Oceny (17)

Adrianna L.
Termin usługi: maj 2023 

Moje dziecko zadowolone bardzo. Ja też jako mama widzę same zalety.Świetne zaj dodatkowe duże wsparcie i tolerancja.Wspaniała szkoła.

Szkoły średnie

6.0
Uczeń A
Termin usługi: grudzień 2020 

Ogólnie szkoła bardzo mała, kameralna. Jedna klasa na jednym poziomie. Obecnie pierwsza klasa liczy 17 osób. Ostrzegam wszystkich, którzy widzą na stronie szkoły ofertę - nie ma profili klas, to nieprawda. Nie ma klasy filmowo - aktorskiej. Jest tylko jedna klasa i wszyscy są w tej jednej. Obecnie nie odbywają się żadne zajęcia dodatkowe, także o jakiejkolwiek edukacji aktorskiej, czy filmowej nie ma mowy. Można by było coś poprowadzić on line, ale szkoła tego nie robi. Osobom, które chcą się rozwijać w tym kierunku, odradzam.

Szkolnictwo prywatne i społeczne

4.2
Ja
Termin usługi: 2011-08 

Właśnie szukam fajnego liceum w którym mógłbym kontynuować dalszą naukę. Po rozmowie z panem dyrektorem i panią dyrektor jestem pod wrażeniem. Chyba tylko oni w pełni zrozumieli moje potrzeby. Byli bardzo życzliwi. No i ta lokalizacja - prawie centrum Trójmiasta - jak dla mnie super.

Szkolnictwo prywatne i społeczne

6.0
aga
Termin usługi: 2004 

Wysoki poziom, fani ludzie, zyczliwi nauczyciele.

Szkolnictwo prywatne i społeczne

5.6
aga
Termin usługi: 2002 

Jesteam bardzo zadowolona. swietne warunki do przygotowania do maturu, kapitalna atmosfera, życzliwi nauczyciele !

Szkoły średnie

5.6
MAŁY
Termin usługi: 88 

Szkolnictwo prywatne i społeczne

5.8
mały
Termin usługi: 98 

Świetna szkoła. znakomici nauczyciele. Dobrze uczą , są fajni i można pogadać !

Szkoły średnie

5.6
Biki
Termin usługi: ... 

Szkoła bardzo przeciętna żeby nie powiedzieć słaba. Dostać się może praktycznie każdy przez co nauczyciele nie zawsze radzą sobie z uczniami, którzy do spokojnych się nie zaliczają. Nauczyciele jak chyba w każdej szkole jedni lepsi, jedni gorsi. Większość uczniów to raczej tzw. "lesery" więc jeśli ktoś ma większe ambicje niż tylko bujać się z klasy do klasy to nie polecam.

Szkolnictwo prywatne i społeczne

2.6
X-man
Termin usługi: 2003-2006 

Spoko szkoła. Niestety zanim tu trafiłem zwiedziłem też kilka innych. I państwowych i społecznych. Dopiero tu udało mi się zadomowić i co najważniejsze zdać maturę! Nawet moja matka w to do tej pory nie wierzy. Dyrekcja i nauczyciele OK, najgorsza była baba od niemca, a najlepsza Pani Edyta z sekretariatu - anioł nie kobieta!!!

Szkoły średnie

4.8
basmaj
Termin usługi: 14/05/09 

Świetna szkoła naprawde, może i łatwo się dostać ale takie osoby szybko sie w tej szkole mobilizują do nauki. CG zapewnia bardzo dobre warunki i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Dobrze przygotowała mnie do matury i wykreowała we mnie ambicje do dalszej nauki na studiach. Szkoła naprawde z klasą!

Szkoły średnie

5.5
wąglik
Termin usługi: 1.09.2006 

szkoła która zmienia ludzi, zawsze coś się dzieje. wiem co mówie z własnych doświadczeń i praktyk :P

Szkoły średnie

4.5
Agnieszek
Termin usługi: 2003-2006 

Nauczyciele bardzo pomocni i wyrozumiali, jesli ktos chce sie uczyc a jest w ciezkiej sytuacji zawsze moze liczyc na pomocna dlon. Bardzo dobrze przygotowano mnie do matury, a obecnie studiuje na uniwersytecie poza granicami Polski. Pozdrawiam

Szkoły średnie

5.0
werwolfpl
  

Miło ją wspominam i dobrze przygotowała mnie studiów

Szkoły średnie

5.5
kaja359
  

polecam wszystkim tą szkołę jest super,nauczyciele bardzo wporządku,mili i zyczliwi,w tym roku kończe i jestem zadowolona że właśnie do takiej szkoły trafiłam,pozdrawiam wszystkich nauczycieli i super dyrekcję

Szkoły średnie

5.5
Tysiąc
  

Beznadziejny poziom nauczania, dostać się tam może prawie każdy.

Szkoły średnie

2.5
matka
  

dziękuję pani Dyrektor za zrozumienie i pomoc w przezwyciężaniu problemów z którymi przyszło mi stawić czoło.Dziękuję! wdzięczna matka

Szkoły średnie

4.5
wer
  

Naprawdę fajna szkoła, z bardzo dobry personelem.

Szkoły średnie

5.2