• Zdjęcie 1/5 - lek. med. Longina Korzecka - Pediatra Gdynia Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/5 - lek. med. Longina Korzecka - Pediatra Gdynia Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/5 - lek. med. Longina Korzecka - Pediatra Gdynia Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/5 - lek. med. Longina Korzecka - Pediatra Gdynia Gdynia +2 1
 

O nas

Lekarz chorób dziecięcych, pediatra.
Akademia Medyczna w Gdańsku, 1971 rok.
41 lat doświadczenia.
Wizyty domowe: Gdynia.

Oceny (9)

Marta
Termin usługi: listopad 2023

Wspaniały, ciepły lekarz, który poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi. Rozmowa na temat leczenia i przyczyn choroby jest zawsze dopełnieniem wiedzy na temat choroby i przyczyn, to rzadkość w dzisiejszych czasach.

Pediatrzy

6.0
P.
Termin usługi: sierpień 2023

Lekarz jest sympatyczną, taką nieco zwariowaną starszą pania, żyjącą trochę w swoim świecie. Dzieci ja lubią, jednak metody leczenia zwłaszcza homeopatia budzi zastrzeżenia, nie wydaje się być skuteczna i odpowiednią dla pacjentów. Zabiegana, myślami trochę nieobecna, nam nie pomogła, wręcz przeciwnie-zalecany tryb postępowania był niewłaściwy, i negatywnie oceniony przez innych lekarzy, z którymi się konsultowaliśmy. A szkoda, bo ta Pani budzi sympatię.Nie traktujemy jej jednak jak profesjonalistkę. Mam wrażenie, że skupia się na zarabianiu pieniędzy, czyli maksymalnie dużo pacjentów i szybko.

Pediatrzy

3.5
Daria
Termin usługi: czerwiec 2023

Pani doktor ma podejście holistyczne do leczenia, za każdym razem leczenie pomogło mojemu synkowi, leki dobrze dobrane do objawów. Pani Longina jest świetna osobą z dobrym sercem, kompetentnym specjalistą z przeogromną wiedzą zarowno w aspekcie fizycznym jak i psychicznym. Wszystkim rodzicom bardzo mocno polecamy. Uwielbiamy Panią i serdecznie pozdrawiamy, Wiktorek wraz z mamą

Pediatrzy

6.0
Izabela
Termin usługi: marzec 2023

Do Pani dr trafiamy chodzimy od kilku lat. Niestety trafiamy z zapaleniem gardła/ anginą. Szybka diagnoza i trafne leki nie raz juz uratowały nam "życie". Miła i kompetentna obsługa oraz Holistyczne przejście do pacjenta. Polecam

Pediatrzy

5.8
Alicja
Termin usługi: grudzień 2022

Pani Doktor jest wspaniałą osobą. Zawsze trafne diagnozy w przypadku moich dzieci. Słucha rodzica, ma zdroworozsądkowe podejście i bardzo duże doświadczenie. Nie zmienię lekarza i polecam z całego serca.

Pediatrzy

6.0
Dorota Cichewicz
Termin usługi: październik 2022

Wspaniała lekarka ,wspaniały człowiek ,moje dzieci leczy od 20 lat i nie chcemy nikogo innego. Polecam .

Pediatrzy

6.0
Aneta B.
Termin usługi: październik 2022

Dr. Korzecka to lekarz z powołania. Miła i szczegółowa. Ma podejście do dzieci. Zleca wszystkie badania nawet jeżeli byliśmy z katarem. Polecam w 100 procentach.

Pediatrzy

6.0
Aneta N.
Termin usługi: czerwiec 2022

Pani Doktor jest lekarzem tzw. z powołania. Trafnie diagnozuje dolegliwości moich dzieci,jak i również skutecznie leczy Polecam z całego serca.

Pediatrzy

6.0
Dorota W.
Termin usługi: kwiecień 2022

Pani Dr. Wykazuje ogromną empatię w stosunku do dzieci i rodziców, z ogromnym zaangażowaniem wspiera w walce o zdrowie. Mimo ogromu pracy jest zawsze dostępna pod telefonem i udziela wsparcia nawet po za godzinami swojej pracy. Wiele razy trafnie zdiagnozowała choroby dzieci i od razu byliśmy skierowani do specjalistów. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

Pediatrzy

5.7