Kucharia 2

znajduje się w Garnizon

Kucharia 2

Wybierz numer

731-874-731
k...@kucharia.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 

O nas

Kucharia 2 to druga restauracja bistro z ciągiem wydawczym na Garnizonie:
- bistro z bogatym menu dla tych, którzy chcą szybko zjeść smaczny lunch,
- restauracja z wygodnymi kanapami i ładnym wystrojem zaprasza na dania z karty.
Kucharia 2 to duży lokal, w którym można zorganizować każdą uroczystość. Jest drugim lokalem gastronomicznym rodzinnej firmy Bartan. W obydwu Kuchariach są duże kąciki zabaw dla dzieci. Dla małych gości jest również specjalna karta menu.
Charakterystyczne dla obu Kucharii są huśtawki dla dzieci i dla dorosłych.
Menu lunchowo-obiadowe w ciągu wydawczym codziennie jest inne, składające się z piętnastu dań, podawanych od godziny 12.00.
W karcie są również pozycje stałe. Wśród nich wyróżniają się staropolskie dania takie jak czernina z suszonymi owocami, kartoflanka kaszubska z podgrzybkami, gęsina po staropolsku, zraz wołowy a la Potocki, żeberka tradycyjnie duszone, wątróbka drobiowa z jabłkiem i majerankiem. Są cztery rodzaje ryb, podpłomyki, placki ziemniaczane, dziewięć rodzajów pierogów własnoręcznie klejonych, dwanaście rodzajów naleśników, a ze słodkości racuchy z jabłkiem lub bananem i inne desery.
Codziennie inne danie dnia w cenie 26,90 składa się z czterech propozycji menu: dwa mięsne, jedno wegetariańskie lub sałatka. Do tego zupa, zamiennie - kompot.
Kucharze zapraszają na specjały regionalnej kuchni polskiej, czasami urozmaiconej światowymi smakami.

Oceny (1)

Iwona
Termin usługi: czerwiec 2023   

Bardzo zaangażowana i pomocna właścicielka. Polecam na imprezę firmową, business lunch/Dinner, oraz wyjście z przyjaciółmi. Zorganizowałam tam imprezę w formie bufetu na półmiskach - pięknie podane potrawy warzywne i mięsne. Przystępna cena. Genialne podpłomyki!!!

Restauracje

5.7