La Clinic (dawniej Perfect Smile Clinic)

La Clinic

Wybierz numer

58 573-25-33
i...@perfectsmileclinic.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/19 - La Clinic Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/19 - La Clinic Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/19 - La Clinic Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/19 - La Clinic Gdańsk +16 1
 

TV Filmy

83

Bez efektu sztuczności

O nas

Nowoczesna klinika stomatologiczna, w której codziennie wraz z moim zespołem spełniam marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu. Specjalizujemy się w implantologii, stomatologii estetycznej i protetyce - Tomasz Zarański, lider zespołu, właściciel.
Serdecznie zapraszam do kliniki przy ul. Konopnickiej 10 w Gdańsku Wrzeszczu, gdzie w przytulnych wnętrzach, przy dobrej kawie, w niespiesznej i przyjaznej atmosferze będziemy mieli okazję bliżej się poznać i porozmawiać o celu Twojej wizyty.
Wyróżnia nas wysoka kultura pracy zgodnie z filozofią "slow dentistry", w której liczy się przede wszystkim bezpośredni kontakt z pacjentem, kompleksowe i zespołowe podejście do leczenia stomatologicznego. W mojej pracy ogromny nacisk kładę na wysoką estetykę, precyzję i dokładność zabiegów przeprowadzanych zgodnie z najnowszą wiedzą popartą badaniami naukowymi (evidence based dentistry). Pracuję przy użyciu sprzętu i materiałów wyłącznie najwyższej jakości.
Perfect Smile - uśmiech dobrze zaprojektowany!
 

Oceny (11)

Magda
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: listopad 2020

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Wybrałam Perfect Smile Clinic w Gdańsku. Wole jechać trochę dalej, gdy wiem, ze będę obsłużona kompetentnie i profesjonalnie. Bardzo profesjonalny i bardzo przyjazny Pan Doktor Tomasz Zarański zaprojektował mi Hollwoodzki uśmiech - naturalnie bialy. Naprawdę świetna robota! Jestem szczęśliwa i zadowolona z mojego nowego uśmiechu. Chciałam tutaj ponownie krótko podziękować. Doktorze Tomaszu, jest Pan najlepszy! Na pewno jeszcze do was wrócę. Doktor byl dla mnie bardzo przyjazny, cierpliwy oraz bardzo pomocny, dziękuję bardzo!

Implanty

6.0
Katarzyna
Termin usługi: marzec 2023

Do doktora Tomasza trafiłam po wielu latach błędnego leczenia i prowadzeniu u innego dentysty. To co wykonał Pan doktor jest cudem i dziełem sztuki. Doktor Tomasz jest niezwykle precyzyjny i dba o każdy szczegol. Dzięki doktorowi pobylam się leku przed bólem u dentysty. Jest to niesamowite.Mam piękny uśmiech o którym zawsze marzyłam. Cały zespół w klinice jest cudowny. W gabinecie czułam się bezpieczna i zaopiekowana. Pełen profesjonalizm i empatyczne podejście do pacjenta. Już wiem do konca życia będę pacjentka Perfect Smile. Dziękuję całemu zespołowi za tę cudowną pracę.

Protetycy

6.0
Alexander Piskun
Termin usługi: październik 2022

I found dr. Zaranski at Znany Lekarz and based on feedback a made an appointment to dr. Zarański and after a consultation he said that he will not treat me and sent me to the dr. Wasilewska said "she is brilliant". I decided to trust his recommendation and went to dr. Wasilewska. She was hurring trying to do things as soon as possible, like 4 teeth at once, without Koferdam, probably neglecting the quality. After treatment I've got a lot of issues like rough surface, sharp parts of one of the tooth. I said my complains to her on the next visit and she started to arguing that she did nothing on the side where I feel sharp surface, I said maybe some matterial went there and after a long arguing she agreed that maybe something went there. (...) They don't answer the calls and even don't plan to give me an information what was done by the treatment and so on, all the materials and docs. I'm just shoked I beileve you can find a better place to leave your money

Stomatolodzy

2.0
jb
Termin usługi: listopad 2021

Fajna klinika, super personel. Właściciel zaangażowany i z misją.

Ortodonci

5.8
Leszek Grusznis
Termin usługi: październik 2020

Klinika Perfect Smile jest w stu procentach profesjonalna. Od drzwi pacjent czuję się zaopiekowany. Warunki panujące w klinice, zarówno sprzęt, higiena dbałość o szczegóły zapewniają bezpieczeństwo i komfort. Nowe technologie zastosowane w klinice zrobiły na mnie wrażenie i czuję się że płaci się tam za jakość i że są to świetnie zainwestowane pieniądze w zdrowie. Jeśli chodzi o komfort samych zabiegów to powiem tak: przy usuwaniu ósemki u doktora Zarańskiego to nawet nie wiem w którym momencie mi ją usunął, ponieważ zrobił to tak sprawnie i bezboleśnie przy asyście bardzo miłej asystentki. U doktor Claudii Wasilewskiej zabiegi przebiegały tak błogo i spokojnie, że usnąłem (serio) :) Miałem też okazję być u Pani Anny Madey, higienistki na zabiegu i na rozmowie po zabiegu chyba wdzięk i urok osobisty Pani Anny spowodował, że dostałem takiego ataku śmiechu, że jeszcze wychodząc z gabinetu śmiałem się jak głupi do sera :) W razie wątpliwości, pytań czy informacji bardzo doby kontakt i profesjonalizm w każdym calu zapewnił mi Pan Marcin Głuszec, którego zawsze można spytać się o wszystko i doradzić w ramach drogi swojego indywidualnego planu leczenia. Bardzo polecam :)

Stomatolodzy

6.0
Krzysztof
Termin usługi: kwiecień 2020

Bardzo duża empatia w stosunku do pacjenta.

Stomatolodzy

5.7
Piotr Z
Termin usługi: maj 2019

Trafiłem do dr Tomasza Zarańskiego celem konsultacji protetycznej , Pan doktor rzeczowo zajął się moim problemem i z takim skutkiem że teraz mogę się uśmiechać ponieważ posiadam wspaniałą i funkcjonującą protezę na 4 implantach , fakt tanio nie było ale nie wyobrażam sobie siebie bez niej Naprawdę szczerze i z całego serca polecam klinikę Perfect Smile Clinic Wrzeszcz i cały jego personel !!!

Protetycy

5.8
Bożena Daszewska
Termin usługi: listopad 2018

Do pana dr Tomasza Zarańskiego trafiłam z rozległym stanem zapalnym zęba, który został usunięty bardzo sprawnie. Najważniejszy dla mnie był fakt, że po ustaniu działania znieczulenia nie odczuwałam żadnego bólu i nie musiałam brać środków przeciwbólowych. Później miałam wstawione dwa implanty, też bezboleśnie i bez żadnych komplikacji. Polecam Pana dr i jego asystentkę.

Stomatolodzy

5.8
Sara
Termin usługi: listopad 2018

Konsultacja stomatologiczna u doktora Tomasza Zarańskiego, przebiegła bardzo dobrze, polecam.

Stomatolodzy

5.3
Ania
Termin usługi: listopad 2018

Przyszlam z ogromnym bólem i załamana, otrzymalam konkretna fachową pomoc ale co wazne tez dobre, ludzkie podejscie i wsparcie emocjonalne. Polecam dr Tomasza!

Stomatolodzy

5.2
pacjentka
Termin usługi: październik 2018

Wysoka jakość leczenia. Nowoczesny gabinet. Polecam 100%

Stomatolodzy

5.5