim
Termin usługi: lipiec 2023

Moja wizyta odbyła się w bardzo sympatycznej atmosferze. Na recepcji przyjęła mnie dobrze wykwalifikowana recepcjonistka, po wypełnieniu ankiety upewniła się czy wszytko jest dobrze wypełnione. Następnie zostałam przyjęta do gabinetu przez chirurga. Na początku ustalone zostało która ósemka dokładnie miałaby być wyrywana. Zabieg przebiegł w bardo miłej i komfortowej atmosferze - było mi powiedziane, że gdyby coś się działo mam dać sygnał przez wypowiedzenie aaa. Po zabiegu zostało mi wyjaśnione czego mam unikać i jak teraz przez tydzień (aż do zdjęcia szwów) mam funkcjonować. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i będę polecała ten gabinet.

Stomatolodzy

6.0